Keresés

Részletes keresés

tapéta ragasztó Creative Commons License 2019.08.30 0 0 25

Sziasztok!

https://forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=9124776

Tovább folytatódik új nicknevek latt a sárdobálás, mocskolódás, fenyegetőzés, pro és kontra, offolás, floodolás, álhír gyártás, valaki benézne moderációs céllal? 

Köszi, üdv: Tapi

shaban1972 Creative Commons License 2019.08.14 0 0 24
Sziasztok , kérném szépen a "Yamaha x- max 300" topicbol törölni a 743 hozzászólásomat. Koszonom
faelgázosítás??? Creative Commons License 2019.07.31 0 0 23

Sziasztok, szeretném töröltetni a legutolsó hozzászólásomat a Lacetti klub forumban.

Smíró Creative Commons License 2018.08.05 0 0 22

Sziasztok! Szeretném töröltetni a 10890 hsz-omat az "órák a felkelő nap országából" topikban. Előre is köszönöm!

Törölt nick Creative Commons License 2018.07.06 0 0 21

Sziasztok, lenne egy felhasználó a neve Ficus Cucis egyfolytában a másikat piszkálja a 80-as vonal, forróm csoportban, ha lehet, tegyetek már valamit ezzel kapcsolatban.

taurus1016 Creative Commons License 2017.09.22 0 0 20

Üdvözlet!

Szeretném töröltetni a "Szereti valaki a 60-as..." 514-es hozzászolásom!

Köszönöm

buyer2 Creative Commons License 2017.08.27 0 0 19

Üdv,

Moderátorok felé itt, ezen a fórumon lehet kapcsolatba kerülni?

Nikon adok veszek oldalon kitiltottak mert gyártási számot nem adtam meg a termékhez. Értem, a szabályzat...de ha egyszer NINCS széria száma, akkor mégis mit irjak be? 

Várom a megtisztelő választ/segítséget.

L.

Törölt nick Creative Commons License 2001.09.21 0 0 18
Hát, kedves ördögöm, szvsz az időpont nem jó megítélési támpont, mert pl. én is még masszívan bent vagyok még az egyetemünkön. s persze epedve várom, hogy végre az az nyavajás low level format véget érjen - no és persze garantáltan elpusztuljon az az ördögi nimda... hidd el, kedves ördög, lenne még mit tanuljál ettől a nyavajástól... nem is tudom, ;-( vagy :)? remélem, aki kitalálta nimdát, az is jól seggbe lesz rúgva.
Előzmény: Your DEvil (17)
Your DEvil Creative Commons License 2001.09.21 0 0 17
"Hogy fog csodálkozni, ha a szolgáltatója elveszi a hozzáférését. Ha meg cégtől csinálja, mecsoda bakancsnyomok lesznek hetekig a seggén:-DDD"

Az időpont alapján otthonról csinálja, és freestarton csinál bármikor új hozzáférést. De nem vagyok benne biztos, hogy egy szolgáltató cég fizetővendéget dob ilyenért.

Előzmény: polmoderator (14)
kaleb Creative Commons License 2001.09.21 0 0 16
Hajrá, modi!

Kapjátok el a gyalázatost!

Előzmény: polmoderator (14)
kaleb Creative Commons License 2001.09.21 0 0 15
Nincs erre valamilyen technikai megoldás?

Téboly, hogy egyetlen terrorista így átrendezhesse a hozzászólások sorrendjét.

polmoderator Creative Commons License 2001.09.21 0 0 14
nincs probléma urakok, nem egy gond, csak a topictörlő progi lassú egy kicsit. Kisebb munka töröni, mint ennek az idiótának a lelesett scriptjeit átírni. Most képzeljétek el mennyi energiát feccöl bele, én meg egy mozdulattal törlöm:-DDD
Amúgy azért nem blokkolták le még kekiék ezt a floodmódszert, mert meg akarják találni az ipsét. Nem értek hozzá, de valami proxikról beszéltek, akikkel le kell levelezni a dolgot.
De szerintem mára már megvan:))
Hogy fog csodálkozni, ha a szolgáltatója elveszi a hozzáférését. Ha meg cégtől csinálja, mecsoda bakancsnyomok lesznek hetekig a seggén:-DDD
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.21 0 0 13
hogyajóistenhelyezzemárbelé...
dolphin Creative Commons License 2001.09.21 0 0 12
Ki ez a gerinctelen, gyava (mert ugye nem meri felvallalni kisded jatekait) f@szkalap, akinek mast sem jar ki ostoba elmeje, mint ezt a non-stop floodolast...!!
geszthi Creative Commons License 2001.09.21 0 0 11
A f@szomba most mar ezzel a sok barommal. Mi a francot elveznek egyesek ezen?
HAME Creative Commons License 2001.09.21 0 0 10
Azért ne hidd, hogy samponos fejjel rohantam ki a kádból:))
Mindenesetre volt támadás, csak nem scripttel. Ez a csekélyértelmű voltaire manuálisan floodolta tele a fórumot. De már mexűnt.

dP kartács! Nekem nem megy a levlista.
Ha Te voltál, aki takarította ezt a barmot, először tiltsd le, és aztán takaríts. Mert így amíg te törölgeted, ő irkál szorgalmasan. Fordítva meg lehfeljebb nézkedhet a lukon. Én most menek. mert dógom van, lehet, hogy még benézek 9 körül. Ha közben megint valami barom akadna, majd éjjel kitakarítom, ha addig nem érkeznének meg Wágnerék

Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.21 0 0 9
na most meg ez volttaire, vazze, nem igaz már hogy

dear moderatura & techn. pers.,
mi a 3.14csáért nem lehet már valami korlátozást csinálni az ilyenekkel? Na. :((

pszichiáter Creative Commons License 2001.09.21 0 0 8
Látja, én ezért nem adom meg a telefonszámomat soha a betegeimnek. Inkább házhozmegyek. Költségesebb, de biztonságos. :-)
Előzmény: HAME (5)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.21 0 0 7
Kedves HAME,

ezer bocsánat...
remélem nem rontottam el mindenestül az estédet...

Előzmény: HAME (5)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.21 0 0 6
Wagner üzeni, hogy a moderator@mail.index.hu címre kell a törlési kérelmet irányítani
HAME Creative Commons License 2001.09.21 0 0 5
Szép ez az aggódás, de azért nem kellett volna telefon láncüzenettel kiugrasztani a kádból azzal, hogy már megindult a támadás.
Előzmény: Törölt nick (1)
skorpio-m Creative Commons License 2001.09.21 0 0 4
Psycho-patát neeeeeeee!
Előzmény: skorpio-m (3)
skorpio-m Creative Commons License 2001.09.21 0 0 3
Kedves dP!
Ha lehet, akkor volttaiert is. Kösz.
81713 Creative Commons License 2001.09.21 0 0 2
Pillecske elütve!

dP

Törölt nick Creative Commons License 2001.09.21 0 0 1
aszem inkább Kekinek vagy Pozsinak kellene írni
Wagner valahol elpötyögtette, hogy moderatalálkozó lesz a hétvégén, van egy olyan érzésem, hogy ez mostanság van, és azért nincs senki moderátorfia gépközelben
Előzmény: Mercurius (0)
Mercurius Creative Commons License 2001.09.21 0 0 0
Meg a pillécskét is. Köszönjük.
karma police Creative Commons License 2001.09.21 0 0 topiknyitó
szedjetek ki legyszi "pillecske" flood-jait
koszi
meg ezt a topicot is

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!