Keresés

Részletes keresés

Hy Creative Commons License 2001.09.06 0 0 60
A focistáink bojkottálták!
pancho Creative Commons License 2001.09.06 0 0 59
Hát jégkorongban például ez nem igaz, bejutottunk a B csoportba a világbajnokságon (a C-ből), ez kb. akkora eredmény, mint egy EB-re kijutni (16 csapatosra gondoltam; fociban ez utoljára 1984-ben jött össze). Mindezt úgy, hogy 2 fedett pálya van az országban, de jobbára azokban is csak télen van jég, és 4 vagy 5 csapatos a bajnokság.
Előzmény: http (57)
Emeric Creative Commons License 2001.09.06 0 0 58
"Tudod mire lenne ezeknek szukseguk? Teljesitmeny berre"

Bocs, de ez demagóg baromság. Egyik sem abból él, hogy a válogatottban futballozik (mondjuk ez meg is látszik, mondanám ha rosszindulatú akarnék lenni), csak a szöv. kap. él abból. Egyébként tudtommal a vereségért nem kapnak pénzt, javítsatok ki ha nem így van.

"Pedig apam mar akkor sem nezett focit, mert szarnak tartotta"

Na igen, ez a hozzáállás már ekkor is megvolt, csak azóta is folyamatosan megy lefelé a magyar foci. El kellene felejteni a dicső múlttal való összehasonlítást, ugyanúgy nincs értelme, mint mondjuk Trianon miatt keseregni.

"Olyan ez, mint a magyar oktatas- es egeszsegugy. Ott a penz, csak jol elszarjak, meg elsikkasztjak."

Bocs, de a magyar egészségügy és oktatás kb. tizedannyi pénzért mégsem tízszer gyengébb a nyugatinál (az "ott a pénz" hülyeség, messze nincs elég pénz egyikben sem). A magyar fociban is nevetségesen kevés pénz van az EU államaihoz képest (klubok költségvetése, játékosok fizetése), nem mintha többet érdemelnének.

Előzmény: Csokis (25)
http Creative Commons License 2001.09.06 0 0 57
Kérem, nem kell kétségbe esni. Gyephokiban és jégkorongban sokkal rosszabbul állunk. Mi ez a nagy pesszimizmus?
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.06 0 0 56
Sziasztok!

Ne haragudjatok a tegnapi nem tul kedves szavakert.
Amugy ha otthon vagyok ki megyek a mecsekre. De valahol megtudlak benneteket erteni. Most akkor mi lesz orokre eltemetjuk a Magyar focit. Azt azert megse kene.

Barsony Creative Commons License 2001.09.05 0 0 55
nekem csak annyi a konzekvenciám, hogy be kell tudni ismerni, ha gyengék vagyunk. És ez még csak enyhe kifejezés volt.
Le kell tudni menni a pályáról-örökre.

csinovnyik Creative Commons License 2001.09.05 0 0 54
ezt románul is bemondhatta volna.
Előzmény: Cyberslider (53)
Cyberslider Creative Commons License 2001.09.05 0 0 53
Knézy: " MINDEN ELISMERÉS ANNAK,AKI KIJÖTT,ÉS EZÉRT MÉG PÉNZT IS FIZETETT"

NO COMMENT

csinovnyik Creative Commons License 2001.09.05 0 0 52
hát ti nem bojkottáltok?
Barsony Creative Commons License 2001.09.05 0 0 51
Mindjárt megkapjuk a 3. gólt is, tuti.
Akármennyire is, a románok jól játszanak, fejjel, nem csak lábbal. Legalább is minden helyzetet kihasználtak.
Ez van. Nevetséges.
Király meg csak sétálgatott a kapu előtt, mintha fagyizna a belvárosban.
Cyberslider Creative Commons License 2001.09.05 0 0 50
Sebok 3 meterrol folerugta,a masik meg (nemtom ki) 4 meterrol mellefejel.
Ez nem semmi,ezt hogy csinaljak a fiuk? Ezt tanitjak vhol?
Es hogy orult volna a feje,hogyha bemegy,hogy milyenugyes..
cattaro Creative Commons License 2001.09.05 0 0 49
Az állás:
0-1
csinovnyik Creative Commons License 2001.09.05 0 0 48
az állam a nagyszerű teljesítményére való tekintettel éppen most vállalta át az MLSZ közel ötszáz millió forintos tartozását. végül is ez csak ötven forint fejenként. bagatell.
az MLSZ pedig megnyugtatott mindenkit, enélkül is ki tudták volna fizetni bicskey húszmilliós lelépési pénzét.
JQA
Kenus Creative Commons License 2001.09.05 0 0 47
Szia! A kupi hasonlat - szvsz - azért sántít, mert ott szigorúan teljesítményarányos a bérezés.
Előzmény: Antisystem (46)
Antisystem Creative Commons License 2001.09.05 0 0 46
Sziasztok!

