Keresés

Részletes keresés

bambinoamigo Creative Commons License 2002.10.06 0 0 36
humorbajnok
Schizo Frame Creative Commons License 2002.10.06 0 0 35
Nagyon jó lesz ha visszatér.

Mikor volt itt???

bambinoamigo Creative Commons License 2002.10.05 0 0 34
bambinoamigo
Justis_4_US Creative Commons License 2002.09.28 0 0 33
Teljesen egyetértek. Legmélyebb tiszteletem neki, aki bebizonyította: nem rombolod le a hírneved azzal, hogy azt csinálod, amihez értesz, amit szeretsz - még ha meg is kopott az az évekkel. Ő tényleg nem a pénzért csinálja, mint annyian mások más szakmákban
Előzmény: bambinoamigo (32)
bambinoamigo Creative Commons License 2002.09.28 0 0 32
Idén is játszani fog!!!!
Hogy Öreg??
Nagy szart.....jó oké öreg,és talán ha sokáig szórakozik elcseszi a pályafutása végét,de én még mindig a legjobbnak tartom!

I love this game

bambinoamigo Creative Commons License 2002.01.11 0 0 31
Váratlanul ért engem is,mert míg jópár NBA kosarasról lehetett olyat hallani ,hogy veri a nőjét/feleségét(pl Scottie Pippen ugye),kicsapongó életet él stb addig MJ-ről szerintem nem érkeztek ilyen hírek soha.

/Maximum a kaszinózásairól és néhány zavaros pénzügyétől eltekintve/

Előzmény: Justis_4_US (30)
Justis_4_US Creative Commons License 2002.01.11 0 0 30
Most olvasom én is, hogy válik.

Hihhetetlen.

Gondolom, olvastatok/láttatok könyveket/videókat MJ életéről (pályán kívül is), de nekem etalonnak tűnt, ahogy a privát életét össze tudta hangolni a profi karrierjével, és úgy tűnt, hogy a feleségében ezzel kapcsolatban partnerra lelt. Nem hiszem el.

Előzmény: bambinoamigo (29)
bambinoamigo Creative Commons License 2002.01.11 0 0 29
Sziasztok!

A Wizards már 5. a keleti főcsoportban a Boston mögött,és szerintem Michael "Minden idők legjobb játékosa" Jordan nélkül sehol sem lennének.

MJ azt mondta a válásáról,hogy ilyenkor a lejobb a "munkával" foglalkozni,úgyhogy nem irigylem az ellenfeleket.

Feribá04 Creative Commons License 2002.01.07 0 0 28
Sziasztok!

Meglököm egy kicsit ezt a témát, mert Michael visszatérése óta eltelt 31 mérkőzés és megítélésem szerint vannak következmények, amiket le lehet vonni.

Ugye mindenki előtt világos, hogy a Wizards 17-14-el a Keleti főcsoport jelenlegi hatodik helyzettje, az utolsó három mérkőzésén győzedelmeskedett (ezeken a mérkőzéseken Jordan átlaga 41,7 volt!!!), egyre inkább javul a csapatjátéka (főleg a védekezés) és teszi ezt olyan játékosokkal, akik még nem sokat teljesítettek azért, hogy bekerüljenek az NBA történelemkönyvébe (persze a királyt leszámítva). Az sem elhanyagolható, hogy Orlando óta hiányzik a csapatból a 20 pontos átlaggal rendelkező Rip Hamilton és a csapat ennek ellenére jól teljesít.

Visszakanyarodva a topichoz azt hiszem bármi is lesz a vége (bár szerintem a Wizards gond nélkül bejut a playoffba és év végéig tatani tudja a 25, 5, 7 körüli assziszt, pont és lapattanóátlagát) nem volt hiábavaló a visszatérés. Csak egészen "apró" dolgok:

- 51 pontos eddigi szezoncsúcs,
- 24 pont egy negyed alatt,
- 22 pont zsinorban egy mérkőzésen (senki más nem dobott pontot közte!),
- Diadalmas győzelmek a Knicks ellen (Ez Michaelnek mindig sokat jelentett).

Várom a véleményeket!

Üdvözlettel:
Feribá04

Justis_4_US Creative Commons License 2001.12.12 0 0 27
hOGY ÁLL A wIZARDS?
Előzmény: evibly (26)
evibly Creative Commons License 2001.09.27 0 0 26
Jordan a fizikai kepessegei reven lett hires

Én azért ezzel egy kicsit vitatkoznék:
az lehet hogy fiatal korában ebben volt jobb, de azért híressé nem csak emiatt vált, hanem:
-intelligencia,
-csapat szelleműség,
-el tudta egyedül dönteni a meccseket, ha kellett,
-és a keze!!

