Valoszinuleg az avi DivX el van tomoritve.
A lejatszashoz kell a DivX mpeg4-codec.
Letoltheto a http://www.mellesleg.hu/programok/index.htm cimrol. Biztos sok mas helyen is megvan, de nekem ez a kedvenc oldalam. :-)))) Es eleg gyors is.
Telepitsd fel es kesz.
Én maximálisan ostoba egyszerű felhasználó vagyok, és vadiúj a gépem. Az .mpeg és egyéb fájlokat le bírja játszani a Windows Media Player, de a .avi kiterjesztésűeket nem. Mit tegyek? Plíz help!