Hát nem vagyok egy nagy fociszakértő, de nekem valami azt súgja, hogy ha pang a kupi, akkor nem a madamot, meg nem is a kanapékat célszerű lecserélni...

ÜdV

Kenus Creative Commons License 2001.09.05 0 0 45
Jaaa, hacsak az nem...
Előzmény: DRT (44)
DRT Creative Commons License 2001.09.05 0 0 44
Nem-nem, egy öregfiúk tornászcsapat spárgázott a képernyőn!

De komolyan: amennyit nekünk is kölök fejjel nyújtanunk kellett "futball"-edzésen, csodálom, hogy nem magyar a Kínai Cirkusz...

Előzmény: Kenus (43)
Kenus Creative Commons License 2001.09.05 0 0 43
Jut eszembe! Az egyik hírműsor képeket mutatott a románok elleni összecsapásra készülődő sportemberek egy edzéséről. Gondolom, a legkeményebb részt mutatták, hiszen - mondjuk - a pihenőt mutatni nem sok értelme lenne. Nos, a képernyőn széles terpeszben ácsorgó és bábészkodó címeres melegítőbe öltözött fiatalembereket láthattunk. (Vagy ők nem is a sportólók voltak? De akkor kicsodák?)

Előzmény: DRT (39)
Zsoldos Creative Commons License 2001.09.05 0 0 42
Na erröl van szó. Ki lehet kapni. De nem mindegy, hogy hogyan. (Fradi - Ajax 1:5) Nem mondom az utolsó 20 perc rémálom volt, és egy pillanatig nem volt kétséges a gyöztes, de látszott az akarat.
Előzmény: pancho (38)
DRT Creative Commons License 2001.09.05 0 0 41
Én már a grúz előtt megtettem...
Mint az előbb írtam, az ominózus szívás előtt minden meccsen ott voltam (és közel sem csak focin, közel sem csak első osztályún), vidékről járkáltunk fel a válogatott meccsekre stb stb
Na de azóta egyetlen futballmérkőzésre be nem tettem a lábam. Mindig adok egy esélyt ennek a szerencsétlen bagázsnak és nem is kérek általában nagy dolgot tőlü cserébe azért, hogy megint pénzt adjak (az adómon kívül) erre a szarra, amit produkálnak. Legutóbbi: ne kapjanak ki Bukarestben....Töketlen egy banda, halott sportág.

ui: minden más sporthoz a hozzáállásom változatlan, csak ez a szar nem érdekel, amit magyar focinak hívnak.

Előzmény: Cyberslider (-)
Kenus Creative Commons License 2001.09.05 0 0 40
Igazad lehet. Én is elgondolkodtam már azon, hogy az itthon látható labdarúgásnak nevezett sport nem lehet azonos a máshol football, soccer, vagy calcio nevűvel. Annak a játéknak ugyanis kettős a célja. Egyrészt a góllövés, másrészt az ellenfél e szándékának megakadályozása. Nna, ezt én már 1986-ban sem fedeztem fel (Magyarország - Szovjetúnió 0:6), azóta talán még kevésbé. A pálya, a labda ugyanaz, de a játék...

Előzmény: Csokis (37)
DRT Creative Commons License 2001.09.05 0 0 39
Lófasz a seggedbe öreg, hogy finom legyek!
Egészen a jugó-magyar címzetes és orbitális égetésig kijártam meccsekre, bajnokikra, megyeikre is, aztán onnantól kezdve igenis örülök mikor az a szar banda, aki azóta is ott ólálkodik a válogatott körül és a hazai színvonaltalan NBI-ben többszörösét keresi, mint bárki más tízszer akkora munkával.
Ez a toronyeszű kormány meg pumpálja a milliárdokat ebbe a semmibe!

