Nagy baromságnak tartom ennek a kérdésnek a forszírozását.
Sokszor olvastam : a futball nemzetközi nyelv.
A pályán a focisták megértik egymást.
Ez nemcsak süket duma,valóban igy van.
Olvastam Puskás " Pancsóról ", aki remekül megélt spanyol és más idegen nyelvismerete nélkül a maga kispesti " tájszólásával " a Real Madridban. Elordította magát :Stefi !!! Erre a hangra Di STefano pedig rohant az ellenfél kapuja felé és már előtte is volt a Puskás indítása.
Bale " csak " angolul tud. Világnyelven ! Ezzel bárhol a világon meglehet élni.
Nem érti meg magát a többiekkel ?
Ezek szerint senki nem beszéli társai közül a világ nyelvet ?
Szégyenszemre az edzője sem ? Az elnök sem ?
Ha igazak a hírek Perez el akarja Bale-t adni.
Nagy baklövés lenne.
Mellesleg nem kellene sokáig Bale-nak petrezselymet árulnia....
Tényleg nem példakép a pályán való viselkedésével. Nehogy már ő legyen a Real Madrid arca.
Védelmében azért el kell mondani, hogy senkinek sem okozott komolyabb sérülést.
Salah ? visszanézve a jelenetet, a kis egyiptomi kereste a bajt magának.
Messi agresszív kakaskodását sem torolta meg.
A játékvezetők előítélettel vannak vele szemben. Utaznak rá. Sokkal hamarabb kap sárga lapot mint bárki más. Ő már sosem lesz jó fiú.
Pepe fénykorában jóval keményebb, kegyetlenebb volt nála.
Aztán hosszú hónapokra eltiltották.
Akkor már jobban visszafogta magát. Nyuszi lett. Sok csatár rajta próbálta ki, milyen fasza gyerek. Rugdalták, lökdösték rendesen, már nem féltek tőle.
Ramosnak nem kívánok ilyen változást.
Ha a tudása, gyorsasága meg is kopik, legalább maradjon meg a tekintélye.
Ha edzője lennék, előre vinném centernek. Elképzelhető, hogy hasznosabb lenne ott..
Messit nem kivánom, hogy lerúgják, csak azt írtam, szabályos eszközökkel nem tudják megállítani.
Ami Ramost illeti, az edző helyében bármilyen érdemei is vannak a csapatban, a csapatkapitányi posztra nem tartom alkalmasnak. Magatartása enm példamutató a pályán a fiatal focistáknak
Ő a védelemben tényleg sokszor egy ketyegő bomba.
Kit tennék a helyébe ? Talán Varenét. Ha a francia válogatottban is megfelelt erre a posztra
Ha a sajtóban leírt " profik " véleményét olvasom, akkor a világ legszínvonalasabbja.
De inkább a saját szememnek hiszek.
Ahol hosszú évek óta csak a Barcelona a bajnok és az őt követő csapatok már néhény forduló után sok ponttal vannak lemaradva, az nem a színvonalat jelenti, csak egy kiemelkedő együttest, amely Messire épül.
Ha majd nem lesz Messi talán szóba jöhet más csapat is az első helyre.
A Real Madrid a mutatott gyenge teljesíményével stabil harmadik.
Akkor milyen lehet a többi ?
Egy ilyen bajnokságban erősen megkérdőjelezhető a bajnoki cím értéke.
Ami nem zárja ki, hogy a Barcelona szurkolóknak ezt óriási örömet okozhat.
Mondhatjátok, hogy savanyú szölő számomra.
Nem vagyok megszállott, véresszájú Real Madrid drukker.
Semmi közöm magyar ember létemre egy bármilyen külföldi csapathoz.
Mióta elment Ronaldo, azóta közömbösen nézem a RM meccseit.
e hasonló a helyzet a németés az olasz bajnoki bérletet váltó Bayern Münchennel és a Juventussal is.
Ami engem illet, mindig ellenszenvvel viseltetettem a verhetlen bajnokokkal szemben,
A spanyol topik a válogatott topikja, ne hozd fel. 3 hét múlva jönnek az eb-selejtezők, majd akkor írj oda. Senki nem hoz fel akkor válogatott topikot, amikor nincs meccs. Ha van, akkor jön fel egyszerre 10 is, ha kell. Nyugi. Van spanyol bajnoki topik, írj oda.
Döntetlent várok a mai meccsen, nem tud ennyiszer nyerni a Barca.
Hülyeségeket kommentelsz, akkor hozol fel topikokat, amikor nem kellene, feleslegesen elemzel, nem párbeszédekbe csatlakozol normálisan. Ha írnak neked, nem válaszolsz normálisan, vagy egyáltalán nem. Ezek a problémák. Ez is az El Clásico topikja, nem lehet minden Real-meccsen ide írni, csak akkor, ha Real-Barca, Barca-Real van.