Keresés

Részletes keresés

AgentOrange Creative Commons License 2001.08.17 0 0 27
..."Everythig Counts In Large Amounts"

Kereskedelmi adók===suxxa.

Könnyed szellemi rágógumi mind, csak vegyed be, és mosolyogj, majd érezd jól magad....

Ha TV-t nézek, a térdemet csapkodom a röhögéstől, hogy hogyan süllyedhettünk ideáig, és hogy miért olyan birka nép ez, hogy minden sz@rságot lelkesen bevesz??

Hát nem látszik kristálytisztán, hogy jó pénzért minden semmitmondó szart megveszünk?

Vagy ennyi már bőven elég nekünk?

Hát tévét kikapcsolni, és ki a természetbe, az a valóság.

Ja, ha meg tévézni akarok..megnézem a Dunatvt...meg a Discoveryt, Spektrumot, ott legalább a látókörömet szélesithetem.

bocs, ez eléggé off volt.

twenty Creative Commons License 2001.08.17 0 0 26
Na és az a beszédhibás, aki a Naplót vezeti? Förtelem az egész.
Ypszi Creative Commons License 2001.08.17 0 0 25
Még mielőtt megköveznétek.. nem azt mondom, hogy folyamatosan trágárságnak kell ömlenie belőle.. de azért néha egy jól kitalált jópofa kis szitok kedvemre valóbb, mint az "affenébe" felkiáltás.. :)
Előzmény: Ypszi (24)
Ypszi Creative Commons License 2001.08.17 0 0 24
Ráadásul a kukac2-n képtelenség vmi jó kis filmet megnézni, mert átszinkronizálják.. :(
Pl.
eredeti: kapd be a f*amat, de kib*t q*va g*ci xem*láda! (mondjuk... :)
tv2: fenébe, most aztán kihoztál a sodromból! :DD

nojo.. sarkítottam.. de akkor is.. :)

Előzmény: missparker (21)
Ypszi Creative Commons License 2001.08.17 0 0 23
Húúúú.. miről maradtam le már megiiiint?:))

Hmm.. (S)Tál Juditka ilyen lenne? A desznyó.. takarodjon a Máté Kreszta helyére, lehet neki akkor alapból menne a dolog.. és nem kéne olvasnia a "pojénokat" :)) MK meg menjen mondjuk péknek.. vagy kazánkovácsnak.. :)))

Najó.. nem bántom.. nem ismerem.. de amit láttam, abból csak erre tudtam következtetni, még mielőtt bárki a véremet akarná .. ;)

im2lazytosetthis Creative Commons License 2001.08.16 0 0 22
Egy kis Máté Krisztina fikázás emberek ? :)
missparker Creative Commons License 2001.08.15 0 0 21
Nekem az fáj, hogy ezért fizetek. Pedig nem akarok, és nincs olyan csomag, amiben ezek nincsennek benne.
Az RTLKlub és a tv2 szerintem azonos szinvonal. A műsorukban egyenként egy napra össze tudok számolni 8(!) különböző dél-amerikai vackot, egy rakat amerikai vackot, és nem találok egyetlen magyar filmet sem. A maradék időt meg kitöltik némi kormányszidó ill. kormánydicsőitő műsorral.
Kevin Creative Commons License 2001.08.15 0 0 20
Vissza a TV3-at! :)))
Előzmény: _DNS_ (16)
Gai-luron Creative Commons License 2001.08.14 0 0 19
Ja. Hétvégenként az RTL westerneket kezdett leadni, nemsokra rá a TV2 is.
nebula Creative Commons License 2001.08.14 0 0 18
Mindkét csatorna sz@r, itt igazán egy vesztes van: a néző.
Egy kis megjegyzés. emlékeim szerint a Dáridó előbb indult, mint Jimmy tévés garázdálkodása.
Kimaradt: Heti 7es és Vitriol (vagy valami ilyen címe volt)
Előzmény: _DNS_ (17)
_DNS_ Creative Commons License 2001.08.14 0 0 17
Hadd legyen enyém má a nulla :)
_DNS_ Creative Commons License 2001.08.14 0 0 16
Elegem van már a tv2-böl.
Annyira nézhetetlen müsorokat csinál, hogy az már fáj. A filmjeiröl nem is beszélve, 20-30 éves régi sz*r filmeket adnak le, föleg a sok tré szappan operájukkal.
És ami engem a legjobban idegesit: mindig, mindent másról koppintanak, pl az RTL röl.
Legyen ön is milliomos - mindent vagy semmit
Való világ - bázis (asszem)
Jimmys péntek esti müsor - Dáridó
Akták - Napló
Stb..stb
most meg itt vannak a hüe igénytelen idegesitő müsorukkal, a leggyengébb láncszemmel.
Bye, _DNS_
Vincent West Creative Commons License 2001.06.05 0 0 15
Én azt az 5 percet láttam, amikor a csiszár jenő beszélt, hát nem javított a magáról bennem kialakított képen. Pontosabban megerősített abban, hogy egy nagyon egyszerű, majdhogynem primitív ember, akit valamiért felkaptak és most a lakodalmas tévék által gerjesztett hullámok tetején sütkérezik. Nem bírtam sokáig nézni, szerintem akkor látom ezt a műsort legközelebb, amikor a koriidor lovét. Soha
Előzmény: twenty (14)
twenty Creative Commons License 2001.06.05 0 0 14
Azért ne ragadjunk le Stahlnál.
Szerintem a legbunkóbb Csiszár volt, sőt a leginkább Friderikusz.
iscloz Creative Commons License 2001.06.05 0 0 13
Régóta ez a véleményem Stahlról, örülök, hogy egyre többen vannak azok akiknek szemetszúr primitívsége. Elvégre egyszer kibújik a szög a zsákból... Mindenesetre sajnálatos tényként fogom fel, hogy még sokáig fogjuk látni és "élvezni" a képernyőn. Kár, biztos sok más értelmesebb ember is akadna a helyére.
BLUE Creative Commons License 2001.06.04 0 0 12
A többiek mind olyan szerencsések voltak, hogy nem látták?
coquelicot Creative Commons License 2001.06.02 0 0 10
sáhljuditos megjegyzés (emlékezetből idézem, nem biztos, hogy pontos)

