Keresés

Részletes keresés

Szepi bá Creative Commons License 2013.12.16 0 0 20

Meg nézhetem a szukád törzskönyvét ?

Lehet , hogy tudok majd segíteni .

Előzmény: Eszter Radics (19)
Eszter Radics Creative Commons License 2013.12.16 0 0 19

Engem érdekelne Veszprém megyében fedező kan!! Aki tud légyszi írjon.

Előzmény: saby (15)
Single Bilingual Creative Commons License 2006.08.24 0 0 18

Hmmm... felketem a topikot, hátha sikerül!

 

Mexikói labrador 'kisfiam' mellé keresek anyukát.

 

 

bout Creative Commons License 2002.12.06 0 0 17
Bocsi, csak most jutott eszembe benézni a topic-omba.

Sajna nem sikerült kölyköket produkáltatni Jázminnal. Most már lemondtunk a dologról, pedig épp most is tüzel a kislány. De ugyanolyan elutasító a kanokkal a tüzelés alatt, mint máskor.
Bár van egy fura szokása, ami szakértők szerint nem is fura: néha ő maga mászik fel más kutyákra (nemtől függetlenül) és közben párzó mozdulatokat végez.

Hiába mondom neki, hogy így nem lesz semmi. :-)

bout

Előzmény: saby (15)
saby Creative Commons License 2002.10.05 0 0 16

Mócárt kutya
saby Creative Commons License 2002.10.05 0 0 15
Már több mint egy éve nem írt ide senki, de ha még olvassa a topicgazda akkor megírhatnád hogy sikerült-e kiskutyákat összehozni a jázminnak vagy sem?

Én pont a fordított helyzetben vagyok, van egy igen daliás kan labradorom, 2 és fél éves, kisportolt testalkatú, diplomás, stb... és feleséget vagy legalábbis barátnôt keresünk neki. Sajnos adminisztratív okokból nincsen törzskönyve, de 100% fajtiszta, a vak is látja szerintem (mindjárt beteszek egy képet ha sikerül).

Szóval ha valakinek magányos szukája van jelentkezzen :-)

bout Creative Commons License 2001.09.05 0 0 14
Szia szobiszörp!

Köszi az ajánlatot! A parti még áll, de a kutya még nem tüzel (bár állítólag hamarosan fog). Egyelőre körülkérdezünk a tenyésztőnél, hátha ő tud ajánlani valakit. Abszolút biztosra kell mennünk, mert a kutya hormon-problémái miatt az állatorvos már csak egyetlen esélyt adott a vemhességre, utána erősen ajánlott az ivartalanítás. Ha a barátod kanja olyan, aki úgymond "bizonyítottan" érti a dolgát, akkor akár még lehet is belőle valami. :-)
Kezdővel már volt dolga szegénykémnek de a vőlegény elég béna volt és nemigen jött össze az aktus. :-(

bout

Előzmény: szobiszörp (13)
szobiszörp Creative Commons License 2001.09.04 0 0 13
sziasztok!
én csak véletlenül erre jártam. a barátomnak van egy fiú (férrrrfi) labradorja. csuda fazon. és azt hallottam, hogy éppen nősülni akar. szóval kéne neki egy csaj!
ha még aktuális a parti mailozzatok. én megkérdezem őket.
szobiszörp
Előzmény: Lord Iffy (12)
Lord Iffy Creative Commons License 2001.08.31 0 0 12
de kedvesek vagytok.:O)) nekem már csak üres hozzászólás jár a múltkori eksön miatt? :O))
mokuss Creative Commons License 2001.08.31 0 0 11
Előzmény: Lord Iffy (8)
zoozi Creative Commons License 2001.08.31 0 0 10
Előzmény: Lord Iffy (8)
mokuss Creative Commons License 2001.08.31 0 0 9
Előzmény: Lord Iffy (8)
Lord Iffy Creative Commons License 2001.08.31 0 0 8
hát ha aztmondták nem baj, akkor biztos nem.:O)) elvégre nincs benne a standard-ben hgoy mindig fekete.:O)))))
Előzmény: bout (7)
bout Creative Commons License 2001.08.31 0 0 7
Nem. Alinak mindig fekete, Jázminnak meg nagyjából olyan májszínű, mint a képen. Néha sötétedik, de fekete sose lesz. Az állatorvos is azt mondta, hogy elvileg majd befeketedik, de ez nemigen történt meg. Azóta utánakérdeztünk tenyésztőknél és állítólag ez nem baj, bár nem túl gyakori.