Ja, csak hogy képben legyél: 10 évig versenyszerűen sportoltam, 2-3 sportágban komoly jártasságra tettem szert, de sehol nincs akkora semmittevés, mint egy fociedzésen. Ebből indulj ki!

Meg abból, hogy ahhoz senki nem asszisztál szívesen, ha pár tucat aranylábú nem csak magát, de az egész országot is égeti!

Ja, a foci a mérvadó? Aha. Látom képben vagy, hogy merre halad a világ.

Jó szurkolást!

Előzmény: Törölt nick (17)
pancho Creative Commons License 2001.09.05 0 0 38
Biony, vereség meg vereség közt van különbség.
Az EB-selejtezőn (4 éve) a sportugálok ellen Budapesten - is - kikaptunk (ha jól emléxem, pont 3:1-re akkor is). A közönség a végén mégis megtapsolta a csapatot, meg szépvoltfiúkozott, mert ott legalább hajtottak, de egy lényegesen jobb csapat ellen ennyire tellett.
Előzmény: HaaS (27)
Csokis Creative Commons License 2001.09.05 0 0 37
Az is lehet, hogy meg fiatal szegeny, es sosem latott focit eloben. Azt hiszi, hogy ami itt a bajnokikon, meg a valogatott meccseken megy, az foci, amit meg a BL meccseken, teveben lat, az a gaz, imperialista uszitok filmtrukkje szegeny, csatlakozasra vagyok onerzetenek lejaratasara.
Előzmény: Kenus (36)
Kenus Creative Commons License 2001.09.05 0 0 36
Jaj, ne bántsuk már Dr Spant! Hiszen nem is olyan rossz a magyar foci. A válogatottak világranglistáján elfoglalt ötvenvalahányadik hely is igazolja, hogy benn vagyunk az élvonalban. Az pedig, hogy az ilyen nyilvántartások vezetése óta először nincs magyar klubcsapat az első kétszázban, kizárólag a minősítési rendszer hibája lehet.

Előzmény: Zsoldos (33)
Zsoldos Creative Commons License 2001.09.05 0 0 35
A magyar játékosok fogják azt is összedobni, mert így legalább egy kicsit bejátszik a szerencse is.
Előzmény: pancho (34)
pancho Creative Commons License 2001.09.05 0 0 34
Na, milyen esőt intéztem a meccsre?

Hálapénzeket várom a bankszámlaszámomra.

Zsoldos Creative Commons License 2001.09.05 0 0 33
Dícsérjük a focit, a sportok sportja
Dr Span szakértö és ö ezt mondja
Ki esöben szélben ma otthon marad,
Nem lehet az más, csak kretén faszkalap

Megkaptuk arcunkra ma is ami kijár
Diagnózisával Dr Span a király
Ismét van egy okos, aki ideokád
Amit összehordtunk, nem látja az okát

Úgy látom, hogy nem is itt él a mi Spanunk
Ausztráliából hallgatja a dalunk
Onnan bizony látja, mitöl döglik a légy
Ígérem jó leszek, szádra többet ne végy!

Előzmény: Törölt nick (17)
Csokis Creative Commons License 2001.09.05 0 0 32
Az utanpotlasban bizni hiabavalo, mert a kissracok is a nagyoktol tanuljak a mentalitast. Amig buntetlenul lehet a birot fikazni, az szart az edzore kenni, es kozben nagy penzt keresni, addig minek hajtsak magukat a kolykok? Egyebkent ezek a mai felnottek meg jobbak voltak nemzetkozi korosztalyos meccseken, mint a mai kicsik. Aztan felnott korukra ezt tudjak. Szoval a helyzet rossz, de legalabb remenytelen.
Előzmény: mthomas (30)
Kenus Creative Commons License 2001.09.05 0 0 31
A bibi ott van, hogy ezekbe a sportágakba nem nyomják a sok pénzt, hanem elvonják onnan. A kajak-kenu szövetség pl. idén negyvenhétmillió forinttal kapott kevesebbet, mint tavaly, ez a csökkentés (biztos büntetés, de miért?!) reálértéken kb. hatvanmillió forintot jelent. Az innen kivont összeggel bizonyára a magyar labdarúgást jutalmazták, hiszen oly sok örömet szereztek nekünk a labdát rúgó sportemberek.
Előzmény: mthomas (30)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!