Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003.04.11 0 0 55
Létezik egyáltalán olyan, hogy válasz?
VéKá Creative Commons License 2003.04.11 0 0 54
Mire jók a megválaszolatlan kérdések?
Seol Creative Commons License 2003.04.11 0 0 53
miért vagyok másnapos?
VéKá Creative Commons License 2003.04.11 0 0 52
Miért nem válaszol arra a topikgazda, hogy mik a szabályok?

Miért élünk? Miért élek? miért jön ma az anyósom látogatóba hozzánk?

h-alga Creative Commons License 2003.04.11 0 0 51
Pihiszünet?
Mallow Creative Commons License 2001.10.04 0 0 50
Ki aludt a lámpa?
holapat04 Creative Commons License 2001.10.04 0 0 49
Ki evett a tányérkámból?
miki_ng Creative Commons License 2001.10.03 0 0 48
mi van?
hangaroa Creative Commons License 2001.10.03 0 0 47
Miért van az, hogy ha háborúban ölünk meg valakit, az hőstett, ha hirtelen felindulásból, az meg gyilkosság?
Susulyka Creative Commons License 2001.10.03 0 0 46
Hogy mi van?
Susulyka Creative Commons License 2001.09.26 0 0 44
Aztat én meg honnan tudjam?
Előzmény: bélla (43)
bélla Creative Commons License 2001.09.26 0 0 43
Mit keresek én itt?
Susulyka Creative Commons License 2001.09.26 0 0 42
Miért, piros a kék szilva, amikor zöld?
tivadar Creative Commons License 2001.09.26 0 0 41
Miért piros a kék szilva amikor zöld ?
Előzmény: Susulyka (40)
Susulyka Creative Commons License 2001.09.26 0 0 40
Minek egy topik egyáltalán?
Előzmény: tivadar (39)
tivadar Creative Commons License 2001.09.26 0 0 39
Minek az ilyen topic ?
Susulyka Creative Commons License 2001.09.26 0 0 38
A New York-i patkányok, kérlek szépen, mind egy helyre tömörülnek, és negyon meg vannak elégedve az élettel, mert tele van a pocakjuk, és ehhez nem kell riport, mert a WTC romjai szinte már mocorognak a nagy nyüzsgéstől, ami ottan megy alatta, és a mi kamránkból is eltűntek a patkányok, mert most mind ottan gyülekezik, kedves PROWL...

Hű... ez off. ... most meg fogok halni?

Előzmény: PROWL (37)
PROWL Creative Commons License 2001.09.26 0 0 37
Patkányok? Nem írtad el?
Riportot készítettél velük?

Milyen vizsgálódás alapján jutottál erre a megállapításra?

Milyenek a New York-i patkányok?

Előzmény: Susulyka (36)
Susulyka Creative Commons License 2001.09.26 0 0 36
Miért van az, hogy jelenleg a New York-i patkányok összetartóbbak, mint az USA polgárai, elégedettebbek, mint az amerikaellenes muszlimok, lelkesebbek, mint Bush, és mégsem háborúznak?
ZIM Creative Commons License 2001.08.17 0 0 35
Miért, itt gondolkodni kell?
Előzmény: Siphersh (21)
ZIM Creative Commons License 2001.08.17 0 0 34
A hókotró sofűrje hogy megy munkába havas téli reggeleken?
Ki viszi haza az utolsó busz sofőrjét?
ZIM Creative Commons License 2001.08.17 0 0 33
Miért van zár a Non Stop üzletek ajtaján?
V Spender Creative Commons License 2001.08.17 0 0 32
Miért wan az, hogy haverok mindig itt hagynak egyedül, és ilyenkor mindig a Börger Fingbe mennek ?
Hettie Creative Commons License 2001.08.16 0 0 31
Nietzsche azt mondta volna, hogy exisztencialista?
Előzmény: Siphersh (29)
Canis Creative Commons License 2001.08.16 0 0 30
És miért hívták Genovában Il Santo-nak, noha megpróbálta legyözni a Megfeszítettet?
Nihilista volt egyáltalán?
Lehet valaki komolyan nihilista?
Előzmény: Siphersh (29)
Siphersh Creative Commons License 2001.08.16 0 0 29
Nem kéne tenni azért, hogy a téma ebben a témakörben maradhasson?

Például miért hitte azt Nietsche, hogy az, hogy beleszeret egy nőbe és féltékeny lesz, az aláássa az egzisztencializmus eszméit?

Miért gondolta, hogy a társadalmi normák konzekvens tagadása nihilistább, mint azok követése?

Canis Creative Commons License 2001.08.16 0 0 28
Miért ne lehetne csalni? Idönként nem teszed meg te is?
Előzmény: Siphersh (27)
Siphersh Creative Commons License 2001.08.16 0 0 27
Elolvastad te egyáltalán a topic címét? Hát nem látod, hogy nem csak kérdésekről, hanem arról is szó van, hogy azok ne legyenek válaszok? Nem lehet, hogy az első kérdésem a szándékolt topicvitelre utal, az utolsó pedig az aktuálisra? És nem lehet, hogy kissé csalás, hogy egy kijelentés elé odaírom, hogy "nem lehet, hogy", vagy "azt ugye belátod", és a végére írok egy kérdőjelet?
Canis Creative Commons License 2001.08.16 0 0 26
Ezzel saját kérdésed (21) akarod megválaszolni?
Előzmény: Siphersh (25)
Siphersh Creative Commons License 2001.08.16 0 0 25
Miért, egy kérdés talán nem lehet válasz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!