Keresés

Részletes keresés

Beubabu Creative Commons License 2010.09.21 0 0 310
Miért nem látom a tegnapi hsz-em? Ti látjátok?
Beubabu Creative Commons License 2010.09.20 0 0 309

Asszem a kalapkúra után lesz majd borogatás... Vagy borulgatás? ;-)))))

Előzmény: Szanki (308)
Szanki Creative Commons License 2010.09.20 0 0 308
Kezes-lábas borogatás? ;-)))
Előzmény: Beubabu (307)
Beubabu Creative Commons License 2010.09.20 0 0 307

SZia!

Már mindent kipróbáltam és egyelőre úgy néz ki megmaradok. Hétvégén ha minden kötél szakad jöhet a kalapkúra :-)

Előzmény: yxc432 (306)
yxc432 Creative Commons License 2010.09.19 0 0 306
Mézes-citromos tea, fokhagyma és negró cukorkák, hajrá!
Előzmény: Beubabu (301)
Beubabu Creative Commons License 2010.09.16 0 0 305

SZia!

Oh te szegény. A buszmegállóban láttam ma egy kiadó albérletet a itt a XVI-ban. 1 szoba, kert, pince, félig bútorozottan. Ha gondolod holnap leírom a számot.

Egyébkénz csigákra (meztelenre is) nincs valami ötleted? Mármint valami ami távol tartja őket a növényeimről. Ma 5 db-ot szedtem el az egyik krizantémról... A sima csigaölő kizárva, mert az kutyákra is súlyosan mérgező!

Ma megpróbáltam lefotózni az öngyilkos-jelölt kecsegéget, ami nem egyszerű dolog, mert hiába krisztálytiszta a víz, valahogy nem akar sikerülni. Monyuk kb. 140 mély a tó (ők lent vannak az alján), meg én a parton állok, ja és persze ha nem este fél hétkor próbálnám. Azért felteszem a képet, hátha látszik valami:

 

 

 

 

Előzmény: yxc432 (304)
yxc432 Creative Commons License 2010.09.16 0 0 304
Pedig most akartam tőled menedékjogot kérni.
Tegnap csalánlevéllel permeteztem, rokonság rögtön kiátkozott, hiába mondtam nekik, hogy a záptojás szag egy napon belül elmúlik, ők "még mindig az orromban érzem" elvet vallják.:-(
Most meg közölték, hogy tüntessem el a lakásból az akváriumokat, büdösek és fertőzés is lehet belőle, és különben is...
Most kereshetek egy albérletet, vagy raktárat.:-(
Tényleg, valakinek nincs egy elfekvő kis helye, amit legalább átmeneti raktárnak lehetne használni?
Előzmény: Beubabu (301)
Beubabu Creative Commons License 2010.09.15 0 0 303

Szia!

Köszi, neked is mielőbbi jobbulást! :-)

Előzmény: kőmű (302)
kőmű Creative Commons License 2010.09.15 0 0 302
Hát akkor neked is jobbulást.Én szintén nyomom az ágyat,ugyan ezekkel a tünetekkel.
Előzmény: Beubabu (301)
Beubabu Creative Commons License 2010.09.15 0 0 301

Hali!

Hát most a takonykór jött. Nálam. Szombaton rongyá áztam a kutyasuliban, aztán gondoltam - én szőke idióta -, hogy vasárnap majd jól beöltözöm, hogy meg ne fázzak. Kb. a gatya lerohadt rólam, olyan meleg volt. Én meg bélelt gatyában gumicsimmában... A vége köhögés, takony, láz...

De legalább a kedvem jó, mert végre aszfalt út lesz az utcánkban! Hétfőn kezdték és október 10. az átadás határideje :-)

JA, a kecsege valamelyik őse lehet, hogy félreívott valami balinnal vagy busával :-)))

 

 

Előzmény: yxc432 (298)
Beubabu Creative Commons License 2010.09.15 0 0 300

Szia JAnó87!

Nincs mit tényleg. Ami szép az szép :-)

Előzmény: Törölt nick (299)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.13 0 0 299
Szia! Köszönöm a kedves szavakat!!
Előzmény: Beubabu (286)
yxc432 Creative Commons License 2010.09.13 0 0 298
Ugráló kecsege... Mi jöhet még? :-))
Előzmény: Beubabu (297)
Beubabu Creative Commons License 2010.09.13 0 0 297

Sziasztok!

