Keresés

Részletes keresés

Horváth Péter.. Creative Commons License 2022.06.30 0 0 16

Sziasztok nem is érdekel senkit ez a görényes topic? 

Málnanalfabéta Creative Commons License 2017.03.07 0 0 15

Üdv Mindenkinek!

 

Némi segítséget szeretnék kérni,esetleg segítenék annak akit érdekel/persze ha nem hülyeség az ötletem.../!!!

A tyúkjaim,és tojásaik védelmében rendszeresen felállítok két db élve fogó csapdát....

Ezekkel tavaly két darab,ma este egy darab vadászgörényt fogtam.....!

 A tavalyi példányokat/mivel úgy tudom védett állat,és állatbarátnak ,és természet barátnak tartom magam,és azt vallom hogy nekik is ugyan olyan ,vagy még több joguk van az élethez,és szerepük van az ökológiai rendszerben/kb tíz km-re a várostól,a közeli erdőben elengedtem....!!!

 Kérdésem:ezek a jószágok milyen messziről találnak vissza,milyen távolságra érdemes őket elvinni hogy soha többé ne környékezzék meg a házam táját se/bár ez egy önző dolog,mert ha jó messzire viszem,valakinek a tyúkjait/tojásait úgy is veszélyeztetni fogják.../?????

 A másik kérdésem/bár nem tudom hogy lehet-e ilyet/nem érdekel véletlenül valakit/pl egy tenyésztőt/mondjuk vérfrissítés céljából!!!!???

Hangsúlyozom hogy fogalmam sincs se a neméről,se a koráról,se semmi másról,és a szállításról és a szállító eszközről,illetve az abba való átpaterolásról is annak kell gondoskodni aki elvinné!!!!!!

Nem kérek érte egy fillért se,csak annyi kérésem van hogy utána,mikor megtette kötelességét,ha lehet engedjék vissza a természetbe,persze csak ha vissza lehet a vadonba engedni és nem szokik hozzá az emberekhez.....!!!

Úgy tűnik elég jó kondiban van/pláne a tél vége ellenére/esetleg egy vemhes nőstény/de ezt ne vegye senki kézpénznek,csak a tavaly nyár végén elkapott jószágok sokkal kisebbek,karcsúbbak voltak,bár lehet hogy csak a téli bundája nagyobb,SAJNOS NEM ÉRTEK HOZZÁ!!!!!/

Holnap/azaz 2017.03.08-adikán éjszaka/ felnézek erre a fórumra,ha nem érdekel senkit,akkor 2017.03.09-én reggel elengedem ezt is az erdőbe hogy ne sínylődjön a csapdába!!!!

NEM KÉREK ÉRTE SEMMIT CSAK ENNYIT AMIT LEÍRTAM,ÉS AZT HOGY MIHAMARABB VIDD EL MERT A CSAPDÁBA SE ITATNI,SE ETETNI NEM LEHET ÉS NEM AKAROM SENKI KEDVÉÉRT KÍNOZNI,KÍNLÓDNI A CSAPDÁBAN...!!!!

Bács megye közepén lakom,és nem szállítom sehova max az erdőbe ha senkinek nem kell!!!!

AZ ESETLEGES ELSZÁLLÍTÁS A KIS JÓSZÁG ÉRDEKÉBEN NAGYON SÜRGŐS!!!!!!!!!!!!!!!

Előre is köszi a tanácsokat,segítségeket,infókat....!!!

PENNSYLVANIA =^..^= Creative Commons License 2013.06.10 0 0 14

Csongrás megyében keresek eladó göri kölyköt

Xxera Creative Commons License 2013.05.17 0 0 13

Sziasztok!

 

Eladó 8 hónapos fehéres színű, alomra szoktatott, nagyon aranyos vadászgörény teljes felszereléssel. Két emeletes ketrec ára 15 ezer Ft, további 7 ezerért etetőtál, itató, függőágy, alvósapka, játék, teniszlabda, alvós-bújós ruhák, maradék táp, konzerv és alom, póráz, hám, fürdős törölköző, alomlapát, egyszóval MINDEN!! amire szüksége van.

Igény szerint Győrben, illetve Győr és Pest között el tudom vinni.

Merci.07 Creative Commons License 2012.09.30 0 0 12

Sziasztok! engem érdekelne egy nőstény vadászgörény nógrád esetleg heves megyében nem horribilis áron! :) merci.07@citromail.hu

Vikiii1995 Creative Commons License 2012.07.24 0 0 11

Már csak 3 kicsi görénybaba várja szerető gazdiát Nagykőrösön!! Gyönyörű bézs színűek! Anyjuk nagyon szelíd albínó, az apuka gyönyörű bézs színű! Mindegyik kicsi az apjára ütött , bézs színűek ! 1db kisfiú és 2db kislány van! Elérhetőségek .. Tel: 06208054609 e-mail: tutyos@freemail.hu

Andi_1985 Creative Commons License 2012.07.21 0 0 10

Sziasztok!

