Keresés

Részletes keresés

tangerine Creative Commons License 2001.09.18 0 0 23
:)))
Előzmény: micu (22)
micu Creative Commons License 2001.09.18 0 0 22
Én is emléxem egy ilyen cégre. Aztán jót mosolyogtam amikor kézhezkaptam az országos szinten terjesztett, szinte minden emberhez eljuttatott szóróanyagukat, amiben az e-mail és www címeket ékezetesen írták és az internetes fájlformátumok között a bmp volt felsorolva kép formátumként.
Előzmény: Pompelmo (20)
kivi Creative Commons License 2001.09.18 0 0 21
Szerintem itt folytassuk: Gabor Denes Foiskola - tenyleg gagyi???
Pompelmo Creative Commons License 2001.09.17 0 0 20
Velem kapcs. sem engem röhögtek ki (ugyanis az én önéletrajzomat is elolvasták), hanem magát a sulit.
HVG-ben sem véletlenek voltak olyan hirdetések, miszerint: Gábor Dénesesek kíméljenek.
Aztán ha jól emlékszem, nem egy kihelyezett tagozat bukott meg az akkreditáción.
És a nevük sem GDMIF már vagy két éve, hanem csak GDF.
Mindezzel együtt valóban nem vagyok egy megszállott informatikus.
Előzmény: micu (18)
Zsoldos Creative Commons License 2001.09.17 0 0 19
Nem tom, de remélem nem fog mindenki, aki odajár(t) topicot nyitni róla. Az önnullázás pedig igenis égő :)
Előzmény: Hemicuda440 (-)
micu Creative Commons License 2001.09.17 0 0 18
A GDMIF elég széles körű képzést ad, én csak a programozásról tudok nyilatkozni, elvégre ahhoz értek igazán. Ebben a szakmában csak azzal érsz el valamit ha értesz is a dologhoz. Ehhez tökmindegy honnan jöttél, amit a suliban megtanulhatsz az úgyis csak kb 40%-a annak amit 5 év múlva mint gyakorlott szakember használsz, és ez az arány az évek során rohamosan csökken. És nem az számít hogy hol végeztél hanem hogy mennyire vagy megszállottja a szakmának. Ez a meló nem megy úgy hogy ne tanulj folyamatosan új dologokat. Ráadásul amennyire én látom a programozáson belül is aránylag specializálódnak az emberek, Pl. egy 3D engine vagy egy játék MI programozása ugyanúgy külön szakma saját terminológiával mint ahogy a gazdasági informatika vagy a valósidejű mérőrendszerek programozása is más. Azaz a programozáson kívül is el kell sajátítanod jópár szakmát. Ráadásul a programozás messze nem egyenlő az informatikával, ott van még a szervezés, a hardver, a gazdasági management, stb.
Egyébként szvsz a fő gond abban van, hogy az informatika (legalábbis nálunk) "sikerszakma". Ezért aztán egy csomó ember nem azért megy oda mert érdekli a dolog, hanem mert jól fizet. Ezek az emberek egyébként nem feltétlenül hülyék: akár kitűnő eredménnyel elvégezhetik az ELTE-t is. Ennek ellenére soha nem lesznek jó informatikusok ha nem érdekli őket a dolog. Mint ahogy szvsz nem lehet jó pedagógus sem aki utálja a gyerekeket, hiába végzi el kiváló eredménnyel a tanárképzőt.
Amúgy én is a GDMIF-en végeztem de még nemigen találkoztam olyannal aki kiröhögött volna, különösen ha váltott velem pár szót vagy olvasta az önéletrajzomat.
Előzmény: Pompelmo (15)
tangerine Creative Commons License 2001.09.16 0 0 17
Jaa, s ha annyira gagyi, miért jártad végig, miért nem hagytad ott az 1. félév után?
Előzmény: Pompelmo (15)
