Keresés

Részletes keresés

manitounickfree Creative Commons License 2012.04.17 0 0 731

sziasztok!

 

telekonverter vásárlása előtt állok, eos-ra.

éppen van egy eladó sigma EX 2× másik egy canon 2× II, melyiket ajánljátok? tapasztalatok?

 

canon 550d + canon 70-200 f4 közé lenne, már ha ennek van jelentősége.

edgar18 Creative Commons License 2012.01.15 0 0 730

Ha valakit erdekel:

 

Macrophotography

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Macrophotography

 

Van egy par szep rajz a kozelfoto technikaval kapcsolatosan.

csakisti Creative Commons License 2011.06.24 0 0 729

 77-67 step down ring 1200 HUF.

 

tel: harminc 475 húsz 72 vagy mail publikus

hori2011 Creative Commons License 2011.06.24 0 0 728

Sziasztok!

 

Keresnék AF Macro közgyűrűsort Canonra.

megkeresés mail-ben:

 

janohorvath@freemail.hu

 

Köszönöm!

burnside Creative Commons License 2011.06.21 0 0 727

Eladó egy  Raynox  0.66X-os nagylátó előtétlencse szép újszerü állapotban.

 

55mm es  72-es szürőmenettel.

 

Első-hátsósapi , tok + hozzá egy Soligor UV tokkal

 

16000.-

 

 

harminc 662 kilencnégy 62

 

 

 

 

 

emceje Creative Commons License 2011.06.07 0 0 726

:) Így jár, aki átsiklik a dátum felett:)

Előzmény: DIE_ROBOTER (725)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2011.06.07 0 0 725

Azóta eltelt több mint két hónap, és azóta használom. :)

 

Az áráért elmegy.

Előzmény: emceje (724)
emceje Creative Commons License 2011.06.07 0 0 724

El tudok képzelni masszívabb kivitelű eszközt, de szerintem teljesen jól használható. A 70-200-at tennéd rá?

Előzmény: DIE_ROBOTER (716)
T.K.C. Creative Commons License 2011.06.07 0 0 723

sziasztok !Soligor C/D4 Auto Tele-Converter 2x érdekel valakit? :)

Primary92 Creative Commons License 2011.05.13 0 0 722

Van valakinek tapasztanlata a Nicna 0,45x előtétlencsével?

Konstansvalue Creative Commons License 2011.04.25 0 0 721

Valakihez került már Nikkor TC-20E III Telekonverter ? És ? :)

Hunikonian Creative Commons License 2011.04.07 0 0 720

Azt elfelejtettem írni, hogy Nikonról van szó.

Hunikonian Creative Commons License 2011.04.07 0 0 719

Kis segítség kéne:

Közgyűrűnél melyik érintkezőket, kell letakarni ahhoz, hogy legyen AF?

Ha valaki segít előre is köszönöm! :)

 

címem: hunikonian@gmail.com

fejes.i Creative Commons License 2011.04.05 0 0 718

A Soligor közgyűrű gyak. megegyezik a Kenkoval (más név van rászitázva.) Nekem Kenko volt. Vadonat új, de gyengének tartottam mechanikusan. Lötyögött, kotyogott, hajlott.

Előzmény: DIE_ROBOTER (716)
Hunikonian Creative Commons License 2011.04.05 0 0 717

Vennék! Sigma 1.4x telekonvertert, Nikon bajonettel.
Címem: hunikonian@gmail.com

DIE_ROBOTER Creative Commons License 2011.03.28 0 0 716

Emberek! SOS segítség kellene.

 

Soligor közgyűrűsor (újabb, EF + EF-S) milyen a gyakorlatban? Azt látom, hogy műanyag test + fém bajonett, de hogyan viselkedik élesben? Hajlik? Deformálódik? Kopik? Érintkezők?

 

Csak fém közgyűrűim voltak eddig.

Alien69 Creative Commons License 2011.01.10 0 0 715

Eladó egy Raynox DCR-730 előtét lencse. http://raynox.co.jp/english/dcr/dcr730/index.htm

» nagylátószögű, nagyfelbontású, kompakt méretű előtétlencse
» 0,7x fókusztávolság csökkenés
» "High Resolution" - nagyfelbontású (375 sor/mm felbontás, középen)
» torzítás: -9,9%
» menet Ø: 52mm
» szűrő Ø: nem lehetséges

» teljes zoom tartományban használhat

Ajánlott videokamerák 1- és 3CCD-s SD kamkorderek, illetve fényképező gépek, melyeknek van 52mm szűrő menete.