friderikusz: - kata, önnek mi az, ami felemeli az adrenalinszintjét?
kányakata: - én egy nyugodt ember vagyok, nekem nem szokta semmi felnyomni az agyam.
stáhljudit: - persze, mert nincs neki!

aztán megbánhatta egy kicsit talán, mert rögtön elkezdte megmagyarázni
hogy ő ezt úgy gondolja, hogy bizonyos intelligenciával (szóval aggyal) rendelkezőknél nincs olyan, hogy ne tudná vmi felidegesíteni őket.

szegény kányakata csak nézett, aztán azt mondta, hogy bizonyos magasabb szintű intelligenciával rendelkezők pedig apróságokon nem idegeítik magukat, könnyedén veszik a dolgot

erre stáhljudit kacagva megjegyezte, hogy
-ja, akkor én meg nem ismerem ezt a szintet!

vmi ilyesmi volt ...

amikor az agyatlanok agyatlanoknak nevezik egymást ....

coquelicot Creative Commons License 2001.06.02 0 0 7
pont ezért kapcsoltam be a gépemet, hogy megnézzem, leírja-e vki a véleményét erről a műsorról.
komolyan.

és itt van!

szerintem is iszonyat volt.
ott tartottam közben, hogy rájuk ordítottam, hogy

NEM LEHETNE, HOGY EGYSZERRE CSAK EGY BESZÉLJEN?!?!

(kibújt belőlem a pedagógus ... a párom meg csak nézett ... nem szoktam a tévével beszélgetni ... :)

egyébként három hónapja rossz a tévénk, és csak nagyritkán nézzük a számítógépen, viszont a múlt héten nyaralni voltunk, és zenegép hiányában gyakran bekapcsoltuk a tévét.
ott figyeltem meg néhány reggeli és éjszakai beszélgetős műsort látva, hogy iszonyú, milyen tiszteletlenek egymással a meghívott vendégek.
képtelenek meghallgatni egymást.
a riporterek is csak felteszik a kérdést, aztán abszolút nem érdekli őket a válasz
minden vendég mondja a magáét
baromi idegesítő.

azt hiszem, nem is csináltatjuk meg egy darabig ezt a vacakot!

üdv.
coquelicot

ui.:
azért jó volt, ahogy mindegyik elmondta a véleményét arról, hogy milyen furcsa, hogy a magyar hírességek nem tudnak örülni egymás sikerének, mert irigyek, és mennyire tagadták, hogy ők azok lennének...

hát bebizonyították, hogy ugyanabba a csoportba tartoznak ők is ...

stáhljudit meg tényleg bunkó volt ...

BLUE Creative Commons License 2001.06.02 0 0 6
Konkrét mondataira nem emlékszem, hála az égnek, de ahogy beszél... Mintha ő lenne a mindent jól tudó, abszolut igazság, valami orákulum.
Egyszerűen lerí róla a butaság, de erre láthatóan büszke.Fájdalom nézni.
Bombera Krisztina sem egy íkú nindzsa, de az egész tv2 reggeli kislány gárdája az óvodai színvobalon tart.
V-Man Creative Commons License 2001.06.02 0 0 5
no, ilyen "jó" volt? erről is lemarattam... miket montak, pl. a stahl, hogy ilyen vélemények vannak?
BLUE Creative Commons License 2001.06.02 0 0 3
Akiről eddig nem tudtad biztosan, hogy mennyire buta, öntelt és érdektelen személyiség, arról most kiderül.
Kábé 10 percet néztem, de még mindig nem tértem magamhoz.
Valami iiiiiiiiszonyat.
BLUE
rali Creative Commons License 2001.06.02 0 0 2
Mi a fenének ez az önseggnyaló baromság?
ssneci Creative Commons License 2001.06.02 0 0 0
0 ennyit nézem
BLUE Creative Commons License 2001.06.02 0 0 topiknyitó
Nézi ezt valaki? Én úgy felhúztam magam rajta! Ennyi sík buta és bunkó embert egy rakáson - tisztelet a kivételnek persze. Csiszár, Szarvas László és Lajcsi normálisak. Stahl otrombán buta, Bombera dettó.
Brrrr.....

BLUE

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!