Keresés

Részletes keresés

emceje Creative Commons License 2011.06.07 0 0 726

:) Így jár, aki átsiklik a dátum felett:)

Előzmény: DIE_ROBOTER (725)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2011.06.07 0 0 725

Azóta eltelt több mint két hónap, és azóta használom. :)

 

Az áráért elmegy.

Előzmény: emceje (724)
emceje Creative Commons License 2011.06.07 0 0 724

El tudok képzelni masszívabb kivitelű eszközt, de szerintem teljesen jól használható. A 70-200-at tennéd rá?

Előzmény: DIE_ROBOTER (716)
T.K.C. Creative Commons License 2011.06.07 0 0 723

sziasztok !Soligor C/D4 Auto Tele-Converter 2x érdekel valakit? :)

Primary92 Creative Commons License 2011.05.13 0 0 722

Van valakinek tapasztanlata a Nicna 0,45x előtétlencsével?

Konstansvalue Creative Commons License 2011.04.25 0 0 721

Valakihez került már Nikkor TC-20E III Telekonverter ? És ? :)

Hunikonian Creative Commons License 2011.04.07 0 0 720

Azt elfelejtettem írni, hogy Nikonról van szó.

Hunikonian Creative Commons License 2011.04.07 0 0 719

Kis segítség kéne:

Közgyűrűnél melyik érintkezőket, kell letakarni ahhoz, hogy legyen AF?

Ha valaki segít előre is köszönöm! :)

 

címem: hunikonian@gmail.com

fejes.i Creative Commons License 2011.04.05 0 0 718

A Soligor közgyűrű gyak. megegyezik a Kenkoval (más név van rászitázva.) Nekem Kenko volt. Vadonat új, de gyengének tartottam mechanikusan. Lötyögött, kotyogott, hajlott.

Előzmény: DIE_ROBOTER (716)
Hunikonian Creative Commons License 2011.04.05 0 0 717

Vennék! Sigma 1.4x telekonvertert, Nikon bajonettel.
Címem: hunikonian@gmail.com

DIE_ROBOTER Creative Commons License 2011.03.28 0 0 716

Emberek! SOS segítség kellene.

 

Soligor közgyűrűsor (újabb, EF + EF-S) milyen a gyakorlatban? Azt látom, hogy műanyag test + fém bajonett, de hogyan viselkedik élesben? Hajlik? Deformálódik? Kopik? Érintkezők?

 

Csak fém közgyűrűim voltak eddig.

Alien69 Creative Commons License 2011.01.10 0 0 715

Eladó egy Raynox DCR-730 előtét lencse. http://raynox.co.jp/english/dcr/dcr730/index.htm

» nagylátószögű, nagyfelbontású, kompakt méretű előtétlencse
» 0,7x fókusztávolság csökkenés
» "High Resolution" - nagyfelbontású (375 sor/mm felbontás, középen)
» torzítás: -9,9%
» menet Ø: 52mm
» szűrő Ø: nem lehetséges

» teljes zoom tartományban használhat

Ajánlott videokamerák 1- és 3CCD-s SD kamkorderek, illetve fényképező gépek, melyeknek van 52mm szűrő menete.

 

i.á.: 16E

e-mail publikus

face69 Creative Commons License 2011.01.09 0 0 714

Senki nem használt még ilyet???

Előzmény: face69 (713)
face69 Creative Commons License 2011.01.08 0 0 713

Sziasztok!

 

Nagylátóra megoldás lehet egy ilyen, http://hardverapro.hu/apro/0_45x_wide_konverter_lencse_digital_concepts_marka/hsz_1-50.html

 

Leírás szerinti minősítése: excellent, professional conversion lens (kiváló, profi konverter lencse)
- szuper nagyfelbontású HD (high definition) magas minőségű lencsék, a kiemelkedõ optikai teljesítményért, és az éles kontrasztért
- super-multi (többrétegű) bevontok a szellemkép és a becsillanás megakadályozására ...

 

vagy minősíthetetelen minőséget ( :) ) ad?

 

használt már valaki ilyet?

-FRIPP- Creative Commons License 2011.01.06 0 0 712

52/52-es kuplunggyűrűt nem tudsz ?

 

Előzmény: bestpixel (708)
kuvasz3 Creative Commons License 2011.01.06 0 0 711

Üdv Mindenkinek

 

 

 

Eladó,ha valakit érdekelne, egy széles látószögű és egy tele-előtétlencsém 49MM .menettel, szép állapotban és egy praktica b-100-ra való m42 bajonett-adapterem.

Esetleg érdekelne eos 450-d re szerelhető bajonett adapter,hogy a practika objektívjeimet amik szintén bajonettesek rá tudjam tenni.

 

 

Köszönöm szépen!

Érdeklődni mail.

nxh Creative Commons License 2010.11.29 0 0 710

Üdv!

 

Raynox dcr-250 makroelőtét lencsét keresek kb 10.000 Ft értékben.

 

harmincas/4tizenegy07hatvanhárom vagy email publikus

 

előre is köszönöm!

