Keresés

Részletes keresés

sin x Creative Commons License 2001.09.11 0 0 16
"ezzel az erővel az összes igazi európai jobboldali pártot hívhatnád balosnak, mert ott nem divat a szélsőjobbal lepaktálni. "

Csak a pontosítás végett, miről is beszélünk? Ki paktál kivel?
Én úgy tudom, hogy O.V. soha nem volt jelen egyetlen miép gyűlésen sem, és soha nem mondott olyat, miszerint szövetségre lépne a "szélsőjobbos" miéppel. Kovács elvtárs viszont volt jelen munkáspártos gyűlésen!
Akkor ki paktál, kivel??

Előzmény: ath (7)
fenevad Creative Commons License 2001.09.11 0 0 15
pl. székkutas.
Előzmény: ath (5)
Alan Shearer Creative Commons License 2001.09.11 0 0 14
Miért hazudoznék?
Amúgy tudom jól, hogy a balosok többsége nem sztálinista, de azt is, hogy a jobbosoké se fasiszta.
Előzmény: jarlaxe (13)
jarlaxe Creative Commons License 2001.09.11 0 0 13
kérlek, hogy ne hazudozz itt össze vissza.
1. nem balosok, hanem egy darab nick, aki ráadásul nem is biztos, hogy baloldali.
2. ismét gyönyörű példáját adtad az oly népszerű szelektív olvasásnak. még gyereapapához sem értette ezt az összes jobbosra. de olvasd el, hogy pölö én miket írtam oda, és engedd meg hogy kikérjem magamnak, hogy egy sz@rházi balosnak titulájjon. aztse tudod, mi aza balos.
és kérlek azt is olvasd el a másik topikban, hogy mit írtam az olyan általánosításról, amit te is csinász.
és utána gondolkozz picit. és ne hazudozz. mert csak neveccségessé teszed magad.
Előzmény: Alan Shearer (6)
Sheme Creative Commons License 2001.09.11 0 0 12
Figyi! Nem ugyan ott szarik és hugyozik a jobbos, meg a balos? Minek kell megkülönböztetni? Ezexerint' megint kikötünk az ÁVH-s gyakorlatnál: aki nincs velünk, az ellenünk van! Kivégezni?!

Mitől értelmesebb-hülyébb az, aki nem azon a véleményen van, mint a többség? Erre csak egy válaszom lehet, Jozef Ladától ála Svejk:
"...Az egység csupa kétség, de kétségben az egység!..."

Azzal kéne foglalkozni, hogy az elbaltázott gazdasági helyzetünkben milyen lehetőségek vannak arra, hogy mindenkinek lehessen az életszinvonalán érezhetően javítani. Nem?

Előzmény: Alan Shearer (11)
Alan Shearer Creative Commons License 2001.09.11 0 0 11
Még mindig nem értetted meg ennek a topicnak a célját. Látom felőled nyugodtan lehet szekálni a jobbosokat, de a ha mi csináljuk ezt fordítva veletek, akkor fel vagy háborodva.
Előzmény: ath (7)
Alan Shearer Creative Commons License 2001.09.11 0 0 10
Én is ugyanígy vagyok evvel a topickal. Ha a hengvételével nem is, de a mondanivalójával egyetértek vele.
Előzmény: Törölt nick (8)
Titkos Tibor Creative Commons License 2001.09.10 0 0 9
"Játszani is engedd"

Szóval ne sajnáljuk senkitől a lehetőséget. Ezennel ezt a topicot ÉN tisztelettel felajánlom a szélsőjobbnak.

Jó szórakozást, hétkor vacsi:)

Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.10 0 0 8
Picim! Legalább olvass bele abba a topicba! Nem "a balosok", hanem valaki, aki alig jár a pol.fórumra.
Mellesleg, ha a hangvételben nem is, a mondanivalójában helyenként egyetértek vele...
Előzmény: Alan Shearer (6)
ath Creative Commons License 2001.09.10 0 0 7
mert nektek mindenki akinek felfordul a gyomra hegedűstől az balos. ezzel az erővel az összes igazi európai jobboldali pártot hívhatnád balosnak, mert ott nem divat a szélsőjobbal lepaktálni.
az meg sajnos igaz, hogy a magukat jobbosnak valló indexesek nagyrésze elfogadhatónak tartja a miépet, egyetért bárdossy rehabilitásával, nem zavarják az antiszemita, homofób stb beírások stb.

