Keresés

Részletes keresés

szivárványocska Creative Commons License 2006.12.12 0 0 65

Jó estét mindenkinek!:)

 

A minap a Hamdi cukrászda címét keresgéltem a neten és ráakadtam erre a topikra.Kimondottan csak azért regisztráltam be,hogy ehez a témához hozzászólhassak!

Teljesen ledöbbentett amit Mucuska írt.....ugyanis nekem volt szerencsém a pult másik oldalán lenni abban a cukrászdában,és amíg ott voltam,addig semmi ehez hasonló dolog nem történt!!

Vendéglátós vagyok egy pár éve....megfordultam pár helyen,de ennél igényesebb hellyel nem találkoztam még....pl a köjálnak is tökéletesen megfelelt!(az pedig mint tudjuk nagy szóóó)

Abban mindenki biztos lehet,hogy a Főnök úr mélységekig szégyenlte magát az eset után,ugyanis ő nagyon precíz és jó ember....de igen ő is csak egy ember és hibázhat,esetleg nem vesz észre dolgokat....

Nem is tudom mit írhatnék még.....nem véde akarom!!Távol álljon tőlem,csak vélemény!!!!!:)

De én életemben eddig ott ettem a legjobb cukrász süteményeket!!!!

 

 

totyakos medwe Creative Commons License 2003.10.03 0 0 64
Jelentem, jártam a Hamdi cukrászdában és nagyon kellemes benyomásokkkal távoztam. Jóféle süteményeket ettem és hoztam el magammal, továbbá azzal indítottam hogy pénzt szeretnék váltani parkoláshoz, és készségesen váltottak, amikor zabáról még szó sem esett.
A süteményeik közül egy kivétellel mind NAGYON ízlett.
Mucuska Creative Commons License 2002.02.20 0 0 63
Nem vagyok parás aboszolút, csak éppen szerintem én voltam az egyetlen, aki visszavitte akkor a sütit.
És mivel gyakran járok arrafelé, ha a kedves jószándékú segíteni akaró topictárs szólt volna, lehet, hogy gubanc lett volna.
Ezt pedig nem szeretném.

Szerintem ma már bármi megtörténhet.
Mint pl az is, hogy kb 2 hete a Nyugati metrómegállóban egy fiatal gyerekkel azért kezdett el üvölteni 1 vadbarom, és azért lökdöste, mert a szerencsétlen gyerek csak bambult ki a fejéből és épp arra a pasira nézett.
Ez szerintetek normális?

Előzmény: kicsivuk (62)
kicsivuk Creative Commons License 2002.02.20 0 0 62
Fiuk. Én régebben dolgoztam ott, nem akkora gáz mint ahogy ez most kitünik. Bár régen volt, az idők változnak, bármi megeshet. :)
Macuska, neked meg sürgösen be kéne iratkoznod egy gyorstalpaló önvédelmi tanfolyamra, ha ennyire parás vagy.
Tényleg, Charles Townsend. Megkérdezted a fönököt az esettel kapcsolatban? Mit mondott?
Előzmény: Törölt nick (61)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.24 0 0 61
Hú de olcsón adtad a férges sütit! Én nem adtam volna oda nekik, vagy csak egy szép summa ellenében.
Előzmény: Mucuska (4)
chromax Creative Commons License 2002.01.24 0 0 60
hagyd a fenébe pancho, mucuska csak neten meri kiverni a balhét, én már azt sem hiszem el hogy visszavitte :)

hogy ennyire fosson valaki 1 zacskó sütitől....

Előzmény: pancho (47)
vapiti Creative Commons License 2001.08.16 0 0 59
Én mindenkit nagyon szeretek. Na hol van?
Előzmény: Mucuska (58)
Mucuska Creative Commons License 2001.08.16 0 0 58
"Nagyon szeretheted" a barátaidat, ha pont oda akarod vinni őket.