 

Vadas anyától és bézs apától eladó még 1 tündéri, játékos bézs színű vadászgöri fiú. Május 5-én született, az első oltása megvan. Bármikor elvihető. Ára: 9000 Ft. A pici Budapesten található.

 

Érdeklődni lehet: bakos.andrea85@gmail.com, 06-20-563-4656.

 

 

Vikiii1995 Creative Commons License 2012.07.05 0 0 9

7db nagyon édes bézs színű vadászgörény eladó Nagykőrösön!





5db kislány, és 2db kisfiú görény! Nagyon játékosak, szobatiszták ( alomra járnak ) , és kézhez szoktatott kis szépségek. Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 06208054609 Áruk: 8000 ft, de lehet hogy más ár is szóba jöhet! Jelenleg 9 hetesek a kisbabák!

paddict14 Creative Commons License 2012.06.22 0 0 8

Vadászgörények várják szerető gazdájukat!

 

 

7-en vagyunk mint a gonoszok,4 tündéri kislány 3 virgonc kisfiú. Anyjuk tiszta vérvonalú, gyönyörű fahéj (bézs) színű nagyon kedves örökmozgó. Tenyészetében a szülei igazi patkányozós görények. Apukájuk vadas színű 2,7 kilós óriási fiúcska. Alomtestvére hasonlóan óriási méretű, kiállítási 1. helyezett. Kölykök már most kézhez szokottak, teljesen szelídek lesznek elvihető korukra. Várható színük sötét vadas, illetve vadas-fahéj. Május 31. születésűek, így július végén elvihetők. Kölykök már most szépen mutatják apjuk méreteit, gyönyörű egészséges, tenyésztésre is abszolút kiváló egyedek. Amit kikötnék, hogy csakis szerető helyre szeretnénk őket odaadni, kérdezzetek bátran, elmondom szívesen mivel jár egy ilyen rosszcsont, ha valaki esetleg most jutna hozzá első görijéhez. Tessék kérdezni bátran privátban, illetve további fotókért. Az ár irányár, ha meggyőzöl miért lennél te a világ legjobb gazdija engedhetünk picit.

Áruk : 13000 Ft

Telefon: 06 30 944 96 49   vagy

               06 30 746 06 77

 

mail: sznt.laca@gmail.com

Laza15 Creative Commons License 2012.04.15 0 0 7

kis lyányt vagy ivartalanított fiút

Laza15 Creative Commons License 2012.04.15 0 0 6

sziasztok!!!!!!!!

 

nem tudtok eladó vadász görényt B-A-Z MEGYÉBEN?????????

 

kösz e lőre a válaszokat !!!!

 

Greylupus Creative Commons License 2005.07.18 0 0 5

bocs:) én voltam a hülye, hogy nem néztem a dátumot:))))

remélem lett jó gazdija a görinek:)

 

Üdv.

Kriszti, aki két göri boldog gazdija:)

Előzmény: Spanci (4)
Spanci Creative Commons License 2005.07.18 0 0 4

Köszi, aranyos vagy:o)

De ez a lökött Sneci avval ökörködik, hogy 4 évvel ez előtti topikjaimat hoz fel:oDDD Már rég nem aktuális.

Előzmény: Greylupus (3)
Greylupus Creative Commons License 2005.07.18 0 0 3

Spanci: javaslom, hogy ne ide, hanem a www.goreny.hu , www.mvk.hu és a www.gorke.hu oldalak apróhirdetései közé tedd fel. MInd a három oldal kifejezetten vadászgörényekkel foglalkozik, ott több esélyed van rá, hogy gazdit találj a görinek, mint itt...

Bár most nagy a kölyökdömping - még azoknak is alig találni gazdit, nemhogy egy felnőtt állatnak:(

sneci Creative Commons License 2005.07.18 0 0 2
Hú, tök jó, hogy leírtad!:)
Előzmény: Spanci (-)
szobiszörp Creative Commons License 2001.09.14 0 0 1
szia spanci! miért nem szólsz karvalynak! ő nagy vadászgörény díler!!
Előzmény: Spanci (-)
Lord Iffy Creative Commons License 2001.09.13 0 0 0
azóta is a válladon ül? :O)))
mért nem veszed meg a gyerekeidnek? :O)
Előzmény: Spanci (-)
Spanci Creative Commons License 2001.09.12 0 0 topiknyitó
Megkértek, hogy írjam le, eladó egy 1 éves fiú vadászgörény. Ketreccel együtt (jó nagy ketrec, maga a ketrec majdnem 10.000.-Ft) 16.000.-Ft. A görényke nagyon szelíd. Vállon ül meg minden, nagyon aranyos!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!