Keresés

Részletes keresés

djlala Creative Commons License 2006.11.24 0 0 12

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy hol lehet kapni a Vichy által gyártott DERCOS samponokat???Már néztem a Rossmanban és a DM-ben is,de nem jártam sikerrel

Törölt nick Creative Commons License 2006.10.03 0 0 11
Magam részéről a Timotei sampont hiányolom a boltokból. Tudja valaki, hogy miért nem lehet nálunk kapni????
AgyProTézis Creative Commons License 2002.04.25 0 0 10
...b-Ál-klimpirozó! Agynövesztőt tudok neked ajánlani, illetve, hogy valami agyszerű legyen egyszerű fejedben: vedd be...és nyeld le, a többit megláttyuk...Figyelem, ez csak kisérlet!
Tudod, a kockázatok és mellékhatások...
balzongorista Creative Commons License 2002.04.25 0 0 9
A technika fejlődés korlátai folytán a fórumok szerencsétlenségére ilyen ápoló és növesztő szereket egyelőre csak hajra tudtak kifejleszteni, agyra nem. Ciki, mert addig nemigen fog veled senki szóbállni. Én is csak azért mert altruista vagyok még egy darabig.

Előzmény: Törölt nick (8)
Traider Creative Commons License 2002.04.25 0 0 7
Jellemző. Egyszer az életben nyitok egy topic-ot, osztán akkor is mi törpénik: egyszerűen kámforrá válik a világ legjobb topic-indító hozzászólása, ami egyszeri és megismételhetetlen volta miatt megrengette az Index műszaki hátterét...

De most komolyan:
télleg nem tudja senki, hová tűnt a CLEAR sampon?!!

Kárpátok Gyöngye Creative Commons License 2001.09.06 0 0 6
Nem. A legtehetségesebbekből cégmenedzser lehet, és kapnak egy országot, ahol tovább terjeszthetik a tisztánlátást.
Előzmény: deadcrow (5)
deadcrow Creative Commons License 2001.09.06 0 0 5
ezexerint a lélek a tisztánlátás ragadozója? és a táplálkozási lánc végén ki ücsörög? ugye nem a sampon?
Előzmény: Kárpátok Gyöngye (4)
Kárpátok Gyöngye Creative Commons License 2001.09.06 0 0 4
Aha. A tisztánlátás a lélek tápláléka.
Előzmény: deadcrow (3)
deadcrow Creative Commons License 2001.09.06 0 0 3
ok, összesöprök néhány felesleges milkót a padlásról.. amúgy mire jó az a tisztánlátás? ehető?
Előzmény: Kárpátok Gyöngye (2)
Kárpátok Gyöngye Creative Commons License 2001.09.06 0 0 2
Nincs szükség ehhez médiumra. Kitöltesz nálunk egy tesztet, majd befizetsz az ez alapján ajánlott tanfolyamra, és néhány hónapon belül már magad is tisztán fogod látni az életet.
Előzmény: deadcrow (0)
deadcrow Creative Commons License 2001.09.06 0 0 1
egyébként ebben is szcientológusok kezét látom: rettegnek, hogy sampont főznek a clear-ekből..
Előzmény: deadcrow (0)
deadcrow Creative Commons License 2001.09.06 0 0 0
javasolnám médium alkalmazását, hogy kitöltsük a hiányzó részleteket és beavatást nyerjünk a TITOKba..
Előzmény: Műhódevő Hyperbola (-)
Műhódevő Hyperbola Creative Commons License 2001.09.06 0 0 topiknyitó
Hát ez botrány! Az index felháborítóan gyenge műszaki háttere miatt most már soha a büdös életben nem fogjuk megismerni a topiknyitó szándékait, pedig ki tudja, milyen fontos ügyről lett volna itt szó.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!