Keresés

Részletes keresés

Alien69 Creative Commons License 2011.01.10 0 0 715

Eladó egy Raynox DCR-730 előtét lencse. http://raynox.co.jp/english/dcr/dcr730/index.htm

ť nagylátószögű, nagyfelbontású, kompakt méretű előtétlencse
ť 0,7x fókusztávolság csökkenés
ť "High Resolution" - nagyfelbontású (375 sor/mm felbontás, középen)
ť torzítás: -9,9%
ť menet Ø: 52mm
ť szűrő Ø: nem lehetséges

ť teljes zoom tartományban használhat

Ajánlott videokamerák 1- és 3CCD-s SD kamkorderek, illetve fényképező gépek, melyeknek van 52mm szűrő menete.

 

i.á.: 16E

e-mail publikus

face69 Creative Commons License 2011.01.09 0 0 714

Senki nem használt még ilyet???

Előzmény: face69 (713)
face69 Creative Commons License 2011.01.08 0 0 713

Sziasztok!

 

Nagylátóra megoldás lehet egy ilyen, http://hardverapro.hu/apro/0_45x_wide_konverter_lencse_digital_concepts_marka/hsz_1-50.html

 

Leírás szerinti minősítése: excellent, professional conversion lens (kiváló, profi konverter lencse)
- szuper nagyfelbontású HD (high definition) magas minőségű lencsék, a kiemelkedõ optikai teljesítményért, és az éles kontrasztért
- super-multi (többrétegű) bevontok a szellemkép és a becsillanás megakadályozására ...

 

vagy minősíthetetelen minőséget ( :) ) ad?

 

használt már valaki ilyet?

-FRIPP- Creative Commons License 2011.01.06 0 0 712

52/52-es kuplunggyűrűt nem tudsz ?

 

Előzmény: bestpixel (708)
kuvasz3 Creative Commons License 2011.01.06 0 0 711

Üdv Mindenkinek

 

 

 

Eladó,ha valakit érdekelne, egy széles látószögű és egy tele-előtétlencsém 49MM .menettel, szép állapotban és egy praktica b-100-ra való m42 bajonett-adapterem.

Esetleg érdekelne eos 450-d re szerelhető bajonett adapter,hogy a practika objektívjeimet amik szintén bajonettesek rá tudjam tenni.

 

 

Köszönöm szépen!

Érdeklődni mail.

nxh Creative Commons License 2010.11.29 0 0 710

Üdv!

 

Raynox dcr-250 makroelőtét lencsét keresek kb 10.000 Ft értékben.

 

harmincas/4tizenegy07hatvanhárom vagy email publikus

 

előre is köszönöm!

Törölt nick Creative Commons License 2010.11.29 0 0 709

Haliho!

 

budapesti átvétellel keresek Raynox Mx 3000 pro előtétet

reális áron

bestpixel Creative Commons License 2010.08.05 0 0 708
Konverter vásár! Csak most, nem lesz több!

- Kipon T2-Canon EOS konverter: 3000 Ft
- Kipon M42 Pentax K bajonett konverter: 3000 Ft
- 55-52 mm szűrőmenet konverter: 2000 Ft
- 58-52 mm szűrőmenet konverter: 2000 Ft

Részletesebb infót, képeket tudok küldeni. Budapesten vehetők át/nézhetők meg, máshova postázom (+ 300 Ft/db).

Érd.: email (publikus) vagy 20/2826-196.
Erinaceus Creative Commons License 2010.08.05 0 0 707

üdv a topicnak!

 

Igazi "kezdős" láma kérdésem lenne:

 

Pentax k-m váz és

SMC Pentax-DA 35mm F2.8 Limited Macro

tulajdonosaként

 

használhatok-e - érdemes-e egyáltalán -

egy 21mm-es ROWI közgyűrűt...

