Keresés

Részletes keresés

viricsi Creative Commons License 2013.03.31 0 0 756

Van néhány előtétem, amikre már nincs szükségem.

Soligor 1.5x Pro tele converter 62mm-es szűrőmenetre, első-hátsó sapkákkal, bőrszütyővel, dobozzal, kifogástalan állapotban, 8.000 ft.-ért:

 

 

 

Sony VCL-1552 C tipusú 1.5x tele converter 52mm-es szűrőmenetre, első-hátsó sapkákkal, bőrszütyővel, kifogástalan állapotban, 4.000 ft.-ért:

 

 

 

 DSLR Pro MC 0.45x széleslátó+makro converter 74mm-es szűrőmenetre, 72-67-62- mm-es gyűrűkkel, első-hátsó sapkákkal, bőrszütyővel, kifogástalan állapotban, 7.000 ft.-ért:

 

 

Mail címem publikus.

Törölt nick Creative Commons License 2013.03.30 0 0 755

Keresek:

 

Pk-EOS átalakítót, chippest.

m42-EOS átalakítót, chippest, lehetőleg programozhatót.

 

falperka(kukac)gmail(pont)com          

manitounickfree Creative Commons License 2013.03.30 0 0 754

Eladó Kenko PRO300 DG 1,4× telekonverter canon eos bajonettel.

 

elkelt!

Előzmény: manitounickfree (753)
manitounickfree Creative Commons License 2013.03.26 0 0 753

Eladó Kenko PRO300 DG 1,4× telekonverter canon eos bajonettel.
dobozában, szütyőjével, újszerű, karc és pormentes lencsékkel.

 

        

 

további képek

 

vele készült képek /90%/

 

ez is /90%/

 

ár: 38.000ft

Kecskemét

Törölt nick Creative Commons License 2013.03.03 0 0 752

VENNÉK!

Használt, jó állapotú macro közgyűrűsort Canon EF-re. Jelátvivős érdekel, fém bajonettes előnyben, de nem feltétel.

falperka(kukac)gmail(pont)com

 

sokimm Creative Commons License 2013.03.03 0 0 751

Pentax K -> Canon EOS adaptert keresek. Akinek van eladó, kérem írjon a franko.bkf(kukac)gmail.com -ra. Köszönöm! 

49hegymenet Creative Commons License 2013.02.22 0 0 750

Keresek Canon átalakítót 4/3-ra.

EMZEPERIKSZ Creative Commons License 2013.02.20 0 0 749

Szia. Egyszerű a válasz: ha forog az obid vége, a tulipán nem jó mert ki tudja hol áll meg. Ha fix, jó a szirmos és kicsit szebben mutat :) ha jól választasz többet is véd mint a sima cső mert ott nyúlik túl ahol kell.

Előzmény: Christhian (738)
EMZEPERIKSZ Creative Commons License 2013.02.20 0 0 748

Szia, én anno használtam Fujin, szép 360 fokos látószöget adott, rázoomolva meg szuperszéles volt. Rontotta a minőséget de netes kép/emlékkép kategóriában azért elment. Inkább a torzítás ami játéknak jó volt de hosszú távon meguntam, maradt a sima 18mm most a Canonon. Ahogy mondják mindenki átesik a halszemen egyszer :) baráti társaságban tuti mókaforrás.

Előzmény: bundi82 (746)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.06 0 0 747

Pentax K - Canon EOS chippes adaptert keresek!

falperka(kukac)gmail(pont)com

bundi82 Creative Commons License 2013.02.05 0 0 746

Sziasztok!

 

segítség kéne, szűrőmenetbe (52mm, 58 mm) tekerhető halszem előtét(objektív)et, használt-e már valaki, és mi a véleménye róla. Azt gondolom hogy nem kell tőle olyan minőséget várni, mint egy halszemobjektívtől, de nem is annyiba kerül. Hobbi célra érdemes beszerezni, vagy esetleg használhatatlan!?

Pippo78 Creative Commons License 2013.02.01 0 0 745

Eladó Canon bajonettes (EF, EF-S) MF (nincs semmilyen jelátvitel) makró közgyűrű sor (9+16+30mm).

 

Irányár: 3000 Ft

 

Érd: goodace@freemail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2013.02.01 0 0 744

Sziasztok,

 

Pentaxhoz keresek makro kozgyurut...tud valaki eladosorban levot?

