Keresés

Részletes keresés

Egoist Creative Commons License 2001.10.06 0 0 5
Most probaltam leszedni F-Prot elozo verziojat, az uninstall process elakadt Type Mismacscsal, igy nem szedte le magat. Foltettem az ujjabb verziot, gondoltam majd az elozo helyere irja magat, es egyutt lejonnek, de az meg a c:\WINNT konyvtarba tette magat, ertsd: C:\WINNT\FP-Win.exe stb. Ez legalabb leszedte magat rendesen, es az elozo most ujra 30 napot ad (igaz most mar szerintem nincs remeny a leszedesere, hisz mindenfele a WINNT-s hely van bejegyezve). Amugy telpites helyet tutira nem lehetett beallitani, mindenfele kerestem.
AVP-ben eddig nem csalodtam, remelem most sem fogok, bar uninstallt meg nem probaltam :).

Udv: Ego

freep Creative Commons License 2001.10.06 0 0 4
Üdv
AVP és F-Secure -a legjobbak. (Én AVP-t használok)
Kis erőforrásigény, napi frissítés.
Bye
Andocsek Creative Commons License 2001.10.06 0 0 3
Antivírus Centrumunkban válogathatsz, van vagy 7-8 féle, a legújabb frissítésekkel, valamint egyéb biztonságtechnikai segédprogramok, leírások is.
Cégekhez nem kötődünk, terméket nem reklámozunk, csak leírjuk a tapasztalatainkat.

Antivírus Centrum

A 7. pontból lehet elérni a letöltéseket. Ha még nincs azonosítód és jelszavad, akkor kérj egyet a regisztráció pontban. Pillanatokon belül küldjük a mailt. Vírusmentes munkát mindenkinek!

Andocsek

GavLac Creative Commons License 2001.09.05 0 0 2
Nekem ez vált be:
ftp://ftp1.avp.ch/avpfiles/development/a32f350.exe
Weboldala: www.avp.ch
Shareware, progiból frissíthető, ha lejárt akkor is frissíthető visszaállított rendszerórával (1évet szoktam), és engem a nagy "sz*rokból" is kihúzott. (I-Worm.Magist, I-Worm.Sircam, stb.)
Csak készülj fel vaskos letöltésre: kb 8mega!)
Előzmény: ramore (-)
cxy Creative Commons License 2001.09.04 0 0 1
ha rám hallgatsz akkor innen letöltöd és utána felinstallálod és kész majd nem csinálsz semmit mert "csak" végzi a dolgát szépen csendben kis memoria fogyasztássak. neve f-prot for win

www.complex.is/

Előzmény: ramore (-)
Black Dani Creative Commons License 2001.08.18 0 0 0
Nézz szét az Origón. Ott mindig elég korrekt a kinálat.
ramore Creative Commons License 2001.08.18 0 0 topiknyitó
És melyik az. Ha tudnátok egy pár szóval a legfontosabb beállításokat is írjátok le mert nem nagyon értek az ilyen progikhoz. Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!