Javaslom inkább a Daubnert :o))

Előzmény: vapiti (57)
vapiti Creative Commons License 2001.08.16 0 0 57
Meg akarok hívni pár barátomat egy sütikére.
Előzmény: Mucuska (54)
Mucuska Creative Commons License 2001.08.16 0 0 56
vapiti!

Elképzelhető, hogy Te az ÁNTSZ-nél dolgozol, ezért érdekel ennyire a curkászda helye? :o))

Előzmény: vapiti (53)
vapiti Creative Commons License 2001.08.16 0 0 55
El akarom kerülni.
Előzmény: Mucuska (54)
Mucuska Creative Commons License 2001.08.16 0 0 54
Miért olyan fontos????
El akarsz menni megnézni? :o)
Előzmény: vapiti (53)
vapiti Creative Commons License 2001.08.16 0 0 53
Mondja meg valaki hol van az acuki!
Mucuska Creative Commons License 2001.08.16 0 0 52
A főnök maga mérte ki nekem a sütit.

Erről ennyit.

Előzmény: pancho (51)
pancho Creative Commons License 2001.08.16 0 0 51
Elolvastam, csak butaságnak tartom. Egy zacskó sütiért nem vernek meg, nyugi. Ráadásul lehet, hogy a főnök se tud ezekről a stiklikről, és eztán legalább odafigyelne.
Előzmény: Mucuska (49)
züfec Creative Commons License 2001.08.16 0 0 50
Ki ez a Hamdi? Valami arab terrorista cukrász? Miért kell tőle félni? Én debreceni vagyok, tehát nem ismerem a cukrászdát, csak felkaptam erre a fejem...
Mucuska Creative Commons License 2001.08.16 0 0 49
Kösszzzzz.

Végül is valahol igazad van, de ha FIGYELMESEN ELOLVASTAD VOLNA, miért kértem, ne avatkozzon bele, talán engem is megértenél.

Előzmény: pancho (47)
vapiti Creative Commons License 2001.08.16 0 0 48
Pontosn hol van ez a Hamdi?
pancho Creative Commons License 2001.08.16 0 0 47
Remekül elkergettél egy embert, aki szerintem teljesen jóindulatúan próbált segíteni.
Ezt gyakorlod, vagy spontán megy ilyen jól?
Előzmény: Mucuska (42)
Mucuska Creative Commons License 2001.08.16 0 0 46
Még valami: első alkalommal (és a tapasztaltak alapján utoljára) voltam ebben a cukrászdában, így abszolút semmilyen infóm nem volt róla.
Előzmény: Mucuska (45)
Mucuska Creative Commons License 2001.08.16 0 0 45
"Ja, és miért vásárolsz olyan kereskedőtől, akiben még annyira sem bízol meg, hogy feltételezd, hogy egy esetleges reklamációt európai módon tud kezelni és nem "megveret az utcán fényes nappal"? "

Nézd, lehet, hogy ez nem igy van, de jobb félni, mint megijedni..... Meg amilyen az én formám.....

Előzmény: borzimorzi (44)
borzimorzi Creative Commons License 2001.08.16 0 0 44
Kedves Mucuska, csatlakoznék Murdock-hoz azzal a kiegészítéssel, hogy szvsz nem Neked van szégyellnivalód azon, hogy férges a sütijük. Ha csak nem az a helyzet, hogy Te érlelted előbb pár hétig a fiókodban...

Ha tényleg úgy áll a helyzet, ahogy mondod, akkor szvsz célszerű a lehető legnagyobb csúcsforgalomban visszamenni és a lehető leghatározottabban követelni a pénzt, miután a férges sütiket mindenki számára jól láthatóan a pultra burítottad. Biztos lehetsz benne, hogy a többi betérő vásárló ezt nem fogja hamar elfelejteni és a környéken jó híre lesz a cégnek. :)) Szvsz ez az igazi bünti, nem az ÁNTSZ! Az sem mellékes, hogy ha esetleg megpróbálnak ellened támadólag fellépni, akkor melletted fog állni a többi vásárló.

