Keresés

Részletes keresés

szasza_hungary Creative Commons License 2001.09.03 0 0 2
IRtunk nekik egy elég hosszú levelet, amiben leírtuk, hogy ők mindig az OTP számlánkról annyit vettek le amennyit követeltek, küldtek tételes elszámolást év végén, akkor meg most mit akkarnak 4 év után.

Várom a válaszukat. Kiváncsi leszek mit irnak..

Előzmény: zsunya (1)
zsunya Creative Commons License 2001.09.03 0 0 1
Érdekes kérdés. Én lehet hogy bemennék és az informatikusra vagy a kirendeltségvezetőre ráboritanám az asztalt. No de ez nem megoldás. Aszem ott van a hátulütő, hogy vagy te támadod meg őket ami ugye gáz. Vagy ők téged mert nem fizetsz, akkor a te problémád egyel hátrább csúszik a prioritási listán. Magyarán előbb fizesd ki aztán visszatéritik, talán.

De én nem értek hozzá.

Előzmény: szasza_hungary (-)
cadre Creative Commons License 2001.09.03 0 0 0
Talán elévült. A j0g0t kell megnézni.
Előzmény: szasza_hungary (-)
szasza_hungary Creative Commons License 2001.08.30 0 0 topiknyitó
Néhány nappal ezelőtt közölte velem a DDGÁZ, hogy számitőgépes hiba miatt 4 éven keresztül rossz számlákat küldtek.

Ezért átnézték és, hogy tartozásom van.

Szerintetek jogosan számláznak 4 év után??

Eddig rendesen fizettem minden számlát minden hónapban.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!