Keresés

Részletes keresés

suckall88 Creative Commons License 2013.01.06 0 0 743
Üdv!
Van egy Nikon D5100 am, és egy Nikon 18-105 Vr obi közé szeretnék makrózás céljából
közgyűrűt rakni.
Vásároltam egy teljesen egyszerű közgyűrűt, ami semmiféle AF jelet nem tud továbbítani, nemis itt a gond.
A kép teljesen homályos, kézi fókusz után is, illetve nagyon sötét.
Nagyon kezdő vagyok, segítséget előre köszönöm!
articoci0 Creative Commons License 2012.12.26 0 0 742
Tehát a Chinon (ami CP9, elírtam) K bajonettes. Köszönöm az infót! Üdv! :)
Előzmény: gabor01 (741)
gabor01 Creative Commons License 2012.12.26 0 0 741

Ehhez nincs konverter. Fizikailag lehetetlen.

Szerezz inkább egy 122K-s verziót, az eleve K bajonettes :-)

Előzmény: articoci0 (740)
articoci0 Creative Commons License 2012.12.25 0 0 740
Sziasztok, lenne egy kérdésem! Van két gép, egy 122-es Zenit és egy Chinon CP-6 és szeretném a Chinon optikákat a Zenit géppel használni! Valaki tudna nekem segïteni, hogy milyen konverter kell hozzá? Esetleg tudna valaki eladót? Köszönöm! Üdv! articoci.
Seefbacsi Creative Commons License 2012.11.19 0 0 739

üdvözletem,a következő tételek (APADTER) eladók:


1 db M42-Nikon sima 2700 Ft,
1 db M42-PK kiszedővel: 3700FT
1 db NIKON-M 4/3 ára: 6000 FT,1 db NIKON G-M 4/3
1 M42-EOS chipes verzió, AF visszajelzéssel, II legújabb generációs adapter: 4200 FT (peremes és perem nélküli!)1 db M42-EOS sima 2700 FT,

1 db CANON EOS hátsó sapka csomagolással 500Ft
1 db Pk-EOS sima 4000 Ft,
1 db Pentacon six-eos AF II chipes:10.000 Ft
1 db M42-SONY/M sima ára :2700 FT.
1 db NIKON-EOS sima :4500 FT.
1 db NIKON (G)-EOS sima: 6000 Ft,chipes: 8000 Ft
1 db CANON FD-SONY-NEX adapter 8000 Ft

 

 

érd:mail, húsz négy kilencháromtizennégyhetvenkettő es telefonon

Christhian Creative Commons License 2012.10.07 0 0 738

Sziasztok, üdv mindenkinek!

Segítséget, tanácsot szeretnék kérni. Kezdő vagyok még a komolyabb fotózás világában, még csak ismerkedek a témával, de komolyan érdekel a dolog.

Beszereztem egy Sony fényképezőgépet, 58 mm-es optikával. Erre a gépre szeretnék venni napellenzőt (sok helyen olvastam hogy érdemes, mert védi az optikát és az elkészült képek is jobbak, szebbek lesznek tőle).

Kétfélét láttam. Az egyik a tulipán vagy rózsa alakú napellenző, a másik a sima (tehát nem a szirom, hanem az "egyszerű" kör alakú napellenző).

Ezzel kapcsolatban kérdezném hogy melyiket érdemes beszereznem? Van köztük komoly különbség? Kifejezetten tájképek, természetképek készítéséhez, tehát alapvetően a szabadban történő fotózáshoz használom a gépet.

Segítségeteket, tippeiteket előre is köszönöm szépen!

Üdv,

S.Krisz

 

Balgon Creative Commons License 2012.10.04 0 0 737

Csaó! Nem találtam jobb topicot, ezért itt teszem fel kérdésem. Azt tapasztaltam EOS vázon M42 chip-es adapterrel, hogy az egyik obival a fókuszvisszajelzés akkor ítél helyes élességet adott pontra, amikor picit mögé fókuszálok. Ellenőriztem a fotókat saját megítélés szerinti élességállítással (amennyire a keresőben látható) adott témáról és a visszajelzés szerintieket, a saját nyert. Másik objektívvel viszont rendben volt teljesen.... mitől lehet???

