Keresés

Részletes keresés

Iceman76 Creative Commons License 2007.04.13 0 0 19810
Nem. Nem is ismerem azt az oldalt.
Előzmény: norbiii (19805)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.13 0 0 19809
hy
ez lényegében eladótól függ, meg attól, hogy mekkora értékű a csomag, ha teszemazt 5,000 Ft és az eladónak mind1, hogy most eladja-e vagy nem akkor nem kell fizetni, de ha pl: több 100 ezer forint, és az eladó örül, hogy végre eladta, akkor igen

mennyibe kerül a cucc?
Előzmény: norbiii (19801)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.13 0 0 19808
nem
Előzmény: Blue_Sky_007 (19800)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.13 0 0 19807
OK :)
Előzmény: Törölt nick (19789)
norbiii Creative Commons License 2007.04.13 0 0 19806

ja bocsi nem az szólt nekem. de nem tudok angolul.

valaki tud?

norbiii Creative Commons License 2007.04.13 0 0 19805
iceman76 mé te má csináltál olyat hogy nem fizettél bidz-en?
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.13 0 0 19804

nézzbe ide:

 

http://7603.rapidforum.com/topic=105181976715

 

válasszad ki azt az aukcióformát ami tetszik, klikkelj, a forráskódra/quelltex-source text

 

lépj be az ebayra, kezdd az aukciócsinálgatást, majd amikor a leiráshoz érsz, klikkelj html módra és kopizd be a forráskódot, amit a template-ban láttál.

 

vagy az ebayra/elég korlátozott/, vagy egy másik helyre tedd fel a képeket,és html módban a

 

" self hosted picture " helyre másold be, /mielőtt visszaváltasz sima szerkesztésre az ebayon klikkelj egyet szövegbe, mert ezt szereti, nemtom miért. ha nemklikkelsz eltűnik néha a szöveged./ ha meg van a kép lépj vissza sima szerkesztésre és a szöveget irogasd át, ahogy neked tetszik.

 

ha több képet szeretnél tenni, de a kész aukcióformában csak egy van, a table-table közötti rész ismétlésével teheted.

 

ha a vláasztott template-ban háttérkép, szegély meg ilyenek is vannak,igy néz ki:

 

{background-image: url('http://freenet-homepage.de/I2TLF

 

a kkor annak aképt is ments le, és szintén tedd fel a tárhelyedre, hgoy a te aukciódban is láccódjon, remélem nem irtam túl bonyolultan :) magyarán minden http-helyre saját tárhelyezett képed kerüljön.

 

egyszerűbb megoldás, ha csak 1 képed van, a galériakép feltöltéséneél a " self hosting" -ot választani tallózás helyett /ha nem találod, akkor egy kis kérdőjelre kell kettyinteni/ és a  feltöltött kép url-jét beirni,  akkor nem a leirásban, hanem alatta lesz a kép eredeti méretben, vagyis a kis képecske helyett jó nagyban.

 

nem olyan komplikált,mint leirni :)

Előzmény: samuel_j (19791)
Iceman76 Creative Commons License 2007.04.13 0 0 19803
Biztos benne van a szabályzatukban hogy ilyenkor milyen szankciók vannak.
Előzmény: norbiii (19801)
Iceman76 Creative Commons License 2007.04.13 0 0 19802

Nekem nem kellett érte fizetnem. (gondolom akkor másnak sem kell:)

Előzmény: Blue_Sky_007 (19800)
norbiii Creative Commons License 2007.04.13 0 0 19801
hy. nem tudjátok a bidz.com-on mi van ha nem fizetem ki amihez árverésen hozzájutottam?mert nem arra akartam licitálni (tom béna vok de ez van) :-D
Blue_Sky_007 Creative Commons License 2007.04.13 0 0 19800
Amennyiben az ebay-n email címet váltok azért is fizetnem kell?
eladó Creative Commons License 2007.04.13 0 0 19799
3 hónapos
Előzmény: samuel_j (19796)
eladó Creative Commons License 2007.04.13 0 0 19798

Most igazából nemértem. Mi a kérdés ?

 

1. Hogymüködik az ebay bilderservice ?

2. Vagy milyen alternatív megoldások vannak ?

 

Én a resultadot használom http://www.resultado3.de

 

Asszem az elsö 10 galéria ingyenes.

 

Ha az ebay keresöbe beírod resultado és a bövitett keresésben megadod, hogy a leírásban is keressen akkor meg tudod nézni, hogy néz ki élesben.

Előzmény: samuel_j (19794)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.13 0 0 19797
eladó! gratulálok!!
nekem is kellene ez az ügyvéd, sajna megjártam, mert az egyik eladó, akitől megvettem egy adag cuccot, nem küldi vissza a pénzemet. Megállapodtunk, hogy a dpd hozza el, de ők egyszerűen képtelenek voltak felvenni karácsony előtt. Erre az eladó feltette újra a csomagot. A pénzem után meg futhatok :( 256 fontról van szó.
Írtam már neki, hogy fizesse vissza, különben rendőrséghez fordulok, de asszem itt az idő valami lépsnek. Azóta is regisztrált tag az ebayen :(
Előzmény: eladó (18226)
samuel_j Creative Commons License 2007.04.13 0 0 19796
ez már vagy fél éve kezdődő ügy, nem?
Előzmény: eladó (19795)
eladó Creative Commons License 2007.04.13 0 0 19795

 Helló morbiczer Marcesz vsiivz és mindenki akit érdekel.

 

A  teleregény 18348 folytatása.

