Keresés

Részletes keresés

oszibá Creative Commons License 2003.03.10 0 0 59
Nagyon szívesen, gondolta csak visszajössz.
Előzmény: KisHercegnő (58)
KisHercegnő Creative Commons License 2003.03.09 0 0 58
nini, az egyik topikom... és nem süllyedt el! mik vannak, teljesen oda meg vissza vagyok... köszike oszibáááá!!!!
oszibá Creative Commons License 2003.02.02 0 0 57
Szerencsétlen űrhajósok is elég furcsán szálltak ki a világból
oszibá Creative Commons License 2002.09.19 0 0 56
Látod KisFelség ez a világ nagyon megállta magát, ennyire talán nem kellett volna, oda sem bagóznak a többiek, nagy része felszívódott.

Előzmény: oszibá (55)
oszibá Creative Commons License 2002.06.07 0 0 55
KisHercegnő

Előzmény: oszibá (54)
oszibá Creative Commons License 2002.02.21 0 0 54
Csak nem akartam nagy feneket keríteni.
Igaz van egy másik mondás is: „nagy fenék, nagy élvezet” :-)
Előzmény: 72-LBB (51)
Géniusz Lóci Creative Commons License 2002.01.16 0 0 53
Rámoljad csak. Akár magánban is. Úgyis gondolkodtam már rajta, hogy amatőr agysebész- nőgyógyászi praxisom mellé nyitnék egy amatőr lélekbirizgátorit is (cihalógus). Hiába no, nehéz a megélhetés.
Főállásban egyébként kazánkovács és lópatkoló vagyok, csak hát kell a változatosság.
Egyébként való igaz, én pl. ezért nem járok találkozókra. Személyes ismerőssel már nem oszt meg mindent az ember, amit egy arctalan valakivel - aki talán a világ másik végén él, de még jobb, ha annál is messzebb - sokszor igen, másrészt az embernek jó magából (meg a pici lelkéből) kibeszélni/kiírni a dolgokat.
Előzmény: 72-LBB (52)
72-LBB Creative Commons License 2002.01.15 0 0 52
Pedig nem is vagyok Barbi...

Hát igen, a sekélyesség. Mert ugye akkor nem csak az tűnt volna fel, hogy mióta látogatom a topicot,hanem az is, hogy milyen rendszerességgel, illetve miért is. Annak a topicnak megvan (ill. volt) a maga helye a rendszeremben. Jó volt annak idején a dombtetőre való kiállás és fájdalmam világgá ordítása helyett
csak írni kicsit. De a személyes találkozás után a dolog elveszíti arctalan jellegét és ismeretlen ismerősnek már nem beszél az ember.

Milyen jó, hogy Titeket nem ismerlek! :-) Illetve dehogy jó, még a végén kirámolom kicsiny lelkem lompadlását :-)

Előzmény: Géniusz Lóci (49)
72-LBB Creative Commons License 2002.01.15 0 0 51
Ez nem releváns kérdés ;-)
Előzmény: oszibá (48)
Géniusz Lóci Creative Commons License 2002.01.15 0 0 50
Az említett topic lakói szerint épp ideális méretű (nem billentésre). Ha ennyien mondják, én simán elhiszem.
Előzmény: oszibá (48)
Géniusz Lóci Creative Commons License 2002.01.15 0 0 49
Ne tűnj el, ha kérhetem. Érted haragszom, nem rád.

Egyébként az a topic annyira gyorsan nő, hogy valóban csak bele-beleolvasgatok, nincs türelmem végigböngészni egyébként (más topicokban) normálisnak tűnő emberek (pl. Pali bá) sirámait, de ez csak az én sekélyességem és keményszívűségem számlájára írható.

A fenékenbillentés, ha volt, nem volt szándékos. Szeretünk téged (is).

Előzmény: 72-LBB (47)
oszibá Creative Commons License 2002.01.14 0 0 48
Mekkora az a fenék? És mi bajod van vele?
Előzmény: 72-LBB (47)
72-LBB Creative Commons License 2002.01.14 0 0 47
Hááát, kicsit alaposabb embernek gondoltalak, mint ez a véleményalkotás. Sebaj. Asszem, ha bármit is reagálnék az mosakodásnak tűnne, így inkább én tűnök el.

Kezd az lenni a gyanúm, hogy legjobb lenne mindenhol más néven bejelentkezni, hogy az ember pillanatnyi felindulásaiból ne vonjanak le messzemenő következtetéseket.

A fenékebillentés megvolt, örök hála érte!