M42CanonBoy Creative Commons License 2012.06.07 0 0 736

Helló mindenkinek.

Eladásra kinálnék egy közgyűrűt.

 

Vadonat új CANON makró AF közgyűrű közgyűrűsor FÉM BAJONETT, ajándék neoprene tok.

A közgyűrő kompatibilis minden filmes és digitális Canon EOS  fényképezőgéppel.

A csomag tartalma: közgyűrű és neopréne tok.A képek a termékről készültek.
 

 

képek a termékről:

http://www.fotozz-alkoss.info/images/adok_veszek/macro_tube0001.jpg

http://www.fotozz-alkoss.info/images/adok_veszek/macro_tube0002.jpg

http://www.fotozz-alkoss.info/images/adok_veszek/macro_tube0003.jpg

 

saját készítésű képek:

http://www.fotozz-alkoss.info/images/adok_veszek/macro_tube0004.jpg

http://www.fotozz-alkoss.info/images/adok_veszek/macro_tube0005.jpg

http://www.fotozz-alkoss.info/images/adok_veszek/macro_tube0006.jpg

http://www.fotozz-alkoss.info/images/adok_veszek/macro_tube0007.jpg

http://www.fotozz-alkoss.info/images/adok_veszek/macro_tube0008.jpg

ár:18900Ft

A képeket a saját példányommal készitettem. nagyon jó minőségű.

Kipróbálható, Győrben, Komáromban és környékén. és nagyon ritkán Pesten

erdeklődni ezen az e-mail címen lehet: photographed426@gmail.com


Tóvábbi szép napot mindenkinek.

-FRIPP- Creative Commons License 2012.04.27 0 0 735

Eladó egy teljesen új állapotú ( csak kipróbálva lett ) 

PSix - Nikon adapter.

 

8.000 Ft

viricsi Creative Commons License 2012.04.26 0 0 734

Van néhány, számomra már fölöslegessé vált előtétem, adaptergyűrűm:

 

Tokina VC-6515S tipusú 0,65x ill. 1,5x előtétlencse- pár, dobozban, 37mm-es szűrőmenetre. Kiváló állapot és rajzolat.

DeLuxe superwide (tehát noname) 0,4x széleslátó előtét, SER-VII csatlakozással, de 49mm-es adapterrel.

Green.L Cirkular Polár szűrő 77mm-es

62mm-es Hoya DUTO szűrő.

58mm-es nagylátó elé is feltehető gumi napellenző.

Adaptergyűrűk: 72-62mm, 52-49mm, 62-67mm, 43-49mm, 30,5-37mm, 49-SER-VII. Az első szám a befogadó optika szűrőmérete.

 

Árakat nem írok, ha valamelyik érdekel, írj egy mailt, biztos megegyezünk.

manitounickfree Creative Commons License 2012.04.17 0 0 733

keresek kenko 1,4x pro 300 tc-t, eos rendszerhez!

 

m.a.n.i.t.o.u@freemail.hu

manitounickfree Creative Commons License 2012.04.17 0 0 732

 

lényeges lenne a minőség is, így inkább vegyek 1,4×-t?

Előzmény: manitounickfree (731)
manitounickfree Creative Commons License 2012.04.17 0 0 731

sziasztok!

 

telekonverter vásárlása előtt állok, eos-ra.

éppen van egy eladó sigma EX 2× másik egy canon 2× II, melyiket ajánljátok? tapasztalatok?

 

canon 550d + canon 70-200 f4 közé lenne, már ha ennek van jelentősége.

edgar18 Creative Commons License 2012.01.15 0 0 730

Ha valakit erdekel:

 

Macrophotography

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Macrophotography

 

Van egy par szep rajz a kozelfoto technikaval kapcsolatosan.

csakisti Creative Commons License 2011.06.24 0 0 729

 77-67 step down ring 1200 HUF.

