Keresés

Részletes keresés

_LaJoS_ Creative Commons License 2001.09.08 0 0 119
A magyar futball legnagyobb rákfenéje a Sebők- Mátyus- Lisztes hármas

No, ez azért túlzás.

Előzmény: Nym (117)
zlotyi11 Creative Commons License 2001.09.08 0 0 118
Igen itt ez gerjeszti a feszültséget hogy ezeknek akkora arcuk van mint ide Debrecen!
Csak azt tudnám hogy mire fel????
Mert ha mind a 3-an olyan csapatban lennének kezdő játékosok akik képesek is valamire akkor igen!Vagy ha tudnának focizni!
És akkor még ők sértődnek meg hogy valaki kritizálja a szereplését.(júj majdnem azt írtam hogy a játékát!)
Előzmény: Nym (117)
Nym Creative Commons License 2001.09.08 0 0 117
így van, sebők meg húzzon el a nagy büdös pic$@ba a -10 szintű "focitudásával".
A magyar futball legnagyobb rákfenéje a Sebők- Mátyus- Lisztes hármas . El kellene őket tiltani a magyar stadionok látogatási jogától. A többiek se tudnak nagyon jobban focizni ezeknél, de legalább nem ilyen kib@$zott nagyarcú nyálkirályok mint őfelségei.
REFORMOKAT követelek!!!!!!!
best regards
nym
Előzmény: zlotyi11 (115)
Lorinc_d Creative Commons License 2001.09.08 0 0 116
Bela bacsi

Egyebkent, mielott engem akarnal oktatni, eloszor probalj meg rajonni arra, hogy ha beteszel egy floppyt a gepedbe es beolvasol rola egy kepet, akkor vajon azt miert nem latja senki mas rajtad kivul?
Ha nem sikerul rajonnod, az IQ-kiraly Belepofazok majd biztosan segit...
;-))))))))

Előzmény: BELABACSI (114)
zlotyi11 Creative Commons License 2001.09.08 0 0 115
Gyerekek nem hittem volna hogy egy ilyen falábú kis köcsögön is összetudtok veszni!!!
B@meg a Vilikét szidjátok ne egymást!

Ja és még annyi hogy nem annyira nagyon régen volt a németeknél egy válogatott focista aki az egyik szurkolónak bemutatott.Azt nem tudom hogy beis szólt neki de hogy bemutatott az tuti!
No ezek után a játékost hazaküldték hogy tanuljon egy kis jómodórt és amíg az adott szöv. kapitány volt nemis hívta be!
Az hogy Vili játszik nem csak az ő hibája hanem az adott szöv.kapitány hibája is!

BELABACSI Creative Commons License 2001.09.08 0 0 114
Igen és erre válaszoltam ami részemről a parasztsághoz közöm van.
Előzmény: Mighty Mike (107)
Mighty Mike Creative Commons License 2001.09.07 0 0 113
egy ilyen marha szemeben nem is baj:)
Előzmény: Lorinc_d (112)
Lorinc_d Creative Commons License 2001.09.07 0 0 112
Beneztem ;-))))
Figyeld meg, mindjart te is szalonnaci leszel Ath-nal ;-)))))))
Előzmény: Mighty Mike (111)
Mighty Mike Creative Commons License 2001.09.07 0 0 111
Lorinc,

nezz be a baloldali szurkolotaborokl topikba, ha jol akarsz szorakozni:)

Előzmény: Lorinc_d (110)
Lorinc_d Creative Commons License 2001.09.07 0 0 110
Mondtam en hogy barmit is tanuljal tolem?
Apam, elkepesztoek vagytok... Folyamatosan olyanokat probaltok az ember szajaba adni amit nem mondott...
Előzmény: Belepofázok én is (106)
Roudi Creative Commons License 2001.09.07 0 0 109
Komolyan mondom, hogy gyerekes már amit itt csináltok.
Nem az a lényeg, hogy egymással vitatkozzatok.
Ha valaki állástfogala egy ügy mellett, akkor próbáljon már észérveket felhozni.

Ti meg úgy kezelitek ezt az egészet, mintha egy világ dőlne össze miatta.

Ami ezen kívül nem tetszik, hogy lassan klubszintre terelitek ezt a témát, pedig itt tulajdonképpen sebőkvili játéktudása miatt indult be a párbeszéd, nem holmi APEH ügyek miatt.
Ha át akartok világítani valakit, akkor a Kossuth téren kezdjétek és onnan haladjatok lefelé.
Ennyi

Mighty Mike Creative Commons License 2001.09.07 0 0 108
ez se akart sertes lenni, csak felregepeltem:)
Előzmény: Mighty Mike (107)
Mighty Mike Creative Commons License 2001.09.07 0 0 107
akkor a paraszt is az:)

Balabatyam,

te hihetetlen egyoldaluan nezed am a dolgokat!:)

