Keresés

Részletes keresés

Sintér Creative Commons License 2001.09.10 0 0 4
"szolgáltatókat, hogy a "telefont" "használom is". "

Igy már mondjuk érthető, csakhogy a szempontjaid nagyon szubjektívek - bár igaz ami igaz, ebben a témában másképp nem lehet.

Előzmény: bandikaa (3)
bandikaa Creative Commons License 2001.09.09 0 0 3
Kedves Sintér!

hm, ez jogos, köszi.

de a kedvezményeket nem is lehet igazán belevenni, mivel itt nem csak azt csinaltam, mint az általad említett oldalon, hogy a percdíjakat felsoroltam, hanem úgy próbálom összehasonlítani a szolgáltatókat, hogy a "telefont" "használom is".

Ha csak a percdíjakat nézzük, nem kaphatunk korrekt hasonlítást, mivel még nem beszéltünk a telefonon. Arra törekedtem, hogy használat közben jöjjenek elő a különbségek. Ezért mindegyiknél ugyanannyi beszélgetési idővel számoltam.

A feltöltőkártyák közötti különbségek beillesztésére nem igazán van ötletem, de ha tudsz segíteni, azt szívesen elfogadom.

De pl. a domino Maraton csomag ingyenes beszélgetését lehetetlen beilleszteni, mivel ha ezen belül maradsz, akkor ingyen beszélsz, aminél ugye semmi nem lehet olcsóbb!

Még átgondolom.

Üdv
bandikaa

Sintér Creative Commons License 2001.09.09 0 0 2
Bocs bandikaa, de ez már az n+1-ik leirás ebben a témában a neten.

A táblázatod nem korrekt, mivel nem veszed bele az esetleges kedvezményeket.
Hogy mire is gondolok?
Pannon Praktikum Classic van nekem is, és mindig 14400 Ft-os feltöltőkártyával használom, ami 18000 Ft-os lebeszélhetőséget biztosít.Igy a csúcsidős percdíj biza alig több mint 70 Ft, csúcsidőn kívül 30 Ft alá csökken.
Pannon Optimum esetén minden hónapban az első 45 perc ingyenes, Minimum esetén lebszélhető összeg van. A Westel Zöld zónát meg sehol nem látom stb... Ezeket minimum megemlíteni illett volna.
Az egyik legkorrektebb elemzés (szerintem) itt található.

Előzmény: bandikaa (-)
trash Creative Commons License 2001.09.09 0 0 1
sugárzás ki belőlük = sugárzás jön ki belőlük
Előzmény: trash (0)
trash Creative Commons License 2001.09.09 0 0 0
egyik mobil r0sszabb mint a másik, és egyáltalán nem 0 elektromágneses sugárzás ki belőlük
Előzmény: bandikaa (-)
bandikaa Creative Commons License 2001.09.09 0 0 topiknyitó
Sziasztok készítettem egy kis táblázatot, amiben a mobilszolgáltatásokat hasonlítom össze.

ha érdekel, nézz be ide:
mobil by bandikaa

Minden építő és romboló kritikát, véleményt várok!

Üdv
bandikaa
bandikaa@spike.fa.gau.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!