 

tel: harminc 475 húsz 72 vagy mail publikus

hori2011 Creative Commons License 2011.06.24 0 0 728

Sziasztok!

 

Keresnék AF Macro közgyűrűsort Canonra.

megkeresés mail-ben:

 

janohorvath@freemail.hu

 

Köszönöm!

burnside Creative Commons License 2011.06.21 0 0 727

Eladó egy  Raynox  0.66X-os nagylátó előtétlencse szép újszerü állapotban.

 

55mm es  72-es szürőmenettel.

 

Első-hátsósapi , tok + hozzá egy Soligor UV tokkal

 

16000.-

 

 

harminc 662 kilencnégy 62

 

 

 

 

 

emceje Creative Commons License 2011.06.07 0 0 726

:) Így jár, aki átsiklik a dátum felett:)

Előzmény: DIE_ROBOTER (725)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2011.06.07 0 0 725

Azóta eltelt több mint két hónap, és azóta használom. :)

 

Az áráért elmegy.

Előzmény: emceje (724)
emceje Creative Commons License 2011.06.07 0 0 724

El tudok képzelni masszívabb kivitelű eszközt, de szerintem teljesen jól használható. A 70-200-at tennéd rá?

Előzmény: DIE_ROBOTER (716)
T.K.C. Creative Commons License 2011.06.07 0 0 723

sziasztok !Soligor C/D4 Auto Tele-Converter 2x érdekel valakit? :)

Primary92 Creative Commons License 2011.05.13 0 0 722

Van valakinek tapasztanlata a Nicna 0,45x előtétlencsével?

Konstansvalue Creative Commons License 2011.04.25 0 0 721

Valakihez került már Nikkor TC-20E III Telekonverter ? És ? :)

Hunikonian Creative Commons License 2011.04.07 0 0 720

Azt elfelejtettem írni, hogy Nikonról van szó.

Hunikonian Creative Commons License 2011.04.07 0 0 719

Kis segítség kéne:

Közgyűrűnél melyik érintkezőket, kell letakarni ahhoz, hogy legyen AF?

Ha valaki segít előre is köszönöm! :)

 

címem: hunikonian@gmail.com

fejes.i Creative Commons License 2011.04.05 0 0 718

A Soligor közgyűrű gyak. megegyezik a Kenkoval (más név van rászitázva.) Nekem Kenko volt. Vadonat új, de gyengének tartottam mechanikusan. Lötyögött, kotyogott, hajlott.

Előzmény: DIE_ROBOTER (716)
Hunikonian Creative Commons License 2011.04.05 0 0 717

Vennék! Sigma 1.4x telekonvertert, Nikon bajonettel.
Címem: hunikonian@gmail.com

DIE_ROBOTER Creative Commons License 2011.03.28 0 0 716

Emberek! SOS segítség kellene.

 

Soligor közgyűrűsor (újabb, EF + EF-S) milyen a gyakorlatban? Azt látom, hogy műanyag test + fém bajonett, de hogyan viselkedik élesben? Hajlik? Deformálódik? Kopik? Érintkezők?

 

Csak fém közgyűrűim voltak eddig.

Alien69 Creative Commons License 2011.01.10 0 0 715

Eladó egy Raynox DCR-730 előtét lencse. http://raynox.co.jp/english/dcr/dcr730/index.htm

» nagylátószögű, nagyfelbontású, kompakt méretű előtétlencse
» 0,7x fókusztávolság csökkenés
» "High Resolution" - nagyfelbontású (375 sor/mm felbontás, középen)
» torzítás: -9,9%
» menet Ø: 52mm
» szűrő Ø: nem lehetséges

» teljes zoom tartományban használhat

Ajánlott videokamerák 1- és 3CCD-s SD kamkorderek, illetve fényképező gépek, melyeknek van 52mm szűrő menete.

 

i.á.: 16E

e-mail publikus

face69 Creative Commons License 2011.01.09 0 0 714

Senki nem használt még ilyet???

Előzmény: face69 (713)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!