 

 

 

Koszi,

 


Szabolcs

suckall88 Creative Commons License 2013.01.06 0 0 743
Üdv!
Van egy Nikon D5100 am, és egy Nikon 18-105 Vr obi közé szeretnék makrózás céljából
közgyűrűt rakni.
Vásároltam egy teljesen egyszerű közgyűrűt, ami semmiféle AF jelet nem tud továbbítani, nemis itt a gond.
A kép teljesen homályos, kézi fókusz után is, illetve nagyon sötét.
Nagyon kezdő vagyok, segítséget előre köszönöm!
articoci0 Creative Commons License 2012.12.26 0 0 742
Tehát a Chinon (ami CP9, elírtam) K bajonettes. Köszönöm az infót! Üdv! :)
Előzmény: gabor01 (741)
gabor01 Creative Commons License 2012.12.26 0 0 741

Ehhez nincs konverter. Fizikailag lehetetlen.

Szerezz inkább egy 122K-s verziót, az eleve K bajonettes :-)

Előzmény: articoci0 (740)
articoci0 Creative Commons License 2012.12.25 0 0 740
Sziasztok, lenne egy kérdésem! Van két gép, egy 122-es Zenit és egy Chinon CP-6 és szeretném a Chinon optikákat a Zenit géppel használni! Valaki tudna nekem segïteni, hogy milyen konverter kell hozzá? Esetleg tudna valaki eladót? Köszönöm! Üdv! articoci.
Seefbacsi Creative Commons License 2012.11.19 0 0 739

üdvözletem,a következő tételek (APADTER) eladók:


1 db M42-Nikon sima 2700 Ft,
1 db M42-PK kiszedővel: 3700FT
1 db NIKON-M 4/3 ára: 6000 FT,1 db NIKON G-M 4/3
1 M42-EOS chipes verzió, AF visszajelzéssel, II legújabb generációs adapter: 4200 FT (peremes és perem nélküli!)1 db M42-EOS sima 2700 FT,

1 db CANON EOS hátsó sapka csomagolással 500Ft
1 db Pk-EOS sima 4000 Ft,
1 db Pentacon six-eos AF II chipes:10.000 Ft
1 db M42-SONY/M sima ára :2700 FT.
1 db NIKON-EOS sima :4500 FT.
1 db NIKON (G)-EOS sima: 6000 Ft,chipes: 8000 Ft
1 db CANON FD-SONY-NEX adapter 8000 Ft

 

 

érd:mail, húsz négy kilencháromtizennégyhetvenkettő es telefonon

Christhian Creative Commons License 2012.10.07 0 0 738

Sziasztok, üdv mindenkinek!

Segítséget, tanácsot szeretnék kérni. Kezdő vagyok még a komolyabb fotózás világában, még csak ismerkedek a témával, de komolyan érdekel a dolog.

Beszereztem egy Sony fényképezőgépet, 58 mm-es optikával. Erre a gépre szeretnék venni napellenzőt (sok helyen olvastam hogy érdemes, mert védi az optikát és az elkészült képek is jobbak, szebbek lesznek tőle).

Kétfélét láttam. Az egyik a tulipán vagy rózsa alakú napellenző, a másik a sima (tehát nem a szirom, hanem az "egyszerű" kör alakú napellenző).

Ezzel kapcsolatban kérdezném hogy melyiket érdemes beszereznem? Van köztük komoly különbség? Kifejezetten tájképek, természetképek készítéséhez, tehát alapvetően a szabadban történő fotózáshoz használom a gépet.

Segítségeteket, tippeiteket előre is köszönöm szépen!

Üdv,

S.Krisz

 

Balgon Creative Commons License 2012.10.04 0 0 737

Csaó! Nem találtam jobb topicot, ezért itt teszem fel kérdésem. Azt tapasztaltam EOS vázon M42 chip-es adapterrel, hogy az egyik obival a fókuszvisszajelzés akkor ítél helyes élességet adott pontra, amikor picit mögé fókuszálok. Ellenőriztem a fotókat saját megítélés szerinti élességállítással (amennyire a keresőben látható) adott témáról és a visszajelzés szerintieket, a saját nyert. Másik objektívvel viszont rendben volt teljesen.... mitől lehet???

M42CanonBoy Creative Commons License 2012.06.07 0 0 736

Helló mindenkinek.

Eladásra kinálnék egy közgyűrűt.

