Keresés

Részletes keresés

Kipper Creative Commons License 2004.08.20 0 0 8

Sehol.

 

Ellenben sok igazság között könnyű elrejteni néhány téves infót. Ez a rémhírkeltés alapja.:)

Előzmény: krég (7)
krég Creative Commons License 2004.07.01 0 0 7

- Egyetlen esélyük van, hogy rádión segítséget hívjanak, és nem tudják, hogy az üzenet eljutott-e a külvilágba.

 

alienben hol?

Előzmény: ZöPö (-)
krég Creative Commons License 2004.07.01 0 0 6

- Egyetlen esélyük van, hogy rádión segítséget hívjanak, és nem tudják, hogy az üzenet eljutott-e a külvilágba.

 

alienben hol?

Előzmény: ZöPö (-)
ZöPö Creative Commons License 2004.06.30 0 0 5

Kiegészítés Hayloft Ezekiel kedvéért:

 

dr. Alan Grant (Sam Neil) természetesen azt fogadja meg, hogy az Isla Nublarra nem tér vissza és ez tulajdonképp sikerül is neki, mert a harmadik részben az Isla Sornara (Site B) kerül, igaz, akaratán kívül.

ZöPö Creative Commons License 2004.06.29 0 0 4

2001-ben...

Előzmény: Hayloft Ezekiel (3)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2004.06.29 0 0 3
szerintem neked túl sok a szabadidőd :))
Előzmény: ZöPö (2)
ZöPö Creative Commons License 2001.09.14 0 0 2
Na jó, azért persze nem mindet szabad komolyan venni. Az, hogy valaki nagy veszély után a végén megmenekül, az szinte minden kalandfilm motívuma. Az is, hogy égre-földre esküdözik, hogy na ő aztán ezt még egyszer soha. (Pl. "I'm too old for this shit" - ezt Danny Glover a Halálos Fegyver összes részében elmondja párszor.) A kísérteties laborban valami megelevenedik, ez minden Frankenstein-szerű film jellemző motívuma. A többi már érdekesebb... (c:
ame Creative Commons License 2001.09.14 0 0 1
Van ilyen
Deino Creative Commons License 2001.09.14 0 0 0
Szomorú dolog ez...amúgy jó észrevétel.
Még nem láttam a teljes filmet, de már rengeteget hallottam róla..és nem jót :(
ZöPö Creative Commons License 2001.09.14 0 0 topiknyitó
Az IMDB fórumán találtam egy olyan kérdést, amely egészen feldobott, különösen egy rá adott csattanós válasz. Megpróbálom a magam szerény képességei szerint lefordítani őket, íme:

paul alison20: Csak én veszem észre a hasonlóságot a Jurassic Park és az Aliens között?
- A sorozat első részében Sigourney Weaver/Sam Neill szerencsésen megmenekül, bár nagy esélye van az elpatkolásra.
- Noha mindketten megfogadják, hogy soha nem térnek vissza/mennek el a LV-426-ra/Isla Sorna szigetre, hamarosan mindketten újra a bolygón/szigeten találják magukat, igaz, ezúttal alaposan felfegyverkezve. Igen gyorsan nyilvánvalóvá válik, hogy a katonaság/kíséret képtelen megbírkózni a lényekkel és következésképpen a fegyvereseket rövidesen megölik/megeszik.
- Egy gyerek több héten keresztül bámulatosan túléli az ellenséges környezetet és kitalálja, hogyan járhat túl az alienek/dinoszauruszok eszén egy biztonságos búvólyuk felfedezésével.
- Egy elhagyott laboratórium vizsgálata közben a csoport talál egy látszatra halott alient/dinoszauruszt tartalmazó üvegtartályt. A lény hirtelen életre kel és rájuk támad.
- Egy teljesen reménytelen helyzetben alienekkel/raptorokkal körülvéve, váratlanul és hihetetlenül megmenekülnek.
- A vízzel elárasztott folyosón/folyón menekülve egy alien/dinoszaurusz kiemelkedik a vízből és megtámadja a túlélőket.
- Az aliennel/dinoszaurusszal küzdve Sigourney Weaver/William H Macy egy rakodókarra/darura mászik és azzal küzd a támadó ellen.
- Egyetlen esélyük van, hogy rádión segítséget hívjanak, és nem tudják, hogy az üzenet eljutott-e a külvilágba.
- Az üzenet mégis eljut a címzetthez, és amikor már minden elveszettnek tűnik, kirántják őket a bolygóról/szigetről, hogy megneneküljenek - a következő folytatáshoz?

Jimmy-128 válasza: Uhh, ez azt jelenti, hogy Sam Neillt várhatóan hamarosan teherbe ejti egy dinoszaurusz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!