Keresés

Részletes keresés

Wicked Belzebub Creative Commons License 2004.12.11 0 0 5

Sőt, azt csinálta a vizsgán, hogy közölte az első feladat sorszámát a feladatgyűjteményben, majd ettöl számolva pl. 13-ával a következő 9.

Aki elrontotta az összeadást, helyből bukta:)))

Ja, 10 példából 8-nak hibátlannak kellett lennie, és a két szöveges példából pedig az egyiknek a 2-es szinthez:)))

Hullottunk mint a legyek:DDDD

DJ Szegecs Creative Commons License 2004.12.10 0 0 4

Egy vizsgan, a diszteremben: az utolso mento kerdes: kolega, hany lampa van a teremben?

 

Ez szerintem urban legend lehet, mert a BME-n is terjed ez a sztori, persze ottani arcok nevével.

Amúgy van még egy Kandós topic, nézzetek át oda, bár az is döglődik mostanság.

 

Előzmény: unix guru (0)
topikolló Creative Commons License 2004.10.25 0 0 3

Szasztok!

 

Engem nem tanított, de látásból, meg hallásból azért természetesen ismerem... :) Nekem még a tanáraim is zengtek rémtörténeteket róla. Pölö hogy egyikük az asszonnyal érkezett Snöci egyik vizsgájára. Asszony terhes, de azért előreengedi Snöcit az ajtóban - egyszerre értek oda. Snöci bemegy, majd bevágja a nő orra előtt az ajtót, mondván, hogy késett...

 

Satöbbi, satöbbi...

ip440 Creative Commons License 2002.01.09 0 0 2
Háááát a 6.30-as vizsga bejátszott nálunk is!
Snöcis vizsgás történetem van egy zsák, ha érdekel mondhatok! Na jó egyet előre!
Sz'al Díszterem, vizsga, az öreg meg elaludt az asztalnál! Puskák elő, mindenki vadul dolgozik, mígnem egy majom felébresztette, mert nem, értette a kérdést. Jó volt.
Engem gyakon is tanított, na az volt a terror, ha kin voltál a táblánál: a 2x2-t sem tudtad kiszámolni, annyira ideges voltál. A többiek meg röhögtek.
Snöcire ez általánosságban igaz, hogy ha nem veled történik, akkor jót röhögsz rajta, pl ez a sakkos történet is jó. Ha viszont veled történik, akkor csak évekkel késöbb lesz kedved nevetni.
Szal Anti bácsi jó fej!
Bocs, ha sok voltam!
Üdv.
ip440
Előzmény: welsh (1)
welsh Creative Commons License 2001.08.24 0 0 1
Hát, ha egész pontos akarok lenni: Schnöller, mint a jégkrém, csak egy 'n' beszúrva... :))
Vizsgázós emlékek, azok vannak, sajnos több, mint kéne ;))
Egyszer vártunk vizsgakezdésre; nála 6:30-kor kellett benn lenni, mert 6:45-kor ültet, 7:00-kor kezd. Naigen, a valóság: 6:33-6:40 üvölt, utána ültet, 6:44 kezdés, aki utána jön "Késett, pofátlanság, elégtelen!" :)))
Volt egy srác, kettőt már leültetett, lólépésben, mondta neki, hogy üljön a helyére. Srác leül az egyik mögé eggyel jobbra. Snöci üvölt: lólépésbe! az nem ló, hanem futó! srác eggyel odébb: az meg paraszt! Nem tud sakkozni, meg fog bukni! És úgy is lett... Persze ez is csak évekkel később mókás...
Előzmény: unix guru (0)
unix guru Creative Commons License 2001.08.24 0 0 0
Szerintem elirtad. Sn0cit. Nem?
Engem nem tanitott, engem a Szini tanitott. De hire meg Obudat is elerte. Egy vizsgan, a diszteremben: az utolso mento kerdes: kolega, hany lampa van a teremben? (kolega nezelodik, szamolja azt a barom sok lamapt)... akkor csak azt mondja meg, paros, vagy paratlan? paros. (erre elovasz egy zseblampat) nem igaz paratlan. Egyes.
Előzmény: welsh (-)
welsh Creative Commons License 2001.08.22 0 0 topiknyitó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!