A New York-i patkányok, kérlek szépen, mind egy helyre tömörülnek, és negyon meg vannak elégedve az élettel, mert tele van a pocakjuk, és ehhez nem kell riport, mert a WTC romjai szinte már mocorognak a nagy nyüzsgéstől, ami ottan megy alatta, és a mi kamránkból is eltűntek a patkányok, mert most mind ottan gyülekezik, kedves PROWL...
Miért van az, hogy jelenleg a New York-i patkányok összetartóbbak, mint az USA polgárai, elégedettebbek, mint az amerikaellenes muszlimok, lelkesebbek, mint Bush, és mégsem háborúznak?
Elolvastad te egyáltalán a topic címét? Hát nem látod, hogy nem csak kérdésekről, hanem arról is szó van, hogy azok ne legyenek válaszok? Nem lehet, hogy az első kérdésem a szándékolt topicvitelre utal, az utolsó pedig az aktuálisra? És nem lehet, hogy kissé csalás, hogy egy kijelentés elé odaírom, hogy "nem lehet, hogy", vagy "azt ugye belátod", és a végére írok egy kérdőjelet?