Keresés

Részletes keresés

NevemTeve Creative Commons License 2001.09.13 0 0 10
Mármint ha Command Prompt Only-ban mennének a hosszú filenevek (pl Program Files)...de nem mennek... az ilyen kis g...ségek (értsd: gonoszségek) miatt nem szeretem a WinDos-t...
Előzmény: NevemTeve (4)
névtelen Creative Commons License 2001.09.04 0 0 9
"Win2000/NT nem jön szóba, azt a cég nem akarja/tudja megvenni. "

Tanuld meg a linuxot vagy vedd meg a WinNT-t.
Szarból nem lehet katedrálist..
Ne várjanak lehetetlent.

Az imagefile, meg egyebek az nem megoldás szerintem...

Én a helyedben szereznék egy gépet és elkezdenék linuxozni. A Win98-at NEM LEHET hatékonyan megvédeni, s ha rendszergazda vagy gondjaid is lehetnek ebből. (betrörés, napi 3x újrainstall).

Még az NT is gázos, oda kell figyelni. Minden lukat megtalálnak, minden elállíthatót elállítanak.
Tapasztalat.

Úgyhogy a Win98 kézbentartását csak úgy javaslom, hogy fogod a Win98 Cdét és tartod a kezedben...:)

Ja: XP-t, 2000-et elfelejteni!
Nagy testvér figyuz téged...

Előzmény: rzoli (-)
Attosz Creative Commons License 2001.08.24 0 0 8
És ami a Win98 CD-n van, Poledit vagy mi, nem jó erre? Most nincs időm utánanézni, bocs, ha hülyeség.
TaXiN Creative Commons License 2001.08.24 0 0 7
OS/2 WS rulez :-)
Előzmény: NevemTeve (6)
NevemTeve Creative Commons License 2001.08.24 0 0 6
Az eredeti kérdésre valaki?
Hogyan lehetne letiltani a programok installalasat... ez csak akkor mukodne, ha a USER-nek nem lenne irasi joga, de mint mondtad ez WinDos, itt ilyen intezmeny nincs...
Előzmény: rzoli (5)
rzoli Creative Commons License 2001.08.23 0 0 5
Hm. Azt hiszem létezik erre valami progi is, ami image filet csinál, azt ki lehet írni stb.

Az eredeti kérdésre valaki?

Előzmény: NevemTeve (4)
NevemTeve Creative Commons License 2001.08.22 0 0 4
Meg nem probaltam, de talan nem tulsagosan bonyolult:
betoltodik a Win98 Command Mode-ban, betoltve a HIMEM.SYS-t, EMM386.EXE-t, a CD-drivert, MSCDEX-t, SMARTDRV-t, azutan az AUTOEXEC.BAT azt mondja hogy
FORMAT C:
MKDIR C:\TEMP
SET TMP=C:\TEMP
SET TEMP=C:\TEMP
XCOPY D:\SABLON C: /S
SET PATH=C:\WINDOWS;C:\WINDOWS\COMMAND;...
...
C:\WINDOWS\WIN
Előzmény: rzoli (2)
rzoli Creative Commons License 2001.08.22 0 0 3
Sajnos az adminisztrativ mód nem műksz. Ez egy orvosi egyetem, tele (önjelölt) zsenikkel, hallgatókkal, akik úgy gondolják, hogy mindenhez értenek, a számítógéphez is.
Előzmény: TaXiN (1)
rzoli Creative Commons License 2001.08.22 0 0 2
Hát még nem az igazi, de ez a megoldás is érdekelne, mondjuk a gépek újrainstallja is könnyebb lenne. Részletesen tudsz írni? Akár mailben is. Image fileból dolgozik? Vagy csak simán másol?

Z

Előzmény: NevemTeve (0)
TaXiN Creative Commons License 2001.08.22 0 0 1
Adminisztrativ modon ?
Delikvens aláirja - mégsem tartja be: prémiummegvonás.
Előzmény: rzoli (-)
NevemTeve Creative Commons License 2001.08.22 0 0 0
SZVSZ amit akarsz az lehetetlenseg, de azert probalkozhatsz kerulo megoldasokkal, pl: a gep CD-rol bootol es azzal kezdi hogy a C:-ot formattalja es felulirja a CD-rol vett tartalommal (Windows + Program Files + ami kell).
Előzmény: rzoli (-)
rzoli Creative Commons License 2001.08.21 0 0 topiknyitó
Üdv!

Keresek egy programot. :)

Amit tudnia kellene:
- Le lehessen tiltani a hálózati forgalmat
- Le lehessen tiltani a vezérlőpult, nyomtatók, desktop buherálását.
- Le lehessen tiltani programok installálását!!!

Az első kettőre találtam egy progit, a neve: PcSecurity. Sajnoz az utolsót nem tudja.

Még egy szempont. Itthon is beszerezhető legyen. Ezen mit értek? Vagy ingyenesen letölthető, használható, vagy pedig legyen egy magyarországi forgalmazó, ahonnan átutalással meg lehet vásárolni.

Win2000/NT nem jön szóba, azt a cég nem akarja/tudja megvenni.

Kösz
Z

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!