Keresés

Részletes keresés

EyeScream Creative Commons License 2003.12.02 0 0 6
Pont ez a bajom, hogy a hangkartyan keresztul, minek hatasara szegyenletesen gyalazatossa romlik a minosege. Kulonosen figyelembe veve azt, hogy az en esetemben nem egy streamrol van szo, hanem egy helyi file-rol.
Előzmény: CORTEN (5)
CORTEN Creative Commons License 2003.12.02 0 0 5
Total recorder, All Sound Recorder XP v2.00, általában a ttdown-on érdemes utánuk nézni.

(a total recorder sajnos nem közvetlenül a real forrására csatlakozva rögzít, hanem a hangkártyán keresztül, ezért felvétel közben minden hangot felvesz, tehát mást nem lehet közben művelni. legalábbis ami a hangkártyát használja)

Előzmény: Törölt nick (1)
F. C. King Bastard Creative Commons License 2003.12.02 0 0 4

Hát nem... (Az (mármint a StreamRipper) mp3-ban "sugárzott" (streamelt) adás felvételére való.)
(Azért magamnak letöltöttem, ha már egyszer ingyért van...)

Hanem ezen az oldalon van egy (sajnos "broken") link a Streambox Ripper nevű progira, az lesz neked a jó - ha megtalálod valahol... :-)

(Úgy rémlik, ez a progi annakidején a Real Networks hathatós közreműködésével illegalitásba kényszerült... :-) vagy lehet, hogy :-( )

Előzmény: F. C. King Bastard (3)
F. C. King Bastard Creative Commons License 2003.12.02 0 0 3

Talán a StreamRipper? Vagy nem? :-)
Előzmény: Törölt nick (1)
EyeScream Creative Commons License 2003.11.30 0 0 2
Nekem is, nekem is!
Előzmény: Törölt nick (1)
Eirinn Creative Commons License 2001.08.30 0 0 0
Szia!
Külön programról nem tudok.
A winamp lejátszónak van egy ireal16.exe nevű pluginja letölthető a http://hello.to/innoreal címről, amivel kezelni tudja a realaudio-t. A diskwriter-t használva wav-ba lehet iratni az .rm kiterjesztésű file-okat. A wav-ból már készülhet mp3... DE!!!! mivel a realaudio is tömörít, így sok magas hang elveszik az erededeti hangzáshoz képest, emiatt a wav ill. az abból készült mp3 is selypegős, tompa lehet.
Egyszerűbb megoldás, ha a hangkártyád képes felvenni amit hall. A rendszerhangok lekapcsolásával is wav-vá alakítható így a realaudio file - a végeredmény ugyanúgy tompa lesz.
Üdv: Eirinn
Előzmény: Zolichop (-)
Zolichop Creative Commons License 2001.08.30 0 0 topiknyitó
Létezik ilyen program? Tudnátok segíteni? Nagyon köszönöm előre is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!