 

...próbáltam, de nemigazán akar vele az obi menni,

de lehet, csak én nem tudok valamit jól?

haribela Creative Commons License 2010.08.03 0 0 706
Eladó Pentacon Six-hez harmonika kihúzat 20 000 ft.-ért és DANUBIA SEMI-FISHEXE halszem 18 000 ft.-ért.
sweet_122 Creative Commons License 2010.08.03 0 0 705
Hello. Van egy kérdésem, lehet hülyeség, de már rég óta foglalkoztat.
Szóval: Canon 1000d-m van, Canon ef 50mm F/1.8 obival. Ehhez létezik valamilyen halszem hatású előtét lencse értelmes áron? Vagy felejtsem el? Vagy elérhető áron halszem objektív Canonhoz? Előre is köszi.
karera Creative Commons License 2010.08.03 0 0 704

www.gaia.hu, 1.7x AF-es, 24.400,- Ft

Előzmény: oleandro (701)
résrehajtó Creative Commons License 2010.03.13 0 0 703

 

Canon g7és g9 hez használható tele 2x és nagylátó 0.75x konverter eladó, új állapotban a legolcsobb hazai beszerzési ár feléért!

 

06 30 602 1909

Péter

résrehajtó Creative Commons License 2010.03.13 0 0 702

sziasztok!

 

Canon g7és g9 hez használható tele 2x és nagylátó 0.75x konverter eladó, új állapotban a legolcsobb hazai beszerzési ár feléért!

oleandro Creative Commons License 2010.03.13 0 0 701
Sziasztok, tudna valaki segíteni?
Pentax K100D-t használok. Új objektívre nincs keret, viszont "ha ló nincs..." alapon szeretnék valami telekonvertert, amit a kitobihoz, illetve egy öreg 80-210 es tamron obihoz használnék, és ami viszi az AF-et.
Van valakinek valami javallata?
lpepe Creative Commons License 2010.02.13 0 0 700
keresek 25-37 mm szűrőmenet átalakítót!
ImhoS60 Creative Commons License 2010.02.13 0 0 699
Sziasztok!
Visszaolvastam a topicot, és bár volt néhány hasonló kérdés-válasz, azért mégiscsak nyugodtabb lennék, ha feltehetném az én spec esetemről a kérdésemet.

Van egy Nikon D60-am, az alap 18-55 VR obival, és egy 55-200-as VR (ez már tele?)
Egy kis makrófotózásra adnám a fejem, de nem tudom eldönteni, és sajna eddig egyértelmü választ nem is kaptam 1 honlapon sem, hogy közgyürü vagy előtétobi?
Közgyürüsort találtam 20k-ért, mig a DCR-250 meg 15k, tehát a különbség nem sok, csak kérdés, hogy melyik lenne nekem jó?
Azt már olvastam itt a korábbi hsz-ekben, hogy a 18-55höz a DCR. Ez oké.
De a telénél meg már a közgyűrű a jobb? Tehát ha az 55-200-assal használnám, akkor meg már a gyűrűkkel kellene inkább machinálni?
Egyáltalán mivel lehet jobban makrózni? Teszemazt egy katicabogár csápjait és jobb felső 5-ösét mivel tudom jobban lefotózni? (szerény ismereteim szerint a 200-as kihuzattal lenne a legjobb nyilván, de gyűrűvel vagy DCR-el?)

Köszi a válaszokat!
börzeman Creative Commons License 2010.01.27 0 0 698
Sziasztok!
Olyan makro közgyűrű szettet keresek, ami Olympus E420 fényképezőgéphez csatlakoztatható, és nincsenek benne külön lencsetagok, hanem csak az elektronikát viszi át, és amúgy csak egy cső az egész.
Előre is köszi: börzeman
istek Creative Commons License 2010.01.27 0 0 697
Vennék Nikon PK12-es közgyűrűt!
Jajca Creative Commons License 2009.09.21 0 0 696
Ilyet rendeltél? Majd ha lesz lehetőséged, akkor teszel fel nagy méretű, letölthető képet?
Előzmény: Százbolha (691)
seeman Creative Commons License 2009.09.21 0 0 695
85 f1,8 Nikkorral is nagyon jó. Az objektív közelpontjáról használva a leképezési arány kb. 1:1,3.
Itt egy próbakép (normál méretű varrótű gépselyem cérnával):