Előzmény: BELABACSI (104)
Belepofázok én is Creative Commons License 2001.09.07 0 0 106
Na ja ! Mert mintha pont töled lehetne tanulni bármit is...... IQ betyár
Előzmény: Lorinc_d (105)
Lorinc_d Creative Commons License 2001.09.07 0 0 105
Ugy nevezed ahogy akarod.
Tenyleg ne kezdjel oktatni, nem valoszinu hogy barmi jot is lehetne toled tanulni.
Előzmény: BELABACSI (104)
BELABACSI Creative Commons License 2001.09.07 0 0 104
Legyen igazad ember.Nem fogok én veled itt vitatkozni, oktatni meg nem az én feladatom.Nekem ennyit nem ér meg.
Igazad van és még bocsánatot is kérek, ha a proli sértő volt.Szerintem inkábbegy társadalmi állás nevénevezése.
Előzmény: Lorinc_d (103)
Lorinc_d Creative Commons License 2001.09.07 0 0 103
Az oseid kevesse erdekelnek.
Te kezdted a sertegetest.
Nem az en hibam ha nem vetted be ma a gyogyszereidet.
Előzmény: BELABACSI (102)
BELABACSI Creative Commons License 2001.09.07 0 0 102
Durvulunk Lörincecsém, durvulunk? Valóban voltak az őseim között parasztok is, de tudod, akkora pincészetet tartottak, hogy az országban (a régiben) beletartoztak az első ötezer szőlő és bortermelő közé. A polgár őseim meg már vagy kétszázötven éve pesti lakosok és volt szerencséjük jó nevelést adni az utódaiknak.

Aki meg nem érti a saját írását sem, azzal meg nemigen tudok mit kezdeni.Miként érthetné meg az a választ.Nem is vártam tőled mást.

Előzmény: Lorinc_d (100)
Ernesto Serra Creative Commons License 2001.09.07 0 0 101
Feljelenteni nem szép dolog. Meg adót csalni sem. Viszont ilyenért nem jelentenék fel senkit, de ha kinyírnak valakit az utcán a szemem láttára, akkor valószínűleg feljelenteném. Remélem nem kerülök ilyen helyzetbe...
Lorinc_d Creative Commons License 2001.09.07 0 0 100
:-)))))
Mirol beszelsz? Vagy csak felreklikkeltel? Merthogy semmi osszefugges nincs az en irasom es az altalad ra adott valasz kozott. Ez a korral jar?
Most pedig a te stilusodban:
Mit sertegedsz ok nelkul ujpesti prolipapa? A 10-es IQ-dal mar kezded osszekeverni a dolgokat es osszevissza irogatsz mindenkinek mindent. Paraszt.
Előzmény: BELABACSI (98)
Ernesto Serra Creative Commons License 2001.09.07 0 0 99
100
BELABACSI Creative Commons License 2001.09.07 0 0 98
A tiednél meg csak a vezetők vannak letartóztatva.

Egyébként, ha szerinted is helyes a feljelentgetés, akkor veled sincs miről társalognom.Keresd a proli haverjaid társaságát, szólitsd meg őket, azokat nevelhették így, hogy akinek több pénze van azt fel kell jelenteni.Gyomorforgató.És még nincs is szégyenérzeted.Tudatod országgal világgal milyen nevelést kaptál.

Előzmény: Lorinc_d (97)
Lorinc_d Creative Commons License 2001.09.07 0 0 97
Nem csodalom hogy irtozol az APEH-tol, miutan most szeretett klubodnal is elkezdtek keresgelni...
Előzmény: BELABACSI (96)
BELABACSI Creative Commons License 2001.09.07 0 0 96
Németországban keresi a pénzt te kis tájékozott.Amit itt kapna, ha nyernének az töredéke az ottani lóvéjának.

Mindettől függetlenül a feljelentgetés,bejelentgetés,figyelemfelhívás gusztustalan, és úriember soha el nem követné.Az én mércém szerint legalábbis nem.A sunyiság persze okozhat örömöt egyeseknek, de én olyanokkal még véletlenül sem tartok kapcsolatot, úgyhogy neked is ez volt az utolsó üzenetem, írhatsz erre bármit.

Előzmény: open (91)
Roudi Creative Commons License 2001.09.07 0 0 95
Más is nézte mátyusjani száját, mikor letérdelte a román srácot?

Ha nem, akkor idézek?

A kurva anyádat bazmeg!

Jenőnk meg is jegyezte, hogy esetleg elfelejtette, hogy a tv kint van a meccsen?

CVZ Creative Commons License 2001.09.06 0 0 94
Bár, igaz fordítva is lehetne...(12-13 csere)!
Előzmény: CVZ (93)
CVZ Creative Commons License 2001.09.06 0 0 93
Mert, a 12. Király Gabi volt!
Előzmény: Mighty Mike (92)
Mighty Mike Creative Commons License 2001.09.06 0 0 92
miert 13.?
Előzmény: CVZ (90)
open Creative Commons License 2001.09.06 0 0 91
spicli???
nem nem! egy dolgos adófizető!
ide figyu béla bácsi!
én sokat dolgozom, ebből az következik, hogy sokat adozom. ezek után a fideszkormány a sok adómat belecsorgassa az emelesz nevű pénznyerő autómatába, ahol a cigányvili mindíg nyerő!
igy odafigyel az én adóforintom a sebők sebébe és ezért méltán lehetek rá dühös!
érted már bélabá?
Előzmény: BELABACSI (57)
CVZ Creative Commons License 2001.09.05 0 0 90
A topic aktuális címe most: A tizenharmadik román játékos!Vili nem helyezkedett jól az első gólnál , 1 m 20 centiről a kapu fölé vágta a labdát!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!