Keresés

Részletes keresés

Endorfinlady Creative Commons License 2012.06.26 0 0 24

Kérd vissza!

 

Előzmény: CAIN (19)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.27 0 0 23
Csak szolok, hogy az en nevemben ittlevo hozzaszolasokat - index forumok - levedettem szerzoi jogokkal, ugyhogy sajatkent eloadni ezt nem lehet ezentul, meg kell nevezni a forrast, valamint azt is hozzafuzom, hogy a nevem is le van vedve, ugyhogy azt sem lehet emliteni, pont ugy, mint a polgari nevemet.
Hat, ez van sajnos, rohadjon meg a digitalis vilag.

Mas.
A musorban fellepok kapnek penzt azert, hogy nyilatkoznak, vagy az "egy napra hires lehetek" eleg ahhoz, hogy bemenjenek, megmutassak, hogy mekkora orbitalisan nagy az exhibicionizmus tultengese a szemelyisegukben, aztan sirva egymas nyakaba borulva megoldottnak tekintsek a 4 eve heroinista, otthonrol, uzletekbol mindent ellopo, bortonviselt fiatal, es a musorban bemutatva nagyon torodo anyu meg apu kapcsolatat?!
Hm-hm.

Cinka!
Most komolyan! Te most eppen itt mit csinalsz?! Csak kerdezem, mert szeretnek tisztanlatni, es tudni hogy mi folyik itt. Mondd el, ne jatszunk itt kitalalosdit! Sokkal konnyebb lenne a dolgod neked (is), ha egyertelmu lenne, hogy mit akarsz!

Lord_Oberon

p.s.: (c)

Reissmüller Creative Commons License 2001.08.25 0 0 22
Mit fizet a Mónika, hogy az a sok baromarcú vállalja, hogy ország-világ előtt hülyének lássék?


LamaXX Creative Commons License 2001.08.25 0 0 21
Hát igen, nekem vannak adataim.... és Neked, névtelen Senki Úr? Neked is vannak adataid?

Amúgy meg az RTL Klubba szerintem nem vennének föl. Tudod, nem vagyok elég toleráns oda.

Szóval, ha embereket keresnék egy műsorhoz, pénzes munka keretében, akkor nem egy ingyenes fórumon ködösítve, valódi céljaimat "elfelejtve" tenném... veled ellentétben én picit azért gerincre meg arcbőrre is gyúrok, ha lehet...

Előzmény: Cinkapanka (14)
Cinkapanka Creative Commons License 2001.08.22 0 0 20
él.
Előzmény: Törölt nick (18)
CAIN Creative Commons License 2001.08.22 0 0 19
Személyfüggő. De áttételesen mindenképpen. Nekem pl. a könyveimet meg a CD készletemet szokták mindig lenyúlni :). A pótlás, illetve a CD-k esetében a preventív duplikálás rengeteg időt és pénzt elvisz :))). A Mesemaratont például szinte lehetetlen beszerezni...
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.22 0 0 18
:-)) Próbáld ki, amit mondtam. Mailcimed él?
Előzmény: Cinkapanka (17)
Cinkapanka Creative Commons License 2001.08.22 0 0 17
kösz, úgy tűnik egész jófej vagy.Akarsz az RTL klubban dolgozni?...
Előzmény: Törölt nick (16)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.22 0 0 16
Első ránézésre azt hittem, nekem irtad ezt. :-) Tőlem bezzeg nem kérdezed, hogy akarok-e az RTL Klubnál dolgozni. :-))))
Előzmény: Cinkapanka (14)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.22 0 0 15
Csak a megadott témákhoz keresel embereket, vagy az emberek hozzák a témát? A keresővel talán találsz olyan topicokat, amik hasonló témákról szólnak, és ha irsz az ott hozzászólók megadott mélcimeire, esetleg sikerrel jársz. Hm?
Előzmény: Cinkapanka (13)
Cinkapanka Creative Commons License 2001.08.22 0 0 14
azt hiszem- megnézve az adataidat- hogy tőled a sértés bók, úgyhogy boldog vagyok. Aki súlyos előítéletekkel rendelkezik nem képes objektív véleményre, és ráadásul ált. hihetetlen komplexusok vezérlik. szeretnél az RTLKlubban dolgozni? Vagy túl sok a zsidó...?
Előzmény: LamaXX (11)
Cinkapanka Creative Commons License 2001.08.22 0 0 13
Ha van jobb ötleted segíthetnél. Nem átverés a cél, valahol el kell kezdeni...
Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.22 0 0 12
Ne légy azonnal morcos. A kritika a buta libáknak szólt elsősorban. Ha valóban az vagy, akit mondanak, akkor szerintem máshogy kellene embereket invitálnod. Indits igazi topicokat. Ne csak ilyen jelentkezzen valaki végre c. dolgokat. Hidd el, nagyobb sikered lenne.
Előzmény: Cinkapanka (10)
LamaXX Creative Commons License 2001.08.22 0 0 11
Francokat. Az RTL Klubnál főállású lábtörlő, és az a dolga, hogy embereket hajtson föl Moniqának.
Cinkapanka Creative Commons License 2001.08.22 0 0 10
Esetleg személyeddel fel lehetne dobni egy kicsit a műsort. Pont ilyen kritikus, jópofa, rátermett arcokat keresnek...
Előzmény: Törölt nick (2)
Cinkapanka Creative Commons License 2001.08.22 0 0 9
persze.ne aggódj visszahívnálak.
Előzmény: Art-hur (1)
Gai-luron Creative Commons License 2001.08.18 0 0 7
kalandvágyó psziholjógus teccik lenni?

(mónikát csókolom)

Előzmény: Cinkapanka (-)
DrRetro Creative Commons License 2001.08.18 0 0 6
:)) engem jól átvert a párom. házasság elött még volt szex bőven, aztán utána nemsokkal abbamaradt :))

Tetszik a sztori? Mehet a mónikába? Ja? Mindennapos? Ugyis mindenki tudja?
... pech ... :)

Előzmény: Cinkapanka (-)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.17 0 0 5
Ne nézz utána, nem éri meg. Volt nemrég egy olyan topic a neten, hogy "Minden férfit megszerzek magamnak". Hasonló volt, csak nem adtak meg benne számot. Nemrég láttam a show bemutatójában ugyanezt a cimet, buta libákkal megspékelve, akik évekig hajtottak egy pasasra, ha csak egy éjszakára is.
Randi topic kiadva? Hm. Néhányan hatalmas jogdijakat kaszálnának.
Előzmény: Art-hur (4)
No1Nina Creative Commons License 2001.08.17 0 0 3
Szia! Nincs kedved ismerkedni? Sok pénzed van még amit el lehet verni? :))))))))))
Előzmény: Cinkapanka (-)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.17 0 0 2
Vagy megint a Mónika Showba keresnek témákat. Nem?
Előzmény: Art-hur (1)
aljas666 Creative Commons License 2001.08.17 0 0 0
Engem 0-szor vert át a párom!!!
14 év alatt ez nem rossz eredmény, mi?
Előzmény: Cinkapanka (-)
Cinkapanka Creative Commons License 2001.08.17 0 0 topiknyitó
Keresnék olyan embereket, akiket jól átvert a párjuk. Akár anyagilag, akár máshogy. Ha van kedved beszélgetni ezekről a fontos dolgokról írj! Vagy hívj 06302229973

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!