tangerine Creative Commons License 2001.09.16 0 0 16
Más suliban is el lehet lébecolni, s végig puskázni a vizsgákat, imho.
Előzmény: Pompelmo (15)
Pompelmo Creative Commons License 2001.09.16 0 0 15
Ha egy főiskolán csak rajtam múlik, hogy mennyit fog érni a diplomám (nem pedig azon, milyen az oktatás színvonala), akkor az erősen gagyi. És asszem ebben igencsak egységes mindenki véleménye - sajnos.
Egy főiskola akkor ér valamit, ha követelnek, ha rá vagyok kényszerítve, hogy tanuljak.
Egyébként ha tanultam volna mint állat, akkor se érnék GDF-es diplomával semmit, mert a szakmabeliek is kiröhögik, de a laikusok is csak rosszat hallanak róla (nem csoda).
Előzmény: tangerine (13)
Hemicuda440 Creative Commons License 2001.09.14 0 0 14
Van akinek sikerült!
http://www.freeweb.hu/ave/
tangerine Creative Commons License 2001.09.12 0 0 13
Hát ha csak NULLA lelkesedéssel átvergődtél/puskáztál a vizsgákon, és nem tanultál hozzá semmit, akkor igazad van.
Nem csak a papír számít.
Nekem is volt sok ilyen osztálytársam, de ellenkező típus is volt pár.
Nekem ugyan még nincs meg a diplomám (lusta vagyok), de a melóhelyen megelőlegezték az állást, nem azt mondom, hogy micsoda nagy pént keresek, de itt vidéken a közelben nincs jobb úgysem.
Előzmény: Pompelmo (12)
Pompelmo Creative Commons License 2001.09.12 0 0 12
Oktatás színvonala NULLA, szervezés NULLA, diploma NULLA, az egész főiskola (ha lehet egyáltalán annak nevezni) egy nagy kalap szar.
Tavaly végeztem, elszartam az életemből 4 évet, ezzel a diplomával semmivel nem érek tbbet egy érettségizettnél.
Hemicuda440 Creative Commons License 2001.09.12 0 0 11
Jól teszed én is csatlakozom:)
Előzmény: BkorVette (10)
BkorVette Creative Commons License 2001.09.12 0 0 10
na én megyek vissza a kis autós világomba..:-)
Hemicuda440 Creative Commons License 2001.09.12 0 0 9
Én négy évig jártam minusz 15 vizsga!
Troger gyerek rulez, meg nem ér az egész semmit szerintem!!
Előzmény: BkorVette (6)
BkorVette Creative Commons License 2001.09.12 0 0 8
Ok, köszönöm, gondoltam, hogy efféle ármány van mögötte..savanyú a szölö:-))
Előzmény: rali (7)
rali Creative Commons License 2001.09.12 0 0 7
Azémerazé.
Előzmény: BkorVette (3)
BkorVette Creative Commons License 2001.09.12 0 0 6
Én is jártam másfél évig...
De az egyik nep nem mentem be...aztán msánap se..és megint, és ismét..........és most ma van, és még ma sem mentem be...pedig már több mint négy éve kezdödött a hercehurca:-))
Hemicuda440 Creative Commons License 2001.09.12 0 0 5
Nekem negatív, de kinek ,hogy jönn le:)
Előzmény: Benőboy (2)
Hemicuda440 Creative Commons License 2001.09.12 0 0 4
Némmá:))
Előzmény: rali (1)
BkorVette Creative Commons License 2001.09.12 0 0 3
"Az önnullázás nagyon égő."

Miért is?

Előzmény: rali (1)
Benőboy Creative Commons License 2001.09.12 0 0 2
Csak jártál?
Én még járok! 2.évfolyamra.
Tapasztalat? Pozitív/negatív
rali Creative Commons License 2001.09.12 0 0 1
Az önnullázás nagyon égő.
Hemicuda440 Creative Commons License 2001.09.12 0 0 0
0
Hemicuda440 Creative Commons License 2001.09.12 0 0 topiknyitó
Én jártam:(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!