Keresés

Részletes keresés

HanG99 Creative Commons License 2001.08.18 0 0 20
enyhén csekélyértelmű dödöle!
Már mitől javulna meg a magyar fo.. fu.. labdarúgás, ha kicseréled a riportert?
Ha neked ettől jobb lenne (bizonyíthatóan), én támogatom, de te akkor is találnál valami belekötnivalót a zsidókba, míg a "Profi" labdarúgóknak oly mindegy, így is úgy is betliznek.
Üdv HanG
Előzmény: dödöle (19)
dödöle Creative Commons License 2001.08.17 0 0 19
Milo!
Büszkébb lennék az első helyre a listádon, de a sokadikkal is beérem.
Nehéz felfognod, próbálom megmagyarázni:
A magyar versenysport,-többek között a fotball- régóta válságban van. Tudod te is jól,-eleget csesztetitek újabban emiatt érdemtelenül Deutsch minisztert is . Néha Orbánt.
Arra próbáltam felhívni nagybecsü figyelmeteket, a
németek elleni vereség hatása alatt, hogy bizonyos
libsi /bibsi/ nyelvújítók, akik busás hasznot élveznek évtizedek óta a magyar sportból, talán
kis felelősséget elvihetnének.
Talán önkéntes eltünésük segítene az újra-kezdéshez.
Válasz nem nagyon volt, mígnem jött a két militáns. Ettől kezdve a magyarság szégyene lettem.
A kurva életbe, többet ne libsizzetek itten.
Előzmény: minderbinder (17)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.17 0 0 18
Helyes meglátás, mást nem tehetsz, mint hogy nem ugrasz az ilyen provokációkra, mert naponta 50 van és a választások közeledtével exponenciálisan fog szaporodni a számuk. Az index meg szemmel láthatóan nem óhajtja korlátozni az efféle visszaélések lehetőségét, mert a kattintgatások számának növelésében érdekelt, az hozza a lét, márpedig a munkatársaknak is kell valami zsozsó és a befektető sem akar hoppon maradni. Ezért kétszeresen is jó nekik ha te ugrasz a nyilvánvalóan emeletes baromságra, hiszen ezzel te is növeled a profitjukat. Azt hiszem, tanácsos dolog szeptember-október tájékától mindenkinek, aki számára ez nem több, mint egy kis játszadozás a politikával, távolmaradni polfórumtól és helyette inkább akár a révai nagylexikont olvasni. Én legalább is távozni fogok, az hétszentség, mert feleslegesen minek húzassam magam, megteszi azt majd a főnök is... :)) Ez egyben jó próba lesz a netfüggőségem alaposabb körbejárására, s ha sikerül, 2002 nyarán sem térek vissza. Emberi számítások szerint még legalább 2 hétig vagyok, aztán felőlem bármilyen bornírt hülyeséggel jöhetnek, bármilyen kampány és hírdömpinget csináljanak, bármilyen médiareklám legyen is, távol fogom magam tartani tőle, hiszen úgy sem ez alapján döntök. Na legalább aki elolvassa, tudja hogy hova tüntem
Előzmény: minderbinder (17)
minderbinder Creative Commons License 2001.08.17 0 0 17
Igazad van! Ezentul vele sem allok szoba. Egyebkentnem o az elso a listamon.
Előzmény: Törölt nick (16)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.17 0 0 16
minderbinder!

te, mint tapasztalt ember, miért ülsz föl az efféle provokátoroknak, mind dödölle? Elég soxor megtanulhattuk már itt, hogy mindkét oldalról jönnek ilyen balfékek, mi több, ál-álbalfékek is. Erre csak az ignore a megoldás. Különösen, hogy huszmilliomod fontosságú kérdéseket vetnek fel. Na

minderbinder Creative Commons License 2001.08.17 0 0 15
Majdnem elfelejtettem. Tekintve, hogy a moderatorok nem szeretik, ha annak nevezem a forumon garazdalkodo fasisztoid hozzaszolokat amik, a kovetkezoket kerem tudomasul venni. A tovabbiakban senkit sem fogok egyszavasan ferfi himtag fejfedojenek, illetve az agyat magaban foglalo testresz es az emberi szervezet kimeneti nyilasanak osszevonasabol szarmazo, anatomialag persze nonszensznek tekintheto, testresznek nevezni. Ugyanakkor, valamennyi fasisztoid, naci es nyiltan rasszista nezeteket vallo, vagy az emlitett nezetekre vallo velemenyt kifejto hozzaszolorol azt gondolom, hogy az itt meg nem nevezett egyszavas jelzok teljes joggal alkalmazhatok rajuk.
minderbinder Creative Commons License 2001.08.17 0 0 14
Mert szerinted ez magyar? Az ilyen aljanep csak odaszuletik valahova, es a nemzethez tartozoknak meg jobb hijan sajnos el kell viselni oket.
Előzmény: windermere (13)
windermere Creative Commons License 2001.08.17 0 0 13
dödöle,

csak egy mondat.

Az ilyenek hoznak szégyent a magyarságra, mint te.

Salom, litráot.