Előzmény: Wazull (14)
GarneTT Creative Commons License 2001.09.27 0 0 25
3 éve még egymást fogták az Ól-sztár gémen, és igencsak megkergette a Kobe, akkor Michael volt a jobb. Szerintem most is simán lenyomja ;P

Egyébként az egy éves jövedelme a veterán pénz, azaz 1 miller dolcsi, ami neki nem pénz.

Előzmény: Pali bá (23)
Justis_4_US Creative Commons License 2001.09.27 0 0 24
:)))

Majd adja Kornélnak az asszisztokat - kivéve, ha a magyar sztár kiszorítja...

Előzmény: Pali bá (23)
Pali bá Creative Commons License 2001.09.27 0 0 23
Szerintem a maga 20-25 pontjat most is meg fogja dobni. Öregurasabban fog jatszani de a rutinjával még most is megszivatja a mezőny 80 százalékát. Azért az Lakers ellen Kobe Bryant-et már nem vele fogatnám. :-)
Előzmény: Csülök (22)
Csülök Creative Commons License 2001.09.27 0 0 22
Most már eldőlt!
Két évet aláírt a Washingtonhoz. (Ott tesztelik most Dávid Kornélt!)
Egy éves jövedelmét felajánlotta jótékony célra. Nem semmi...
illlano Creative Commons License 2001.08.30 0 0 21
Bízom benne, hogy csak akkor jön vissza, ha érzi, hogy van benne elég spiritusz ahhoz, hogy helytálljon. Egyébként több dolgot is el tudok képzelni, lehet, hogy a média ráhatása miatt akar újra játszani, az is lehet, hogy elfogyott a pénze, és meg akarja tömni a zsebeit, de az is lehet, hogy elvonási tünetei vannak. Mindenesetre joga van ahhoz, hogy újra kipróbálja magát.
Előzmény: Justis_4_US (7)
Justis_4_US Creative Commons License 2001.08.30 0 0 20
Ez igaz, de Jordan helyét, ha másért nem, hát azért nem fogja átvenni, mert nincs meg benne az a sárm, nem övezi akkora szimpátia. És bár ennek sok köze nincs ahhoz, hogy milyen JÁTÉKOS, de ahhoz már igen, hogy mekkora SZTÁR valaki.
Előzmény: kwest (19)
kwest Creative Commons License 2001.08.30 0 0 19
Hú, későn jöttem, már mindent leírtatok. Talán Iversonról annyit (akit egyébként nem nagyon szeretek), hogy meglátszik a "fejlődés", egyre hasznosabb lesz a csapat szempontjából (nem elhanyagolható, hogy ennek következtében a dobószázaléka is javul).

gokwest

Előzmény: Justis_4_US (17)
Justis_4_US Creative Commons License 2001.08.30 0 0 18
"Nyilvan valakik meglobogtattak elotte nehany borondnyi penzt, aminek nem tud nemet mondani. "

Szerintem az ő anyagi hátterével nincs, egyszerűen NINCS az a pénz, aminek kedvéért ő kockára tenné a felépített legendáját, ha úgy gondolná,hogy ennek reális veszélye van. Magyarán szerintem, ha visszatér, azt a játék szeretetéért és a legenda újabb fejezetéért fogja meglépni, semmiképp nem a pénzért (nem úgy, mint a Metallica, de ezt csak offtopic jegyeztem meg )

Előzmény: Wazull (14)
Justis_4_US Creative Commons License 2001.08.30 0 0 17
Totálisan egyetértek.

Nézzük az erre a mai mezőnyből legesélyesebbnek kikiáltatott A. Iverson-t. Ügyes gyerek, gyors, jól dob, és megvan benne az a plusz is, hogy olyan testhelyzetből is betalál, ami teljesen "off-balance", ami a nagy kosarasok egyik sajátja. Mégis, nincs meg benne szerintem az a fajta csapatgondolkodás, hogy leadja, ha már 4-en vannak rajta (Michael ua. ilyen volt), defense-e hasznossága Michael-ének a töredéke (igaz, játékának ezen elemére MJ is karrierjének egy későbbi szakaszában fektetett hangsúlyt), és valahogy az általános összkép sincs rendbe nála szvsz. Vagy csak én látom így?

Előzmény: htz (13)
Justis_4_US Creative Commons License 2001.08.30 0 0 16
"óta Ő elment, még jobban felgyorsult a játék"

Ezt egyébként ő maga is elismerte pár hete egy újságcikkben. Számomra ez egy icipici bizonytalanságot sugall, és mivel Michaelre minden jellemző volt, csak a bizonytalanság nem a karrierje során, úgy érzem, nem fogja megkockáztatni végül a kámbekket.

