Keresés

Részletes keresés

ipanema Creative Commons License 2002.10.23 0 0 9
Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy vanna nagyon jó brazil barátaim s ilyen alapon voltam 1999. október-novemberben. Sao Paulo, Bahia, Salvador, Rio, Ribeirao Preto.
Rióban egy barátnőmön keresztül találtam nagyon jó szállodát aránylag olcsón. A szálloda a Copacabana mellet van (40 méterre), az első párhuzamos utcában, de nem kilátással az oceánra, úgy hívják, hogy Acapulco Copacabana. Az ár kb 3000 ft volt egy éjjelre.
Nagyon tudom javasolni a novembert, ott késő tavasz van, kellemes a hőmérséklet, noha Rióban meg tudott ugrani napközben 37 fokig is. Az oceán fürdésre azonban még hideg.
Mivel ismét készülök Braziliába, most néztem az árakat. A legolcsóbbnak tűnik a KLM-el Bécs-Amsterdam-Sao Paulo.
Viszont: tudja-e valaki, hogy mibe kerül a bécsi repülőtéren a parkolóban hagyni a kocsit???
Balthazar Creative Commons License 2002.10.20 0 0 8
Lehet.
Keresni kell valakit az ismerőseid közül, akit kiküldtek oda évekre dolgozni és kimenni meglátogatni.
Nyílván ő lakik valahol és átmenetileg meg tudod nála húzni magad.
Tehát csak a repülőjegyre kell költened,meg vinni némi költőpénzt kajára, stb-re.. :)
Én jövőre megyek kb így. :)
Szti Creative Commons License 2001.12.18 0 0 7
Én az idén nyáron voltam, ami ott tél, sokkal olcsóbb minden és sokkal kevesebb turista van. De Brazíliában vannak sokkal szebb helyek Rióvál!! Pl. Iguacu-vízesés, Salvador, Recife, Pantanal, maga az AMAZONAS, és általában véve a természet gyönyörű, a városok visszont mindennél borzalmasabbak.
Rióban 1 YH van csak de sok olcsóbb szálloda, mi is a Copacabanan laktunk 25 reais-ért, ami akkor kb 2500 Ft-nak felelt meg.
Ha még van kérdésetek remélem tudok segíteni.
Előzmény: patakveer 2 (5)
valleyboy Creative Commons License 2001.10.08 0 0 6
Thx.
Előzmény: patakveer 2 (5)
patakveer 2 Creative Commons License 2001.10.08 0 0 5
Tavaly voltam ott.
A Copacabanan laktam egy Hotelban.
Ha van rá módod inkább májusban menj, ott ősz van és 25-30 fok. Az ország nem drága, de olcsó szálláshelyekkel sajna nem szolgálhatok.
Előzmény: valleyboy (4)
valleyboy Creative Commons License 2001.09.21 0 0 4
Na mi a fasz van, senki nem volt még Rioban ?
valleyboy Creative Commons License 2001.08.15 0 0 3
Jó 5let. Bár ha már buli, akkor inkább átgumimatracozom.
Előzmény: juhaszr (2)
juhaszr Creative Commons License 2001.08.15 0 0 2
Van egy ismerősöm aki a Kanári-szigeteken "lestoppolt" egy hajót (gazdagék yachtja...) ami Dél-Amerikába ment. Az út árát ledolgozta....
Kicsit tovább tart míg odaérsz, de ennél olcsóbban nem tudok (és még buli is...).
Előzmény: valleyboy (1)
valleyboy Creative Commons License 2001.08.15 0 0 1
Na igen. Én is valami ilyesmire gondoltam :)).
Jobban mondva az merült fel bennem, hogy talán Londonig olcsóbban eljuthatok, azt onnan repülővel, vagy még a csatornán innenről hajóval stb. Ha volt valaki az ottani árakról is szólhatna valamit.
Csak ne tolongjatok ennyire nem győzöm olvasni... :)
Előzmény: krtek (0)
krtek Creative Commons License 2001.08.14 0 0 0
Talan uszva? Duna, Fekete-tenger, Boszporus, Foldkozi-tenger, Gibraltari-szoros, Atlanti-ocean utvonalat ajanlanam, de ez ugyebar nem 0 kilometer...
Előzmény: valleyboy (-)
valleyboy Creative Commons License 2001.08.14 0 0 topiknyitó
Az alapkérdés a topic cím. Hol lehet spórolni egy ilyen úton -utazás, szállás stb. Aki volt már, vagy akinek más vonatkozásból vannak tapasztalatai az megoszthatná. Egyáltalán megér annyit Rio ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!