Nekem a barátnőm csurgat a zuhanyzóba :D Először teljesen kiakadtam, de ma már inkább izgat. Megyek utána zuhanyozni és elképzelem, hogy a pisijében lépkedek :)
Voltam egy táborban most nyáron, minden háznak csak egy mosdója volt, fiúk lányok közösen használták. Természetesen belepisiltem a mosdóba. Remélem valamelyik csajszikának belecsúszott a mosdótálba a fogkeféjéről a fogkrém és felkanalazta belőle a pisimmel együtt :D
Itthon rendszeresen pisilek a mosdóba. A munkahelyemen pedig, ha lehetőségem van rá szintén belepisilek a mosdóba, olykor a női mosdóba is (sajnos ritkán van rá lehetőség). De azt is imádom, ha zuhanyzás közben a kádba csurgathatok.
Rendszeresen én ugyan lány vagyok és a páromtól láttam először,hogy mosdóba pisil és nagyon megtetszett.. Azóta én is odaszoktam avagy szeretem nézni amikor ő csinálja vagy én közben játszok a farkával,felemelő érzés :)))
Sziasztok!Én új vagyok itt,nem olvastam végig a korábbi hozzászólásokat,érdésem az lenne,hogy ti MiNDIG a mosdókagylóba pisiltek?Be kell valljam,hogy én is oda szoktam,de nem minden alkalommal,ja és lány vagyok.