Előzmény: Géniusz Lóci (45)
oszibá Creative Commons License 2002.01.12 0 0 46
Valahogy én nem vagyok szomorkodós fajta, de jól elvagyok.
Sőt néha szomorú dolgokkor is hülyeség jut eszembe.
Volt, aki azért nem ült mellém a moziba, mert a legtragikusabb helyzetben beszóltam és fel röhögött.
Előzmény: Géniusz Lóci (45)
Géniusz Lóci Creative Commons License 2002.01.11 0 0 45
off
Na jó, de hát már vagy fél éve rágódsz rajta (vagy több?), közben meg utánad pisil az ottani fiúk 53,7%-a (minimum), és biztos vannak olyan fickók is az IRL környezetedben, akik nem írnak oda (a topicba).
Persze van, aki szeret szenvedni (nekem is volt ilyen korszakom, mikor mindig csak azt néztem az életben, mit találok, amitől jó szomorú lehetek - persze nem tudatosan, de ez volt a végeredmény). De mi értelme?
off vége
Előzmény: 72-LBB (44)
72-LBB Creative Commons License 2002.01.11 0 0 44
Szerintem azért az említett topic cím elég sokatmondó...
Előzmény: Géniusz Lóci (43)
Géniusz Lóci Creative Commons License 2002.01.11 0 0 43
A fenéken billentést feltételes módban írtam. Azaz csak ha nagyon ragaszkodsz hozzá.
Ha nem, akkor maradjunk a többi felajánlásnál.
Szeretnék úgy bekerülni a világtörténelembe, mint Géniusz Lóci, a világból kiszállni akaró nők megmentője.
(Egyébként meg nem tudom, miért akarsz kiszállni, a kapcsolatvégésben olvastam, mekkora rajongótáborod van... Vagy nem bírod a népszerűséget?)
Előzmény: 72-LBB (41)
72-LBB Creative Commons License 2002.01.11 0 0 42
Kimaradt egy "a" bötű!
"Nem A korbácsolás....."
Előzmény: 72-LBB (41)
72-LBB Creative Commons License 2002.01.11 0 0 41
Bocsáss meg, de az általam kért fenéken billentést csak így tudtam összeegyeztetni a korábbi (másnak szóló) felajánlásoddal :-)

És volt szmájli a végén! Nem korbácsolás lehetséges ténye dobott fel ;-) Nem bírom a fájdalmat és igazából okozni sem öröm számomra.

Hát dióhéjban ennyit a szexuális orientációmról :-)

No meg jó hétvégét mindenkinek!

Előzmény: Géniusz Lóci (40)
Géniusz Lóci Creative Commons License 2002.01.11 0 0 40
Hol írtam én szado-mazót? Ami engem illet, maradnék a hagyományos verziónál, tudom, hogy ez nem trendi, de öreg vagyok én már az ilyesmihez, meg nem is áll jól a fekete latexruha.

Annak viszont örülök, hogy maradsz. És fel a tejjel! ;-)

Előzmény: 72-LBB (39)
72-LBB Creative Commons License 2002.01.11 0 0 39
He-he, szado-mazo?????
Máris jobban vagyok :-)

Tudod mit, maradok. Rabul ejtett a hely szelleme...

Előzmény: Géniusz Lóci (38)
Géniusz Lóci Creative Commons License 2002.01.10 0 0 38
Én szívesen benntartanálak. Lásd KisHercegnőnek tett felajánlásaimat, mostantól rád is érvényesek :-)
Persze a fenéken billentést akkor is prezentálhatom, ha bennmaradsz, ezen ne vesszünk össze.
Előzmény: 72-LBB (37)
72-LBB Creative Commons License 2002.01.10 0 0 37
Lenne olyan kedves valaki és egy jól irányzott fenéken billentéssel megadná nekem a kezdő lökést, hogy sikerüljön kiszállnom? Így menet közben is menni fog, nem kell megállni sem...
Géniusz Lóci Creative Commons License 2002.01.07 0 0 36
De. Teljesen komoly volt. De hát ilyenek ezek a hercegnők.
BUÉK neked is, meg azért neki is. Remélem, azért még nem szállt ki.
Előzmény: oszibá (34)
oszibá Creative Commons License 2002.01.07 0 0 35
Cím:
Hát KisFelség ez sikeredett!
Azért BUÉK. Hátha jobb év lesz? :-))
oszibá Creative Commons License 2001.12.06 0 0 34
Nem volt komoly a felajánlásod.
Vagy KisFelség nem vette komolyan?
Előzmény: Géniusz Lóci (33)
Géniusz Lóci Creative Commons License 2001.12.06 0 0 33
Mit hal? A hal állának a halálát halja?
Egyébként nálam nem jelentkezett. Pedig én megtettem a felajánlásomat. És ilyenekkel nem szoktam viccelni :-)
Előzmény: oszibá (32)
oszibá Creative Commons License 2001.12.06 0 0 32
KisHercegnő kerestetik.
Aki halja, adja át.
Ui.: A világ stafétázik tovább.
oszibá Creative Commons License 2001.10.20 0 0 31
Kedves Lóci ez derék dolog. Kösz.:-)))
Előzmény: Géniusz Lóci (30)
Géniusz Lóci Creative Commons License 2001.10.19 0 0 30
Ennyire könnyen azért nem sértődök. :-)
Előzmény: oszibá (26)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!