Jöhet bárki bármikor, de az ölebbekkel vigyázni kell, mert az egyik összelapít, a másik meg felugrál és összenyálaz. Ja és mancsnyomok alul-felül a  teljes ruházaton. ;-))

 

Jaj képzeljétek, tegnap az egyik lüke kecsege kiugrott a tóból a sóderre! Még jó, hogy otthon voltunk és pont a tó köré szóruk a fűmagot, így gyorsan vissza tudtuk tenni az öngyilkosjelöltet. Gondolom kedvet kapott az ugrálásra a koiktól, vagy megijedt valamitől. A fene tudja...

Előzmény: yxc432 (293)
kojonó Creative Commons License 2010.09.13 0 0 296
Köszi a segítséget, én is valami hasonlóra gondoltam.
Előzmény: Szanki (291)
kőmű Creative Commons License 2010.09.13 0 0 295
Aranyhal,shobunkin ivadékok ingyen elvihetők!Tolna megye Bátaszék.
Szanki Creative Commons License 2010.09.13 0 0 294
Az ölebekkel vigyázz! Nehezek!
Előzmény: yxc432 (293)
yxc432 Creative Commons License 2010.09.12 0 0 293
Na jó, látom, hamarosan el kell sétálnom a XVI. kerület irányába.... ;)
Előzmény: Beubabu (286)
Szanki Creative Commons License 2010.09.12 0 0 292
Jó úton jársz afelé ;-)))
Előzmény: Beubabu (289)
Szanki Creative Commons License 2010.09.12 0 0 291
Ha van iszap a tavadba akkor egy jó nagy téglát köss a tőre és engedd le a tó fenekére, ha nincs akkor nagyobb vödörbe ültesd be, nagy kövekkel súlyozva engedd le!
Így tönkremegy tápanyag hiányban, télen pedig megfagy a jégben, aztán megrothad!
Előzmény: kojonó (290)
kojonó Creative Commons License 2010.09.12 0 0 290

Sziasztok!

A kis tavunkban van három tő tavirózsa, a töveik egybe vannak nőve, mert valaha egy cserépbe lettek elültetve. A nyár végén a cserepet a növény tövével együtt feldodta a víz.  A télen kifagyhat ez a tő, mivel a víz tetején úszik?

Beubabu Creative Commons License 2010.09.12 0 0 289

SZia Szanki!

Mondtam, hogy én leszek a haldíler ;-))))

Előzmény: Szanki (288)
Szanki Creative Commons License 2010.09.12 0 0 288
Szaporodik az állomány;-))))
Előzmény: Beubabu (286)
Szanki Creative Commons License 2010.09.12 0 0 287
Nagyon hangulatos!
Előzmény: Törölt nick (285)
Beubabu Creative Commons License 2010.09.12 0 0 286

SZia Janó!

Ez gyönyörű!!!! Az egész olyan hűha, de jól néz ki érzést váltott ki belőle:-))

 

Szia yxc432!

HEHEHEHE :-)))))

 

UI.: Már 5 kishalat találtam a tóban és ma végre nem esik az eső :-D

 

Előzmény: Törölt nick (285)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.12 0 0 285
Szia! 10 Köbméteres a tavam KB:80-90 Db hal van benne. Meg a sok kicsi az nem tudom mennyi de sok azt tudom!Mutatnék még egy két képet.
Előzmény: Szanki (283)
yxc432 Creative Commons License 2010.09.12 0 0 284
Ez se Bp-en van. :-(

A növényeket miért most ültetted ki? Technikai ok, vagy ezek szeretik az esős időt?
Előzmény: Törölt nick (282)
Szanki Creative Commons License 2010.09.12 0 0 283
Ügyes!
Mekkora a térfogata? Mennyi hal van benne?
Gyönyörű tiszta a vized!
Előzmény: Törölt nick (282)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.12 0 0 282
Előzmény: Szanki (280)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.12 0 0 281
Üdv: Itt vannak a képek ha sikerül feltöltenem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!