 

Vadonat új CANON makró AF közgyűrű közgyűrűsor FÉM BAJONETT, ajándék neoprene tok.

A közgyűrő kompatibilis minden filmes és digitális Canon EOS  fényképezőgéppel.

A csomag tartalma: közgyűrű és neopréne tok.A képek a termékről készültek.
 

 

képek a termékről:

http://www.fotozz-alkoss.info/images/adok_veszek/macro_tube0001.jpg

http://www.fotozz-alkoss.info/images/adok_veszek/macro_tube0002.jpg

http://www.fotozz-alkoss.info/images/adok_veszek/macro_tube0003.jpg

 

saját készítésű képek:

http://www.fotozz-alkoss.info/images/adok_veszek/macro_tube0004.jpg

http://www.fotozz-alkoss.info/images/adok_veszek/macro_tube0005.jpg

http://www.fotozz-alkoss.info/images/adok_veszek/macro_tube0006.jpg

http://www.fotozz-alkoss.info/images/adok_veszek/macro_tube0007.jpg

http://www.fotozz-alkoss.info/images/adok_veszek/macro_tube0008.jpg

ár:18900Ft

A képeket a saját példányommal készitettem. nagyon jó minőségű.

Kipróbálható, Győrben, Komáromban és környékén. és nagyon ritkán Pesten

erdeklődni ezen az e-mail címen lehet: photographed426@gmail.com


Tóvábbi szép napot mindenkinek.

-FRIPP- Creative Commons License 2012.04.27 0 0 735

Eladó egy teljesen új állapotú ( csak kipróbálva lett ) 

PSix - Nikon adapter.

 

8.000 Ft

viricsi Creative Commons License 2012.04.26 0 0 734

Van néhány, számomra már fölöslegessé vált előtétem, adaptergyűrűm:

 

Tokina VC-6515S tipusú 0,65x ill. 1,5x előtétlencse- pár, dobozban, 37mm-es szűrőmenetre. Kiváló állapot és rajzolat.

DeLuxe superwide (tehát noname) 0,4x széleslátó előtét, SER-VII csatlakozással, de 49mm-es adapterrel.

Green.L Cirkular Polár szűrő 77mm-es

62mm-es Hoya DUTO szűrő.

58mm-es nagylátó elé is feltehető gumi napellenző.

Adaptergyűrűk: 72-62mm, 52-49mm, 62-67mm, 43-49mm, 30,5-37mm, 49-SER-VII. Az első szám a befogadó optika szűrőmérete.

 

Árakat nem írok, ha valamelyik érdekel, írj egy mailt, biztos megegyezünk.

manitounickfree Creative Commons License 2012.04.17 0 0 733

keresek kenko 1,4x pro 300 tc-t, eos rendszerhez!

 

m.a.n.i.t.o.u@freemail.hu

manitounickfree Creative Commons License 2012.04.17 0 0 732

 

lényeges lenne a minőség is, így inkább vegyek 1,4×-t?

Előzmény: manitounickfree (731)
manitounickfree Creative Commons License 2012.04.17 0 0 731

sziasztok!

 

telekonverter vásárlása előtt állok, eos-ra.

éppen van egy eladó sigma EX 2× másik egy canon 2× II, melyiket ajánljátok? tapasztalatok?

 

canon 550d + canon 70-200 f4 közé lenne, már ha ennek van jelentősége.

edgar18 Creative Commons License 2012.01.15 0 0 730

Ha valakit erdekel:

 

Macrophotography

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Macrophotography

 

Van egy par szep rajz a kozelfoto technikaval kapcsolatosan.

csakisti Creative Commons License 2011.06.24 0 0 729

 77-67 step down ring 1200 HUF.

 

tel: harminc 475 húsz 72 vagy mail publikus

hori2011 Creative Commons License 2011.06.24 0 0 728

Sziasztok!

 

Keresnék AF Macro közgyűrűsort Canonra.

megkeresés mail-ben:

 

janohorvath@freemail.hu

 

Köszönöm!

burnside Creative Commons License 2011.06.21 0 0 727

Eladó egy  Raynox  0.66X-os nagylátó előtétlencse szép újszerü állapotban.

 

55mm es  72-es szürőmenettel.

 

Első-hátsósapi , tok + hozzá egy Soligor UV tokkal

 

16000.-

 

 

harminc 662 kilencnégy 62

 

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!