Keresés

Részletes keresés

szega Creative Commons License 2004.01.10 0 0 633
És (ha minden jól megy) február elején megnyílik a Vízparti Élet Háza, benne többek közt védett hazai hal- és kétéltűfajokkal!
Előzmény: Rianna (632)
Rianna Creative Commons License 2004.01.10 0 0 632
Megnyílt a Bp. Állatkert Akváriuma:

Rianna Creative Commons License 2004.01.08 0 0 631
És maga az oldal is teljesen megújult!
Érdemes egyébként felnézni a NG oldalára...

Állatok a múltból

Rianna Creative Commons License 2003.11.06 0 0 630
Az új bannerem:
Rianna Creative Commons License 2003.10.13 0 0 629
lónagyot (bocsi - kissé diszgráfiás vagyok)
Előzmény: Rianna (628)
Rianna Creative Commons License 2003.10.13 0 0 628
Aztán vigyázz ám, egy lódarázs lónagyod tud csípni, több meg aztán egy ménesnyit! :))
Előzmény: WadAlma (626)
szega Creative Commons License 2003.10.10 0 0 627
WadAlma!

Igen, leszedheted, de majd csak ha kemény mínuszok lesznek.

Előzmény: WadAlma (626)
WadAlma Creative Commons License 2003.10.10 0 0 626
szega
koszonom :) lattam a valaszokat, igen sokat segitett. Gondolom a telen majd gond nelkul eltavolithatom a feszket.
Előzmény: szega (625)
szega Creative Commons License 2003.10.09 0 0 625
Már válaszoltam neki két fórumon. Lódarázs.
Előzmény: Rianna (624)
Rianna Creative Commons License 2003.10.09 0 0 624
Nagyon klassz a kép... ilyet még nem láttam.
Sajna nem tudom, melyik fajé lehet... talán egy méhész idetéved, az már foglalkozási ártalomból is esetleg többet tud..:))
Előzmény: WadAlma (623)
WadAlma Creative Commons License 2003.10.09 0 0 623
Sziasztok!

Egy kis segitseget szeretnek kerni.

A kepen allitolag egy igen ritka meh faj "hazikoja" lathato. Esetleg meg tudna valaki mondani, hogy pontosan kik ok?

Rianna Creative Commons License 2003.10.08 0 0 622
Egy hír...

Megették a medveszakértőt a medvék
Ez a manus szerintem hülyeségének áldozata lett, nem a medvéké.

Rianna Creative Commons License 2003.06.15 0 0 621
Na kész az oldalam új dizájn-ja...
www.multimania.hu
Puding 1 Creative Commons License 2003.05.15 0 0 620
Úgy legyen!
Előzmény: Rianna (619)
Rianna Creative Commons License 2003.05.15 0 0 619
CICA Creative Commons License 2003.04.16 0 0 618
hogy a pontos és megbízható tájékoztatásról ne is beszéljünk... az egyik cikkben Pethő Vadásztársaság, a másikban Petőfi....
Előzmény: Rianna (617)
Rianna Creative Commons License 2003.04.15 0 0 617
mestska Creative Commons License 2003.04.15 0 0 616
A rendőrség egyelőre ismeretlen tettes ellen indított eljárást az ügyben

ez annyira röhejes..

Előzmény: Rianna (615)
Rianna Creative Commons License 2003.04.15 0 0 615
mestska Creative Commons License 2003.04.15 0 0 614
ilyenkor mindig az a rengeteg vadásztörténet jut eszembe, amit tigrisvadászatról olvastam :((
Előzmény: Rianna (613)
Rianna Creative Commons License 2003.04.14 0 0 613
Rianna Creative Commons License 2003.03.10 0 0 612
Nem tudom ez milyen, de Hiúz-cicc! :))

Előzmény: KARVALY (605)
Rianna Creative Commons License 2003.03.10 0 0 611
Egyébként szívem szerint sokszor én is ilyen összegeket tűznék ki egyesek fejére...

Kondor gyilkosság

Rianna Creative Commons License 2003.03.10 0 0 610
Benne vagyok... úgysem ússzátok meg, hogy oda ne dugjam a nózim! :)))
Előzmény: KARVALY (609)
KARVALY Creative Commons License 2003.03.10 0 0 609
Azt megígérhetem, hogy a tanya-avatóra kapol meghívót:) Ha meg nem jössz, akkor őseim tanait követve, elmegyünk érted, elrabolunk, és otthonunkba a ló farához kötünk egy szapora vágtára:)
Azt te választhatod meg, hogy az én pintómhoz. vagy a kedvesem lipicai kancájához kössünk:P
Előzmény: Rianna (608)
Rianna Creative Commons License 2003.03.09 0 0 608
Ha meglesz a tanyád, szójjá má! Megyek, megtekintem az ideát! :)
Előzmény: KARVALY (607)
KARVALY Creative Commons License 2003.03.08 0 0 607
Tood ha vidékre költözöm, értsd tanya, mert most csak falusi vagyok:), szal akkor eléggé védett természeti érték leszek, szép kedvesemmel és egyébb állatfajtáinkkal:)))))
Különben a komondorom is kiemelt védett állat, gondolom ez tanulmányaid során lecsengett. Mert minden őshonos magyar háziállatfajta (őshonos = 200 évnél régebbi honi fajta) is védelembe részesült a törvény álltal. Igaz nincsen rá tartási engedélyem és az eszmei értékét sem tudom, legalább is a hivatalosat. Az enyimét igen:)))
Előzmény: Rianna (606)
Rianna Creative Commons License 2003.03.07 0 0 606
A végén még Zoo-vá nyilvánítják a házad táját hivatalosan is! :))
Előzmény: KARVALY (605)
KARVALY Creative Commons License 2003.03.07 0 0 605
Helló istenem:)))))
A mocsári hiúz = vörös hiúz?

Úgy rémlik, mintha itt a vörös (kanadai) hiúzt árulták CITES-szel pár éve.

Miért büdös? Minden állatna van szaga, a rá jellemző és további ha ha szarba tartják:)

Figyu, viszont rákattantam megint a nyércekre. Van ismeretségedben nyérctenyésztő?
Már volt korábban nyércem és ismét rám tört, hogy megint kéne. Ismét búvárkodnék egy ilyen kis príma állatkával:)
Tood, vízalatt is solymásztunk ezerrel:)

Különben éP' tegnap volt asszem a nésnelen, hogy ritka és kipusztuló félben lévő vadcicákat klónoztak sikeresen. Egy házimatskába ültették a klónozott sejtet, aki ki is hordta rendesen a Karakál kölyköt. De mutattak szervált és egyébb cibetet is. Ájulás! Talán akkor lesz egyszer egy szép szerválom is:)

Mindentakaró karcsika:)

Előzmény: symurg (602)
Rianna Creative Commons License 2003.03.06 0 0 604
Jólenne kitűzni az időpontot, hogy ne csak tolódjon...:)
Előzmény: Gabzi (601)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!