Előzmény: dödöle (12)
dödöle Creative Commons License 2001.08.17 0 0 12
Windermere és Aron!

Miből szúrtátok ki, hogy végig rátok gondoltam?
Egyébként a játék sokkal jobb volt,amikor egyszerüen fotball-nak neveztük.

Salom. dödöle

Előzmény: AronSatie (11)
AronSatie Creative Commons License 2001.08.16 0 0 11
Jo az alneved.

Kb. annyira vagy te ember, mint egy tál dödöle.

Előzmény: dödöle (5)
windermere Creative Commons License 2001.08.16 0 0 10
Egytál dödöle,

hagyd abba a zsidózást sürgősen, mert undorító, amit csinálsz!
Semmi köze a focihoz, amiről itt fröcsögsz, és ha már olyan bunkó vagy, hoyg nem tudod az idegen nevek helyes kiejtését, legalább ne terjesztenéd a sötétséget, ami az agyad helyén tátong.

"elálló fülü bibsi riporter", "lúdtalpas
miskakancsók"
Mi ez?
A te szegénységi bizonyítványod, öregem, az. Méghozzá a leggyomorforgatóbb, legtenyérbemászóbb, leggusztustalanabb fajtából.

windermere

Előzmény: dödöle (5)
myprint Creative Commons License 2001.08.16 0 0 9
Én a football, futball, fotball, foci, labdarúgás kapcsán csak azt tudom leszűrni:
Imádunk szenvedni. Még az ünnepeinken is.
Azt valóban nem értettem, hogy mi keresni valója volt ott a két ifjú homoralista titánnak.
Bár lehet, hogy helyettesítették a Fridit és a Sanyát. Pénzért, - mindent.
Előzmény: dödöle (-)
Halászkirály Creative Commons License 2001.08.16 0 0 8
Csak egy hajszál választ el attól, hogy bebizonyosodjon, hogy a futbal (bocs, fotbal) egy ősi magyar szó. :)
Végülis mind az angol, mind a német "u"-val ejti...
Ez kábé olyan egyetemes kérdés, hogy az FTC-ből hogyan lett Fradi.
Jobb dolgod nincsen?
Előzmény: dödöle (-)
minderbinder Creative Commons License 2001.08.16 0 0 7
Kis fasisztam, a kovetkezomondatot mija f@szert tetted bele: "Minden elálló fülü bibsi riporter utánozza a nagy mestert." Mi lenne, ha egyszer egy tema arrol szolna, ami es nem arrol, hogy jon egy seggfej es mindenben zsido osszeeskuvest lat.
Előzmény: dödöle (-)
NICK Creative Commons License 2001.08.16 0 0 6
Nekem amennyire jó a taxi (takszi) annyira a fotbal is.
:-)
Előzmény: dödöle (5)
dödöle Creative Commons License 2001.08.16 0 0 5
Magamban dühöngök.
Elég futbalból,-nyugodtan focizzon, aki akar. Legyen vége a nulla nullának. Jőjjön vissza a null null. A brazilok maradjanak "riváldók", nem "rivaldúk". Aki nyelvzseni+nyelvújító tehetségnek érzi magát, ne a meccsek közvetítésével szórakozzon. Bármilyen hülyének nézek ki, higgyétek itt kell kezdeni. A francba Vitrayval és tanítványaival.
Előzmény: dödöle (4)
dödöle Creative Commons License 2001.08.16 0 0 4
Csúnyán kikaptunk. Lehet ezután fociznunk, vagy marad a fuci?
Előzmény: dödöle (3)
dödöle Creative Commons License 2001.08.15 0 0 3
A FOOTbalból foci? Ha ez megy , akkor miért bunkó a fotbal?
Másról akartam beszélni. Mért hagyjuk lúdtalpas
miskakancsóknak átengedni a közbeszédet? Ide jutunk, mint ma. Szokás szerint frusztrált válogatottunk a béna falzett előénekesünkkel.
Előzmény: mikisoft (0)
beany Creative Commons License 2001.08.15 0 0 2
pvc,

Nézd meg a mail boxodat...

Előzmény: halleves (1)
halleves Creative Commons License 2001.08.15 0 0 1
inkább egyél ...majmocska ...:O)
pvc
az megláccik rajtad...:O)
Előzmény: dödöle (-)
mikisoft Creative Commons License 2001.08.15 0 0 0
FOOtbalbol
dödöle Creative Commons License 2001.08.15 0 0 topiknyitó
Kb. három évvel ezelőtt "Miska Kancsó"- Kovács-ÉS
főszerkeztő lelépte bizonyos bunkó Sárosit, aki a fotbal liga tótumfaktuma volt, miféle bunkó ez az elnök, még a futbalt is fotbalnak mondja. Azóta minden fociban nyilatkozó ember kínosan ügyel arra, hogy "futbal". Ettől minden marad ugyanolyan
tré, nulla-nulla ,ez is szép találmány. Minden elálló fülü bibsi riporter utánozza a nagy mestert. Nem gondoljátok, a magyar "VERSENY" sport
mélyrepüléséhez ezek is besegítettek?
A "FOCI" miből ered? A futbalból?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!