 

Ma kaptam levelet az ügyvédtöl. Az ügyvéd tájékoztat arról, hogy a "vevöm" aki valójában nem az a személy akinek a nevén van az account, hanem az akinek a címe meg van adva mint szállítási cím. Aláírta a meghatalmazást, bár tagadja, hogy ö írt csúnyákat. Azzal indokolta, hogy inkább aláírja nehogy még több baja legyen belöle.

Ezt a meghatalmazást az ügyvéd elküldte az ebay-nek és kéri öket hogy töröljék a negatív bewewrungot. Tehát remélhetöleg napokon belül törlödik. Továbbá az ügyvéd tájékoztatja az ebay-t hogy aki ezt az accountot használja az nem egyezik meg azzal a személyel aki regisztrálta. Még az is lehet, hogy az ebay be is zárja.

Ja és a kedves vevönek ez az akció 155.-EUR jába került. Nekem ingyen volt. :)

 

samuel_j Creative Commons License 2007.04.13 0 0 19794
gondoltam hogy valami ilyesmire lukadunk ki :))

Na de azért ennyire ne szaladjunk előre, ugyanis én nem akarok komponálni, csupán képeket akarok beilleszteni a leírásba, ehhez azért nem kell szerintem akadémia ...
Előzmény: eladó (19793)
eladó Creative Commons License 2007.04.13 0 0 19793

Bocsi, de erröl egy vicc jutott az eszembe.

 

 

Ember a buszmegálloban hegedüvel a kezében megszólít egy másikat és megkérdezi töle

- Elnézést, megtudná mondani, hogy jutok el a zeneakadémiára ?

A másik végignéz rajta és azt mondja

- Sok sok gyakorlás fiam. 

Előzmény: samuel_j (19791)
eladó Creative Commons License 2007.04.13 0 0 19792

Hali rozsi.

 

A Hermes a leggagyibb cég itt németben. Ök a legolcsobbak, de lassú, és körülményes.

Én azt mondom, hogy ha a cím amire az eladó küldte a csomagodat korrekt, de tényleg. és a neved is kint van a csengön stb. akkor nyugodtan kérheted az eladót, hogy küldje újra a csomagot a Hermes költségére.

Én DPD vel küldöm a csomagjaimat, és még külföldre is, 2nap a szállítási idö.

Pont ma volt egy esetem, csomag visszajött, megnézem a csomag életrajzát és az volt benne, hogy a cím ismeretlen. Csak a lusta kézbesítö nem tudta, hogy az illetö 3 éve törzsvásárlóm és eddig minden rendben volt. Felhívam a DPD-s ügyintézömet és szó nélkül elviszik ma mégegyszer saját költségre. Egyébként még ilyen eset is ritkán fordul elö.

Előzmény: rozsi26 (19787)
samuel_j Creative Commons License 2007.04.13 0 0 19791
Szevasztok!

Ha zellerkedni akar az ember, azt hogyan csinálják , hogy a leírásba képeket raknak , meg teljesen saját képükre formálják? És én hogyan tudnék ilyet csinálni?

thx
Pavel Creative Commons License 2007.04.12 0 0 19790
A DPD hozza ki a Hermes csomagokat, használhatatlan cég, nekem is visszament egy csomagom most ugyanígy németbe, csak bízni lehet benne, hogy második próbálkozásra kihozzák, én is ebben reménykedem :)
Mondjuk amilyen kézbesítő alvállalkozókat alkalmaz a DPD, nem is csodálkozom hogy nem működik náluk semmi...
Előzmény: rozsi26 (19787)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.12 0 0 19789
3 napja vagy itt, és még az alapfogalmakat tanulgatod, szerintem pár napig még ne parancsolgass :))
Előzmény: Törölt nick (19776)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.12 0 0 19788
szerintem mi már egy életre kibeszélgettük magunkat, kérlek maradjunk is ennyiben, kényelmesen elférünk itt mindketten, köszönöm.
Előzmény: eee991 (19767)
rozsi26 Creative Commons License 2007.04.12 0 0 19787
Sziasztok!! beszívtam??? nemrégen vásároltam egy pár dolgot az ebayon. Németben.
annak rendje és módja szerint el is utaltam bankon keresztűl a manyt. az árú csk nem jött , és nem jött. kiderült a német pali a Hermes Logistic gruppe- val küldte a csomagot, majd a "cimzett ismeretlen" visszament!! Tud valaki segíteni ebben? hol van magyarban képviselete ennek a cégnek? Ki hozza ki lakásra a cuccot? ha egyáltalán kihozták? szerintem tutira nem. magyar honlapja nincsen a cégnek? Sehol senki nem hallott róla?? www.hlg.de
De jó volna tudni mi a helyzet?! Kérlek segítsetek!!! Zsu
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.12 0 0 19786
:) má bocsi, de hogy lehet vmit véletlen megnyerni?
nekem ha vmi nem kell, akkor nem is licitálok rá :)

egyébként miről van szó és mekkora értékű?
norbiii Creative Commons License 2007.04.12 0 0 19785
véletlen bidz-en árverésen megnyertem egy tárgyat. de nekem ez nem kell és nem tom mi van akkor ha nem fizetem ki.
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.12 0 0 19784
nem ismerem, csak azt az előbb írtátok
de amúgy mi a problémád?
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.12 0 0 19783
igen
Előzmény: norbiii (19780)
norbiii Creative Commons License 2007.04.12 0 0 19782
mert nekem kéne egy kis segítség!
norbiii Creative Commons License 2007.04.12 0 0 19781
miért azt ismered powa?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!