Ja, és miért vásárolsz olyan kereskedőtől, akiben még annyira sem bízol meg, hogy feltételezd, hogy egy esetleges reklamációt európai módon tud kezelni és nem "megveret az utcán fényes nappal"?

b

Előzmény: Mucuska (42)
Charles Townsend Creative Commons License 2001.08.16 0 0 43
Tisztelt Mucuska!

Nekem vezetöként, kutatóként naponta meg kell küzdenem az igazamért és a társaim igazáért.
A munkatársaim, a hallgatóim, a környezetem mindig arra bíztattam és bíztatom, hogy álljanak ki a jogaikért és merjék felvállalni véleményüket, tetteiket, a kritikákat objektív módon értékeljék, mert csak így lehet változást elérni.
Ha nem akarsz változást, a Te dolgod.
Az üggyel a továbbiakban semmilyen formában nem kívánok foglalkozni.

Öszinte tisztelettel:

Charles Townsend

Előzmény: Mucuska (42)
Mucuska Creative Commons License 2001.08.16 0 0 42
"Ez a probléma nem Rólad szól, bárkivel megeshetett volna, máshol is"

Nos, én úgy vélem, most igenis rólam szól.

Mert mi van, ha csak én vittem vissza eddig valamit ilyen panasszal?
De már korábban irtam, hogy elég gyakran járok arrafelé, és igenis félek, hogy kiszúrnak az utcán.

Charles, a stílusodból ítélve ugyanis elképzelem, hogy úgy fogod a témát nyitni, hogy olvastad az Interneten ezt meg ezt.

Nem kérlek tovább, hogy ne beszélj vele, a Te dolgod.

Bár ez nekem feltűnési viszketegségnek, meg sz@rkavarásnak tűnik.....

Előzmény: Charles Townsend (40)
Belepofázok én is Creative Commons License 2001.08.16 0 0 41
DAUBNER cukrászda topicban kérdezd meg.
Előzmény: rigojanos (37)
Charles Townsend Creative Commons License 2001.08.16 0 0 40
Nézd, Hamdi az egyik teniszpartnerem, viszonylag rendszeresen találkozunk.
Valószínüleg sokkal jobban ismerem, mint bárki közületek.
Szerintem mindenkinek jobb lenne, ha ezekre a dolgokra a jövöben jobban odafigyelne és többször ilyen nem történne. Neki ez jól felfogott üzleti érdeke, mert az elégedetlen vásárló nagyon negatív reklám és ez gyorsan meglátszik a bevételein is. Ahhoz kellöen intelligens, hogy ezt belássa.
Ez a probléma nem Rólad szól, bárkivel megeshetett volna, máshol is.
Előzmény: Mucuska (38)
Csülök Creative Commons License 2001.08.16 0 0 39
Murdock, írod: "Be lehet jelenteni a Köjálnál "
Hát ahoz némileg vissza kéne menni az időben! :)
A Köjált ma ÁNTSZ-nek hívják és azt itt már többen említették.
Előzmény: Törölt nick (36)
Mucuska Creative Commons License 2001.08.16 0 0 38
"Nem hiszem, hogy problémád lenne abból, ha beszélnék vele."

Azt Te honnan tudod?
És különben is, mit mondanál neki????
Ha 1 mód van rá, kérlek, ne beszélj vele, de a Te dolgod....Ha ilyen fontosnak akarokd Magad érezni...

Előzmény: Charles Townsend (33)
rigojanos Creative Commons License 2001.08.15 0 0 37
Mennyibe kerul a Daubnernel egy eskuvoi torta?

Törölt nick Creative Commons License 2001.08.15 0 0 36
Be lehet jelenteni a Köjálnál is, talán még egyszerűbb is így. Vagy meg lehet kérni őket a cukrászdában, hogy ha már így megy, fingjanak rá a fagyira, és tüsszentsék le a süteményeket. És ha netán valaki a cukrászdában megbetegszik, az FELTÉTLENÜL köhögje le az összes gesztenye-pürét.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!