Keresés

Részletes keresés

fandalinda Creative Commons License 2010.12.15 0 0 26

Ilyen webkamera címeket mint ez, tudtok-e ajánlani:

http://webcam.infornax.hu/csopakstrand-1024.php

Persze ajánlatos nappal rákattanni.

 

Égen-földön sehol a világon nem találtam még olyan wecam-címet, ahol hasonló méretben és minőségben jelennének meg élőképek.

Csupa használhatatlan miniatűr a többi kép.

 

De lehet, hogy csak én vagyok a béna, és Ti tudtok nekem jobb címeket ajánlani, mint amilyenekkel én eddig találkoztam.

Előre is köszi.

 

fandalinda

 

rolandva76 Creative Commons License 2007.12.08 0 0 25
Nem tudom jó helyen járok e! Nekem olyan kérdésem van, hogy nincs e valahol egy olyan program, ahol ha a webkamera mozgást lát, a program fényképez, vagy készit pőár mp-s filmet. Nekem van 1 de az nagyon gagyi a genius alap szoftvere.
teofiil Creative Commons License 2002.08.31 0 0 24
Hello!

Igen! Az IP cím kell hozzá! Elég ha az egyikőtök tudja a másikét, csak az a lényeg, hogy a Netmeeting mind a kettőtöknél fusson...!

Ja meg a Netmeetingben be kell állítani egy átjárót, amin keresztül tudtok találkozni, de ilyen címet meg a szolgáltatótól kell kérni. Nekem első szóra adtak egyet...:-)

Jó szórakozást!

Előzmény: magpet (19)
Borusz Creative Commons License 2002.06.30 0 0 23
AIPTEK kamerákat próbáltam ki, de az XP-vel nem m?ködik tökéletesen. Hol megy rendesen, hol meg lelassul.
A Yahoo-m nem találja a kamerát ! A netmeeting viszont m?ködik vele.

frimi Creative Commons License 2002.05.20 0 0 22
Hi!
Telepítsd az MSN Messengert!
Frimi
Előzmény: magpet (19)
Ati73 Creative Commons License 2002.05.19 0 0 21
Sziasztok!
Vadonatúj Logitech QuickCam Express keresi tulajdonosát! (Chello bekötéshez kaptam, de nekem nincs rá szükségem)
Az ára fix 8000! Boltib ára jóval magasabb! Példának ittvan 2 link :
első
második

Remélem nem csesztem el a linkeket! Szóval ha kell valakinek, írjon!
És bocs hogy ilyennel zavartam!!

Törölt nick Creative Commons License 2002.04.13 0 0 20
Philips ToUcam Fun. Installálom, és amikor felkér, hogy rakjam be az USB portba, amint bedugom, úgy lefagy a gépem, hogy csak a főkapcsolóval lehet újraindítani.
Az oprendszer WinXP.
Utálom.
magpet Creative Commons License 2002.01.07 0 0 19
Sziasztok!
Én is ki szeretném próbálni a cuccot! Ami van: webkamera, netMeeting telepítve, és nagyjából működve (látom magam a monitoron!).
Amit nem tudok: hol egy directory, amiben találhatok unatkozó figurákat, akikkel NetMeetingelhetnék? Vagy ez csak úgy üzemel, hogy egymást "felhívjuk" IP-cím vagy egyéb alapján? Szóval akinek tippje van, és próbálkozna, az jelentkezzen! Emilen is!!!
Köszönet Néktek!
üdv-MP
sbojan Creative Commons License 2001.12.31 0 0 18
Velem kipróbálhatod, csak időpontot kell egyeztetni!
Amúgy az ils.netmeetinghq.com működik.
Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.12 0 0 17
Az, az. Ahhoz kell ez a sok szarság.
Előzmény: Yoshida (16)
Yoshida Creative Commons License 2001.12.12 0 0 16
Én úgy emlékszem (kb 1.5 éve próbáltam), hogy a netmeetingen belül van valami server, arra rájelentkezel, és tudsz keresni emberkéket, semmi más, csak a netmeeting. Most sajna nincs fent a progi, nem tudom megnézni.
Meg lehet, hogy én egy régi netmeetinggel próbáltam, és azóta semmi sincs úgy ahogy volt :/
Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.12 0 0 15
Igen, csak ahhoz telepíteni kell a Microfos Messenger-t, és ez a művelet nálam épp lefagyóban van. Letöltött valami file-t, elkezdett másolni, és azóta egy kifagyott állapotjelzőt látok, csík nélkül.
Plusz kell hozzá egy hotmail-es account. Ami persze ingyenes, csak meg kell csinálni.
Mindezt megcsinálnám, de a lefagyásokkkal nem tudok mit kezdeni (ebben hasonlítunk Billhez, remélem másban nem).
:-(
Előzmény: Yoshida (14)
Yoshida Creative Commons License 2001.12.12 0 0 14
Nekem nincs, de úgy emlékszem, hogy a netmeetingben van valami server, ahol lehet keresni webkamerás emberkéket.
Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.12 0 0 13
Ne szívassatok már. Nem igaz, hogy senkinek nincs webkamerája. Csak egyetlenegy icike-picika webkamerácska.
Nnnna, légyszi!
Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.10 0 0 12
Nnnnem. Nemnemnem.
Olyan kéne nekem, akinek szintén van webkamerája és a Netmeeting is installálva van neki, és hajlandó lenne 2 percig beszélgetni velem hanggal + képpel. Már ha működik.
Ugyanis a készüléket a szüleimnek szántuk karácsonyra, mivel jövő év elején külföldre megyünk meghatározatlan időre, és így akarnánk tartani a szüleinkkel a kapcsolatot. De jó lenne letesztelni előtte, hogy ne karácsonykor töketlenkedjünk.
Pusszancs minden segítő léleknek.
Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.10 0 0 11
Köszi, nem tudom ugyan, mi ez, de megyek és megnézem!
Előzmény: rayn (10)
rayn Creative Commons License 2001.12.10 0 0 10
www.solarium.tv

