Keresés

Részletes keresés

Scholl4 Creative Commons License 2012.11.25 0 0 3

Jajj most látom hogy 11 évvel megkésett a válaszom.

Remélem ez idő alatt pont került már a bolhainvázióra. :)

Scholl4 Creative Commons License 2012.11.25 0 0 2

Tartós hatású felületi permetezés a megoldás bolha ellen.

Ez a teljes alapterületet érintheti, továbbá a kárpitos bútorokat, ezen kívül falakat 1m magasságig.

Ha szabadforgalmú szerekkel nem boldogulsz, mi is állunk rendelkezésre. Bolhairtás Pest megyében.

Zs4zet Creative Commons License 2001.08.23 0 0 1
Köszi, majd megkeresem... :o)
Zs4zet.
Előzmény: zsuzsa (0)
zsuzsa Creative Commons License 2001.08.21 0 0 0
Nimfapapagajos topicban ktibor kollega is bajlodik ilyesmivel / macska hozta be / azt irta, tudomasa szerint ritka jo evjarat az idei a bolhatermest tekintve / talan erdemes volna vele elbeszelgetned

udv
zs

Előzmény: Zs4zet (-)
Zs4zet Creative Commons License 2001.08.21 0 0 topiknyitó
Én egy régi bérházban lakok, eddig még nem volt ilyen. A hétvégén egyik pillanatról a másikra töménytelen bolha jelent meg, els? alkalommal 11-et fogtam otthon, aztán lefújtam az egész lakást rovarirtóval (ez hatott... és két napig el? se bújtam utána - és igy bolhám sem lett). A legtöbb nagy kövér állatbolha, de volt sok kisebb emberbolha is. A házban sok kóbor macska van (?k a pincebeli patkánypopulációt szabályozzák - ezek még szerencsére nem szaporodtak túl) valszeg bennük tenyészett, azonban már minden lakás elbohásodott. Nálam szerencsére odabennt nincsen, és a behurcolást megakadályozandó minden belépés után a kádban átvizsgálom hogy jött-e vendég (s ha az ajtó el?tt pár lépést teszek akkor is rámugrik pár, úgyhogy mindig van mit megfogni).
Hogyan lehetne kiirtani a házból ezt a töménytelen bolhát????? Egyszerüen már kilépni sem merek az ajtón... Van valami társaság ami kijön és kiirtja a bolhákat? mert ezzel ez áradattal egyedül senki sem boldogulhat.
Zs4zet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!