Előzmény: ÖTÖSKE (12)
duck Creative Commons License 2001.08.30 0 0 15
Ez igaz, a játék változik, gyorsabb lesz évről-évre. Ettől IMHO persze nem lesz szebb. Ha az ember figyeli a statisztikákat kezdenek kikopni azok a játékosok, akik meccsenként képesek voltak következetesen hozni a dobószázalékot - a Stockton, Steve Kerr, Dan Majerle (kedvencem!), Mullin tipusú játékosok. Éppen ezért jó lenne, ha visszatérne Michael, aki pl. nem csak zsákolni tudott, hanem pár méterről is betalált.
Előzmény: ÖTÖSKE (12)
Wazull Creative Commons License 2001.08.29 0 0 14
Jelen pillanatban ugy nez ki, hogy visszater. Ez nem arrol szol, hogy unja a nyugdijas semmittevest, es elmegy dobingalni. Nyilvan valakik meglobogtattak elotte nehany borondnyi penzt, aminek nem tud nemet mondani.
Jordan a fizikai kepessegei reven lett hires. Azok meg az evek soran csak kopnak. Jobban tenne, ha a regi baberjait nem hagyna most fakulni, kimaradna ebbol az egeszbol.
Barkley is azt mondta tegnap: szerinte MJ visszater, de o jobban orulne, ha nem tenne...
Apropo: Barkley egy sulyos terdserules miatt fejezte be a palyafutasat. Egy utolso meccsen a mult szezonban meg palyara lepett, de csak azert hogy elbucsuzzon. Nem fog mar visszaterni.
Rodman: o nem vonult vissza. Egesz egyszeruen mar nincs olyan edzo az NBA-ban, aki hajlando lenne vele egyutt dolgozni. Tehat: nincs hova visszaternie...
htz Creative Commons License 2001.08.29 0 0 13
Biztos,hogy nem tér vissza! Amúgy ilyen kosaras soha nem volt és soha nem lesz,mint ő volt.
ÖTÖSKE Creative Commons License 2001.08.29 0 0 12
Szerintem az a gond a visszatérésével, hogy már nem fiatal, nem biztos, hogy fel tudja venni a versenyt a fiatalokkal. Mióta Ő elment, még jobban felgyorsult a játék. Lehet, hogy amikor Ő 100% osnak érzi magát, az is kevés lesz :( Persze kívánom, hogy sikerüljön neki, de tényleg nem biztos, hogy egy ilyen legendát le kéne rombolni.
Justis_4_US Creative Commons License 2001.08.29 0 0 11
Ha engem kérdeztek, Rodman visszajön, ha Michael is. Már a Chicagóban is láccott, nagyon élvezi, ha MJ körülötte repked, ő meg vádlizik a lepattanókért. Barkley háta viszont percenként injekciózandó, ha vissza akarna ténferegni, ő szerintem már nem fogja vállalni.
Volt róla szó télleg, hogy az "öregek" összeállnak egy csapatba. Itt jáccott volna Magic JOhnson? Vagy ő egyáltalán játszhatna, vagy az NBA-rule nem engedi?
Előzmény: duck (10)
duck Creative Commons License 2001.08.29 0 0 10
Nem hiszem. Leszögezte, hogy csak akkor játszik újra, ha 100%-os a kondiciója. Azért arra kiváncsi vagyok, hogy ki fog még vele együtt visszatérni. Barkley, Rodman?
Előzmény: Justis_4_US (9)
Justis_4_US Creative Commons License 2001.08.29 0 0 9
Én is remélem, hogy csak akkor jön vissza, ha nagy király lesz. De vajon így lesz-e? Nem fog-e belemenni kompromisszumokba, mert már annyira játszahtnéka van? vagy esetleg a média nyomására (szerintem naponta legalább háromszor megkérdik tőle, hogy foglalkozik-e a visszatérés gondolatával)
Előzmény: duck (8)
duck Creative Commons License 2001.08.29 0 0 8
HA visszajön ugyanakkora király lesz, mint volt. Okosabb annál, hogy lejárassa magát. És azt is tudja, hogy ha visszatér, az összes kis feka gyerek rá fog szállni, hogy összemérhessék magukat a példaképpel.
Justis_4_US Creative Commons License 2001.08.29 0 0 7
Ezek szerint te azon a velemenyen vagy, hogy jöjjön vissza, tegye kockára azt, hogy foltot ejtsen a teljes joggal kiérdemelt, őt övező legendán? Mert szerintem biztos, hogy pl. Allen Iversonnal (hogy csak egyet említsek) nem veheti már fel a versenyt, és bizony a pontátlaga sem lesz már 24 körül. Ugyían ez erősen csapatfüggő, de félek, még a rájátszásig sem jutnak el, vagy ha igen, az már nem Jordan érdeme lesz (mint az 91%-ban volt a chicagoi évek alatt.)

Úgyhogy én nem is tudom...

Előzmény: illlano (6)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!