Régebben legalábbis ingyen működött. :)

Törölt nick Creative Commons License 2001.12.10 0 0 9
Légysziiiiii...
Keresek egy önként jelentkezőt, aki hajlandó lenne kipróbálni velem a Netmeeting-et. Becsszóra csak a NET változatról lenne szó :-)
Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.09 0 0 8
Installáltam a Netmeeting-et. Hajlandó lenne valaki kipróbálni velem?
Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.09 0 0 7
Na ezeket kipróbálom :-)
ready Creative Commons License 2001.12.09 0 0 6
Yoshida Creative Commons License 2001.12.09 0 0 5
Asszem a Mircosoft Netmeeting arra való, fel lehet installálni a windowsal, vagy iexplorerrel.
És akkor csak a kamera dirverját kell felrakni, nem programot, csak drivert, hogy más progi használni tudja a kamerát, a driveren keresztül.
A képminőség meg az internetkapcsolatod sebességétől fog függni.
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2001.12.09 0 0 4
Lehet, hogy eltévesztettem a házszámot, de:
Vettünk egy ilyen kis kütyüt, amit a monitor tetejére raktunk, és látjuk benne magunkat (ez webkamera?).
Logitech QuickCam, és a hozzá kapott CD-vel installáláskor mindig lefagy. A Logitech homepage-ról letöltöttem egy programot hozzá, azzal már elköhög (azt nem állítom, hogy szuper, mert előszeretettel vágja taccsra a rendszert, de legalább egy darabig működik).
Szeretném tudni, hogy nektek van-e hasonló tapasztalatotok, vagy csak én vagyok extrém töketlen.
Az is érdekelne, hogy pl. Logitech kütyühöz csak Logitech szoftver jó-e.
Továbbá: hogyan kell azt csinálni, hogy itt ülünk a gép előtt, és beszélgetünk valakivel, aki szintén ott ül a gépe előtt (ilyen jellegű program not included).
Köszi!
Yoshida Creative Commons License 2001.08.29 0 0 3
Nézz be a www.startlap.com-ra ott vannak linkek. Meg a tucows on lehet leszedni progit (pl.: weather express), aminek szintén van adatbázisa a kamerákról, és frissül is. Ezenkívül időjárásadatokat is mutat :)
Előzmény: Attilio (1)
bookworm Creative Commons License 2001.08.29 0 0 2
Attilio, tulajdonképpen mire gondoltál ennek a topicnak az alapításával? Mert, ez a kép nagyon szép, meg mindenféle.. de mit szeretnél?
Attilio Creative Commons License 2001.08.29 0 0 1
érdekelne ti milyen webkamerákat ismertek az sem lenne rossz ha be is linkenétek a kedvenceteket ide :)
Ernesto Serra Creative Commons License 2001.08.29 0 0 0
mekkora nullát rajzoltál ide!!! :))))
Attilio Creative Commons License 2001.08.29 0 0 topiknyitó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!