Törölt nick Creative Commons License 2010.11.29 0 0 709

Haliho!

 

budapesti átvétellel keresek Raynox Mx 3000 pro előtétet

reális áron

bestpixel Creative Commons License 2010.08.05 0 0 708
Konverter vásár! Csak most, nem lesz több!

- Kipon T2-Canon EOS konverter: 3000 Ft
- Kipon M42 Pentax K bajonett konverter: 3000 Ft
- 55-52 mm szűrőmenet konverter: 2000 Ft
- 58-52 mm szűrőmenet konverter: 2000 Ft

Részletesebb infót, képeket tudok küldeni. Budapesten vehetők át/nézhetők meg, máshova postázom (+ 300 Ft/db).

Érd.: email (publikus) vagy 20/2826-196.
Erinaceus Creative Commons License 2010.08.05 0 0 707

üdv a topicnak!

 

Igazi "kezdős" láma kérdésem lenne:

 

Pentax k-m váz és

SMC Pentax-DA 35mm F2.8 Limited Macro

tulajdonosaként

 

használhatok-e - érdemes-e egyáltalán -

egy 21mm-es ROWI közgyűrűt...

 

...próbáltam, de nemigazán akar vele az obi menni,

de lehet, csak én nem tudok valamit jól?

haribela Creative Commons License 2010.08.03 0 0 706
Eladó Pentacon Six-hez harmonika kihúzat 20 000 ft.-ért és DANUBIA SEMI-FISHEXE halszem 18 000 ft.-ért.
sweet_122 Creative Commons License 2010.08.03 0 0 705
Hello. Van egy kérdésem, lehet hülyeség, de már rég óta foglalkoztat.
Szóval: Canon 1000d-m van, Canon ef 50mm F/1.8 obival. Ehhez létezik valamilyen halszem hatású előtét lencse értelmes áron? Vagy felejtsem el? Vagy elérhető áron halszem objektív Canonhoz? Előre is köszi.
karera Creative Commons License 2010.08.03 0 0 704

www.gaia.hu, 1.7x AF-es, 24.400,- Ft

Előzmény: oleandro (701)
résrehajtó Creative Commons License 2010.03.13 0 0 703

 

Canon g7és g9 hez használható tele 2x és nagylátó 0.75x konverter eladó, új állapotban a legolcsobb hazai beszerzési ár feléért!

 

06 30 602 1909

Péter

résrehajtó Creative Commons License 2010.03.13 0 0 702

sziasztok!

 

Canon g7és g9 hez használható tele 2x és nagylátó 0.75x konverter eladó, új állapotban a legolcsobb hazai beszerzési ár feléért!

oleandro Creative Commons License 2010.03.13 0 0 701
Sziasztok, tudna valaki segíteni?
Pentax K100D-t használok. Új objektívre nincs keret, viszont "ha ló nincs..." alapon szeretnék valami telekonvertert, amit a kitobihoz, illetve egy öreg 80-210 es tamron obihoz használnék, és ami viszi az AF-et.
Van valakinek valami javallata?
lpepe Creative Commons License 2010.02.13 0 0 700
keresek 25-37 mm szűrőmenet átalakítót!
ImhoS60 Creative Commons License 2010.02.13 0 0 699
Sziasztok!
Visszaolvastam a topicot, és bár volt néhány hasonló kérdés-válasz, azért mégiscsak nyugodtabb lennék, ha feltehetném az én spec esetemről a kérdésemet.

Van egy Nikon D60-am, az alap 18-55 VR obival, és egy 55-200-as VR (ez már tele?)
Egy kis makrófotózásra adnám a fejem, de nem tudom eldönteni, és sajna eddig egyértelmü választ nem is kaptam 1 honlapon sem, hogy közgyürü vagy előtétobi?
Közgyürüsort találtam 20k-ért, mig a DCR-250 meg 15k, tehát a különbség nem sok, csak kérdés, hogy melyik lenne nekem jó?
Azt már olvastam itt a korábbi hsz-ekben, hogy a 18-55höz a DCR. Ez oké.
De a telénél meg már a közgyűrű a jobb? Tehát ha az 55-200-assal használnám, akkor meg már a gyűrűkkel kellene inkább machinálni?
Egyáltalán mivel lehet jobban makrózni? Teszemazt egy katicabogár csápjait és jobb felső 5-ösét mivel tudom jobban lefotózni? (szerény ismereteim szerint a 200-as kihuzattal lenne a legjobb nyilván, de gyűrűvel vagy DCR-el?)

Köszi a válaszokat!
börzeman Creative Commons License 2010.01.27 0 0 698
Sziasztok!
Olyan makro közgyűrű szettet keresek, ami Olympus E420 fényképezőgéphez csatlakoztatható, és nincsenek benne külön lencsetagok, hanem csak az elektronikát viszi át, és amúgy csak egy cső az egész.
Előre is köszi: börzeman
istek Creative Commons License 2010.01.27 0 0 697
Vennék Nikon PK12-es közgyűrűt!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!