http://fotobolondok.hu/fotoalbum/displayimage.php?pos=-5905
Előzmény: Százbolha (684)
-FRIPP- Creative Commons License 2009.09.21 0 0 694
Keresek objektív adaptert Nikon vázra PentaconSix-hez .
20/441-nulla163 vagy levélke.
cila2 Creative Commons License 2009.09.09 0 0 693
Sziasztok !
Egy szűkítőgyűrűt keresek, 30.5-ről 30-ra Renox - nak van ilyen csak most nekem nem elérhető.
Segítséget köszönöm !
Monya78 Creative Commons License 2009.08.31 0 0 692
Sziasztok!

Lehet hogy egy kicsi agyatlan öttlet, de milyen eredményt adna egy EF-s teleobi (például 55-250IS) és egy "tele"előtétlencse pl. Raynox Dcr-1540pro?

Raynox oldalán találtam egy képet, EF-s 18-55 obira rakták fel...ott nem volt annyira vészes a képe.
Százbolha Creative Commons License 2009.07.07 0 0 691

Üdv!

 

Megérkezett a kenko 20mm-es közgyürű, amit EF-s objektívekhez rendeltem.

Nagyon jó, az AF pontosan müxik az 55-250 IS hosszabbik végén is. Az IS megy rendesen, az objektív jól türi a KGY-t és f8-nál csak minimilás minőségromlást látok.

Majd kiprobálom a kitobjektívvel is.... de 55mm alatt már túl kicsi lesz a munkatáv..

 

 

2 szépséghibája van...

- nem kenko, hanem valami kinai neve van

- Nem adtak hozzá első/hátsó sapkát.

l.livia Creative Commons License 2009.06.23 0 0 690
Sziasztok!

Szeretném metudaoklni, hoyg valamelyikőtök nem tud-e véletlenül Nikon dslr géphez makro közgyűrűt vagy előtétlencsét? Használtan bőven jó, 10-15 e. Ft-ig jöhet szóba (diákmunka nem gyümölcsöz :) )

Ha esetleg valakinek van ötlete, vagy tud ... ne adj isten árul, akkor kérem írjon a lazar.livia.a@gmail.com címre!

Köszönöm :)
yetee Creative Commons License 2009.06.20 0 0 689
Sziasztok! Eladnám 72 mm-es Sigma makró előtétlencsémet. Új, egyszer volt használva. Doboza, és a műanyag tokja is megvan. Ajánlatokat ide várok: petipentax@freemail.hu
jose0302 Creative Commons License 2009.06.17 0 0 688
Én is köszönöm a választ.

Üdv! jose0302
Előzmény: Százbolha (686)
Jajca Creative Commons License 2009.06.17 0 0 687
Kösz a választ!
Előzmény: Százbolha (683)
Százbolha Creative Commons License 2009.06.17 0 0 686

Mivel a Sigma és a Canon bajonett méretei közel azonosak, nehéz elképzelni olyan adaptert, amellyel lenne végtelen egy ilyen felállásban.

 

A nagyobbik probléma, hogy az elektromos vezérlés más, igy nem csak AF-nem müködne, de a blendevezérlés sem menne, igy állandóan nyitott rekeszel kéne fotózni. És sacc/kb 3-5 méternél távolabbi tárgyakra nem lehetne élesíteni.

 

Szerintem nem érdemes ilyen olcsó objektívvel kinlódni (bár eladni sem lehet a Sigma csatlakozó miatt,..)

Előzmény: jose0302 (682)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!