 

i.á.: 16E

e-mail publikus

face69 Creative Commons License 2011.01.09 0 0 714

Senki nem használt még ilyet???

Előzmény: face69 (713)
face69 Creative Commons License 2011.01.08 0 0 713

Sziasztok!

 

Nagylátóra megoldás lehet egy ilyen, http://hardverapro.hu/apro/0_45x_wide_konverter_lencse_digital_concepts_marka/hsz_1-50.html

 

Leírás szerinti minősítése: excellent, professional conversion lens (kiváló, profi konverter lencse)
- szuper nagyfelbontású HD (high definition) magas minőségű lencsék, a kiemelkedõ optikai teljesítményért, és az éles kontrasztért
- super-multi (többrétegű) bevontok a szellemkép és a becsillanás megakadályozására ...

 

vagy minősíthetetelen minőséget ( :) ) ad?

 

használt már valaki ilyet?

-FRIPP- Creative Commons License 2011.01.06 0 0 712

52/52-es kuplunggyűrűt nem tudsz ?

 

Előzmény: bestpixel (708)
kuvasz3 Creative Commons License 2011.01.06 0 0 711

Üdv Mindenkinek

 

 

 

Eladó,ha valakit érdekelne, egy széles látószögű és egy tele-előtétlencsém 49MM .menettel, szép állapotban és egy praktica b-100-ra való m42 bajonett-adapterem.

Esetleg érdekelne eos 450-d re szerelhető bajonett adapter,hogy a practika objektívjeimet amik szintén bajonettesek rá tudjam tenni.

 

 

Köszönöm szépen!

Érdeklődni mail.

nxh Creative Commons License 2010.11.29 0 0 710

Üdv!

 

Raynox dcr-250 makroelőtét lencsét keresek kb 10.000 Ft értékben.

 

harmincas/4tizenegy07hatvanhárom vagy email publikus

 

előre is köszönöm!

Törölt nick Creative Commons License 2010.11.29 0 0 709

Haliho!

 

budapesti átvétellel keresek Raynox Mx 3000 pro előtétet

reális áron

bestpixel Creative Commons License 2010.08.05 0 0 708
Konverter vásár! Csak most, nem lesz több!

- Kipon T2-Canon EOS konverter: 3000 Ft
- Kipon M42 Pentax K bajonett konverter: 3000 Ft
- 55-52 mm szűrőmenet konverter: 2000 Ft
- 58-52 mm szűrőmenet konverter: 2000 Ft

Részletesebb infót, képeket tudok küldeni. Budapesten vehetők át/nézhetők meg, máshova postázom (+ 300 Ft/db).

Érd.: email (publikus) vagy 20/2826-196.
Erinaceus Creative Commons License 2010.08.05 0 0 707

üdv a topicnak!

 

Igazi "kezdős" láma kérdésem lenne:

 

Pentax k-m váz és

SMC Pentax-DA 35mm F2.8 Limited Macro

tulajdonosaként

 

használhatok-e - érdemes-e egyáltalán -

egy 21mm-es ROWI közgyűrűt...

 

...próbáltam, de nemigazán akar vele az obi menni,

de lehet, csak én nem tudok valamit jól?

haribela Creative Commons License 2010.08.03 0 0 706
Eladó Pentacon Six-hez harmonika kihúzat 20 000 ft.-ért és DANUBIA SEMI-FISHEXE halszem 18 000 ft.-ért.
sweet_122 Creative Commons License 2010.08.03 0 0 705
Hello. Van egy kérdésem, lehet hülyeség, de már rég óta foglalkoztat.
Szóval: Canon 1000d-m van, Canon ef 50mm F/1.8 obival. Ehhez létezik valamilyen halszem hatású előtét lencse értelmes áron? Vagy felejtsem el? Vagy elérhető áron halszem objektív Canonhoz? Előre is köszi.
karera Creative Commons License 2010.08.03 0 0 704

www.gaia.hu, 1.7x AF-es, 24.400,- Ft

Előzmény: oleandro (701)
résrehajtó Creative Commons License 2010.03.13 0 0 703

 

Canon g7és g9 hez használható tele 2x és nagylátó 0.75x konverter eladó, új állapotban a legolcsobb hazai beszerzési ár feléért!

 

06 30 602 1909

Péter

résrehajtó Creative Commons License 2010.03.13 0 0 702

sziasztok!

 

Canon g7és g9 hez használható tele 2x és nagylátó 0.75x konverter eladó, új állapotban a legolcsobb hazai beszerzési ár feléért!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!