bout

Előzmény: Lord Iffy (6)
Lord Iffy Creative Commons License 2001.08.31 0 0 6
:O)) téli orr.
hát tudod, jön a tél, a hideg. a vadászkutyák orra meg általában ilyenkor kirózsaszinesedik, azaz elveszti a pigmentjeit. ilyenkor a láma kutyatulaj jól besz@rik hogy, jajj mi lett a kutyámmal. aztán böngészik egy kicsit a neten és kiderül a turpisság.:O))
most nincsenek még feltöltve a fényképeink, mert ha már lenne, meg tudnám mutatni.
de télleg, soha nem fekete az orra?
Előzmény: bout (5)
bout Creative Commons License 2001.08.31 0 0 5
Nem. Mi az?
Előzmény: Lord Iffy (4)
Lord Iffy Creative Commons License 2001.08.31 0 0 4
röfifej=téli orr.
gondolom már hallottál ilyenről.:O))
Előzmény: bout (3)
bout Creative Commons License 2001.08.31 0 0 3
Mire gondolsz a malacfejjel?
Nem télen készült a kép. Mögöttük egy mogyoróbokor van, ami ősszel elhullajtja a levelét. Jázmin itt volt kb. másfél éves és még rövidebb volt az orra. Nomeg csalóka lehet a majdnem szemből fényképezés is. Ali egyébként szokott röfögni. :-) Jázmin csak nyög, mintha beszélne, vagy énekelne.

Az újságokat megveszem.
A labrador.hu-t megnéztem. Jó kis oldal. Kicsit megijedtem és elbizonytalanodtam a tenyésztési szabályzat olvasásakor. Ez a fajta hormonzavar remélem nem örökletes. Bár a doki biztos szólt volna, hogy nem ajánlja a pároztatást.

bout

Előzmény: Lord Iffy (2)
Lord Iffy Creative Commons License 2001.08.31 0 0 2
édesek.:O)))
gondolom téli a kép....hehe. a Jerrykémnek is ilyen malacfeje volt télen:O))) olyan jól nézett ki.... legyen már tél! :O))
mint már ajánlották, kutya ujság! van vagy háromféle is. 1x ki lehet birni hogy megveszed mindet.
vagy www.labrador.hu a rita biztos tud ajánlani valakit, a sajátján kivül is.:O)) a fórumon meg találsz sok emilcimet labisokkal, én tartottam számon őket ám.:O))
nézz körül hogy nem e lesz kiállitás mostanság. oda is kinézhetsz, akkor biztos a legszebb labikkal hozhatod össze a Jázmint.

további sok sikert
labradoros üdvözlettel
Iffy +Jerry

Előzmény: bout (1)
bout Creative Commons License 2001.08.31 0 0 1
Köszi szépen!

Berakok ide egy képet a párról. A fekete Ali, a másik Jázmin. Neki keresünk vőlegényt.

Ali és Jázmin

bout

Előzmény: keptn_kork (0)
keptn_kork Creative Commons License 2001.08.31 0 0 0
Szia!
Labrador kérdésben ugyan nem vagyok profi de A Kutya cimü újságban rengeteg hirdetést találsz labrador cimszó alatt, érdemes utána nézni, a legfrissebb ( szeptemberi szám) a napokban jelent meg.
Előzmény: bout (-)
bout Creative Commons License 2001.08.31 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

"Van nekem egy kiskutyám..." :-))

Szóval, izé. Na. Barátnőmmel kertesházban tartunk két labradort, egy kilenc éves kant (Ali) és egy három éves szukát (Jázmin).
A kan már régóta nemzőképtelen és sajna a szuka is hormonzavarokkal küszködik. Hiába, a túltenyésztés veszélyes. :-(

A lényeg: két éve szeretnénk, ha lenne kiskutyája Jázminunknak, de ez nemigen akar összejönni. Már kétszer hozattunk egy fiatal és tapasztalatlan kan-t, aki nemigen tudott tenni az ügy érdekében. Utoljára még mesterségesen is megpróbáltuk megtermékenyíttetni, de abból csak egy álterhesség lett. Úgy néz ki, hogy a kutya nemsokára tüzel. Az állatorvos azt mondta, ha szeretnénk kiskutyát, ez az utolsó alkalom, mert ő nem szívesen kezelné a kutyát mindenféle rákkal, ami szinte biztos, hogy előjönne, ha nem ivartalanítja. Úgyhogy utolsó esély. :-( Azt ajánlotta, hogy ne amatőrökkel próbálkozzunk, hanem keressünk neki egy profi fedezőkant.

Ebben kérném a segítségeteket. Hol érdemes ennek utánakérdezni? Milyen újságokban vannak ilyen hirdetések? Esetleg van itt valaki, aki össze tudna hozni egy ilyen eseményt?

Előre is köszi,
bout

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!