te mitől tartod magad jobbosnak?
már százszor leírtam, hogy mo-on a miépnek van a legbalosabb gazdaságpolitikája, a fidesz szintén erős etatista jegyeket mutat, ő sem nevezhető jobboldali pártnak.
attól mert valaki pózol a szent korona mellett még nem lesz jobboldali.

az az igazság, hogy a legtöbb "jobbosnak" fogalma sincs a politikáról, neki csak a körítés tetszik és közel áll hozzá a radikalizmus, a túlzott nacionalizmus és nem szereti a kissebbségeket. ebben ki is merül a jobboldaliságuk.
attól meg mert valaki toleráns, nem tartja elfogadhatónak az idegengyűlöletet, nem gondolja, hogy a meléegek betegek, nem ért egyet a szent korona hurcolásával, nem lesz balos.

Előzmény: Alan Shearer (6)
Alan Shearer Creative Commons License 2001.09.10 0 0 6
Mialatt lehordasz a sárgaföldig érdemes lenne szétnézned egy kicsit a Fórumban.
A balosok nyitottak egy olyan topicok, hogy "újfasiszták az Indexen". E fogalom alá értették az összes jobbost.
Ezért gondoltam nyitok én is egy hasonló témájú topicot. Ha ők úgy gondolják, hogy minden jobbos újfasiszta, akkor mi miért ne gondolhatnánk úgy, hogy minden balos sztálinista?
Előzmény: ath (5)
ath Creative Commons License 2001.09.10 0 0 5
mutatnál nekem egy ilyet itt az indexen? mutatsz nekem olyat aki az egypártrendszerért siránkozik? találkoztál már olyannal aki elbagatelizálta sztálin bűneit? írt már valaki egy sort is rákosi védelmében? kívánta már valaki is vissza az ávót?
a válsz: nem
annál inkább találsz olyanokat, akik a holokasztból és a 2. vh-ból viccet űznek, akik elfelejtették a háború elötti mo. nyomorát, akik védik bárdossyt, horthyt, szálasit, akik semmi kivetnivalót nem találnak abban, hogy egy lelkész nyílt kirekeszésre szólít, akik abban találják meg saját magyarságukat, ha másokat leszólhatnak stb.
inkább ezekre kellene figyelned kedves alan, meg a góllövésre.

u.i.: szvsz az igazi alan szégyelné, hogy kik élnek vissza a nevével.

Előzmény: Alan Shearer (-)
Alan Shearer Creative Commons License 2001.09.10 0 0 4
Tessék, itt az élő példa.
Előzmény: N.A. Frenkel (3)
N.A. Frenkel Creative Commons License 2001.09.10 0 0 3
Riadó!Sorakozz menetkészen!
Ne beszélj a veszélyben te, sem más.
Csitt,szónokok is!
Beszéljen
most maga Mauser elvtárs.
Az Ádám-Éva féle
törvényt tegyük ravatalra.
Idő-gebénknek nincsen féke.
Balra!
Balra!
Balra!

(V.V. Majakovszkij: Induló balra!)

Előzmény: Alan Shearer (-)
MoJo JoJo Creative Commons License 2001.09.10 0 0 2
Itt nem sztálinisták vannak, hanem ultriliberális kozmopoliták, akik harcolnak a terjedő antiszemitizmus és IRREDENTIZMUS ellen.
Előzmény: Alan Shearer (-)
Hy Creative Commons License 2001.09.10 0 0 1
Helyes 13. sztálin elvtárs!
Üss, te bunkócska, te drága!
Előzmény: Varga László (0)
Varga László Creative Commons License 2001.09.10 0 0 0
Hát elég borzasztó jelenség. Ahogy tudjuk az ilyenek ütni kell, ha már a guta nem teszi helyettünk.
Előzmény: Alan Shearer (-)
Alan Shearer Creative Commons License 2001.09.10 0 0 topiknyitó
Mostanság eléggé elszapordtak a sztálinista eszméket vallók itt az Indexen.
Nektek mi a véleményetek erről?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!