Keresés

Részletes keresés

escalade Creative Commons License 2005.04.28 0 0 15
sirály köszi
RogerWilco Creative Commons License 2005.04.28 0 0 14
Rosszul tudod, windózós ipodon FAT32 van, Linux alatt simán tudod használni.
Előzmény: escalade (13)
escalade Creative Commons License 2005.04.28 0 0 13

oké akkor most végképp sötét a dolog.

 

Így hogy Win xp -t használok jól tudom hogy ntfs van az ipodon. És ha áttérek linuxra akkor az ipod is formázni kell vagy a linux tudja majd használni így is?

 

RogerWilco Creative Commons License 2005.04.27 0 0 12
Kevered a szezont a fazonnal. A podzilla az arról szól, hogy megy az iPodon a Linux, azaz az ipod oprendszerét cseéli le apple-röl Linuxra.
Ami téged érdekel, az az, hogyan tudod Linuxról használni az ipodot. Ez utóbbira pl ott van a GTKpod
Előzmény: escalade (10)
locsemege Creative Commons License 2005.04.27 0 0 11
Szerintem első körben csinálj egy dual boot-os gépet, mert ha még nem nagyon használtál Linuxot, talán szokatlan lesz, és adott esetben még jó lehet visszanyúlni a Winhez. Aztán a megszokás után érdemes lehet csak Linuxot használni...

iPod-om nincs, erre passz.
Előzmény: escalade (10)
escalade Creative Commons License 2005.04.27 0 0 10

Sziasztok!

 

Lehet hogy egy kicsit off, de Linux alatt iPod hogy megy?

Látot már valaki ilyen podzillát?

Gondolkozom hogy áttérek linuxra de ez vissza tart. Wiszont a sok baromsága az XP-nek pedig erőssit :)

cancel Creative Commons License 2001.09.26 0 0 9
Ezt mar nezted?
A http://www.linuxlinks.com/Distributions/Mini_Distributions/ oldalon van egy moof nevu distrib.
Előzmény: ricsip (-)
RogerWilco Creative Commons License 2001.09.26 0 0 8
Ebben az a szép, hogy ezzel a programmal csinálhatsz egy bootolható CD-t, amire ráteheted az MP3 file-okat. Azaz bármely PC-be bedobhatod a CD-t, mindegy mi van "egyébként" a PC-n, és lesz egy mp3 lejátszód.

Az én kedvencem a "Tom's boot and root" disk, egy floppyn teljes rendszer (toms.net) Persze az is CD-re írható, bootolható.

yoggi Creative Commons License 2001.09.25 0 0 7
NA ÜDV

szóval én letöltöttem és felrtam rawrite -al majd végigteszteltem legalább 5 különbözö géppel és gagyi hangkártyákkal és remekül muxik,

probálkozz még !!!

Előzmény: ricsip (4)
ricsip Creative Commons License 2001.09.22 0 0 6
Hát ezidáig nincs szerencsém, úgyhogy nincs mit mesélni se róluk.

Találtam még 1-et, de azt hiába írtam fel rawrite-al, nem bootolja....... :(

De nem adom fel, nem fognak ki rajtam.....

Előzmény: Tamska (5)
Tamska Creative Commons License 2001.09.21 0 0 5

ha vamelyiket megfelelőnek találod akkor egy gyors leírást idepötyöghetnél okulásunkra.

Előzmény: ricsip (4)
ricsip Creative Commons License 2001.09.14 0 0 4
Az a baj ezzel, hogy nem müxik...

Felsimerte, hogy van valami pci hangkártyám, de aztán azt írja, hogy az ismeretlen pci hangkártya nem támogatott, és ezzel meg van lőve a dolog. :(

Én az 1.44-es verziót próbáltam. De mit keres ott 1.72, és 2.88-as verzió ? Olyan flopik is léteznek a világon ?? Vagy ezeket cd-re érdemes sütni ?

Na még találtam párat, megnézem azokat is....

Előzmény: Tamska (1)
SirOmega Creative Commons License 2001.09.14 0 0 3
ftp://ftp.kfki.hu/pub/sunsite/apps/sound/players/mp3

itt van egy rakat.

udv
siromega

SirOmega Creative Commons License 2001.09.14 0 0 2
en egy 'amp' nevu progit hasznalok text-mode-ban mp3 lejatszasara, de atbongeszve 1 ftp-servert, vhol biztos fennt lesz. ha nem felejtem el, akkor otthon megnezem az amp hivatalos oldalanak a cimet, es majd felkopilom ide.

udv
siromega

Tamska Creative Commons License 2001.09.14 0 0 1

nézd meg ezt:

http://sourceforge.net/projects/amacdys/

én kb 5 perc alatt találtam.

Előzmény: ricsip (-)
F14A Tomcat Creative Commons License 2001.09.14 0 0 0
Hi! Ugyanez mondjuk DOS-ban előadva??? :-)))
Ui. igy felszerelt linux disztribet készen nem tudok! Van linuxra console player, de arról fogalmam sincs, hogy milyen kernelt glibet egyebet kér maga alá...
Előzmény: ricsip (-)
ricsip Creative Commons License 2001.09.13 0 0 topiknyitó
Hali !

Szükségem lenne egy olyan 1 flopis disztribre, amin van egy egyszerű (temészetesen text mode) mp3 lejátszó. Vinyó nélküli gépet kellene mp3 lejátszásra használni, sb live van benne.

A zenék cd-n vannak, szal az sem vinyón van :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!