Keresés

Részletes keresés

Rianna Creative Commons License 2003.10.09 0 0 624
Nagyon klassz a kép... ilyet még nem láttam.
Sajna nem tudom, melyik fajé lehet... talán egy méhész idetéved, az már foglalkozási ártalomból is esetleg többet tud..:))
Előzmény: WadAlma (623)
WadAlma Creative Commons License 2003.10.09 0 0 623
Sziasztok!

Egy kis segitseget szeretnek kerni.

A kepen allitolag egy igen ritka meh faj "hazikoja" lathato. Esetleg meg tudna valaki mondani, hogy pontosan kik ok?

Rianna Creative Commons License 2003.10.08 0 0 622
Egy hír...

Megették a medveszakértőt a medvék
Ez a manus szerintem hülyeségének áldozata lett, nem a medvéké.

Rianna Creative Commons License 2003.06.15 0 0 621
Na kész az oldalam új dizájn-ja...
www.multimania.hu
Puding 1 Creative Commons License 2003.05.15 0 0 620
Úgy legyen!
Előzmény: Rianna (619)
Rianna Creative Commons License 2003.05.15 0 0 619
CICA Creative Commons License 2003.04.16 0 0 618
hogy a pontos és megbízható tájékoztatásról ne is beszéljünk... az egyik cikkben Pethő Vadásztársaság, a másikban Petőfi....
Előzmény: Rianna (617)
Rianna Creative Commons License 2003.04.15 0 0 617
mestska Creative Commons License 2003.04.15 0 0 616
A rendőrség egyelőre ismeretlen tettes ellen indított eljárást az ügyben

ez annyira röhejes..

Előzmény: Rianna (615)
Rianna Creative Commons License 2003.04.15 0 0 615
mestska Creative Commons License 2003.04.15 0 0 614
ilyenkor mindig az a rengeteg vadásztörténet jut eszembe, amit tigrisvadászatról olvastam :((
Előzmény: Rianna (613)
Rianna Creative Commons License 2003.04.14 0 0 613
Rianna Creative Commons License 2003.03.10 0 0 612
Nem tudom ez milyen, de Hiúz-cicc! :))

Előzmény: KARVALY (605)
Rianna Creative Commons License 2003.03.10 0 0 611
Egyébként szívem szerint sokszor én is ilyen összegeket tűznék ki egyesek fejére...

Kondor gyilkosság

Rianna Creative Commons License 2003.03.10 0 0 610
Benne vagyok... úgysem ússzátok meg, hogy oda ne dugjam a nózim! :)))
Előzmény: KARVALY (609)
KARVALY Creative Commons License 2003.03.10 0 0 609
Azt megígérhetem, hogy a tanya-avatóra kapol meghívót:) Ha meg nem jössz, akkor őseim tanait követve, elmegyünk érted, elrabolunk, és otthonunkba a ló farához kötünk egy szapora vágtára:)
Azt te választhatod meg, hogy az én pintómhoz. vagy a kedvesem lipicai kancájához kössünk:P
Előzmény: Rianna (608)
Rianna Creative Commons License 2003.03.09 0 0 608
Ha meglesz a tanyád, szójjá má! Megyek, megtekintem az ideát! :)
Előzmény: KARVALY (607)
KARVALY Creative Commons License 2003.03.08 0 0 607
Tood ha vidékre költözöm, értsd tanya, mert most csak falusi vagyok:), szal akkor eléggé védett természeti érték leszek, szép kedvesemmel és egyébb állatfajtáinkkal:)))))
Különben a komondorom is kiemelt védett állat, gondolom ez tanulmányaid során lecsengett. Mert minden őshonos magyar háziállatfajta (őshonos = 200 évnél régebbi honi fajta) is védelembe részesült a törvény álltal. Igaz nincsen rá tartási engedélyem és az eszmei értékét sem tudom, legalább is a hivatalosat. Az enyimét igen:)))
Előzmény: Rianna (606)
Rianna Creative Commons License 2003.03.07 0 0 606
A végén még Zoo-vá nyilvánítják a házad táját hivatalosan is! :))
Előzmény: KARVALY (605)
KARVALY Creative Commons License 2003.03.07 0 0 605
Helló istenem:)))))
A mocsári hiúz = vörös hiúz?

Úgy rémlik, mintha itt a vörös (kanadai) hiúzt árulták CITES-szel pár éve.

Miért büdös? Minden állatna van szaga, a rá jellemző és további ha ha szarba tartják:)

Figyu, viszont rákattantam megint a nyércekre. Van ismeretségedben nyérctenyésztő?
Már volt korábban nyércem és ismét rám tört, hogy megint kéne. Ismét búvárkodnék egy ilyen kis príma állatkával:)
Tood, vízalatt is solymásztunk ezerrel:)

Különben éP' tegnap volt asszem a nésnelen, hogy ritka és kipusztuló félben lévő vadcicákat klónoztak sikeresen. Egy házimatskába ültették a klónozott sejtet, aki ki is hordta rendesen a Karakál kölyköt. De mutattak szervált és egyébb cibetet is. Ájulás! Talán akkor lesz egyszer egy szép szerválom is:)

Mindentakaró karcsika:)

Előzmény: symurg (602)
Rianna Creative Commons License 2003.03.06 0 0 604
Jólenne kitűzni az időpontot, hogy ne csak tolódjon...:)
Előzmény: Gabzi (601)
Rianna Creative Commons License 2003.03.06 0 0 603
symurg Creative Commons License 2003.03.03 0 0 602
Szai Karvaly!

Asszem a mocsári hiúz OK-s. Kecskeméten van a vadaskertben, de ha gondolod utánakérdezek.

Nkem mondjuk kicsit büdös..

Üdv: SYM

Gabzi Creative Commons License 2003.02.26 0 0 601
;))))))
/gondoltam mint felemlegetett, hozzáteszem a magamét/
Látunk szeretettel! :))
Előzmény: Rianna (599)
KARVALY Creative Commons License 2003.02.26 0 0 600
úgy is akartam, jól megaszondani, hogy minden benne legyen:)
Előzmény: Rianna (599)
Rianna Creative Commons License 2003.02.26 0 0 599
Na most jólmegválaszoltad!!! :)))
Előzmény: KARVALY (598)
KARVALY Creative Commons License 2003.02.26 0 0 598
hát biztosat nem tudok...
:)
edzünk erősen:P
Előzmény: Rianna (597)
Rianna Creative Commons License 2003.02.26 0 0 597
Miféle babázás? Pici-görik, vagy komolyabb??? :))
Előzmény: KARVALY (595)
Rianna Creative Commons License 2003.02.26 0 0 596
Nekem csak egy minihiúzom van...:)) A fülbojtjai alapján...
De a farkincája mosómacis! :))

Előzmény: KARVALY (595)
KARVALY Creative Commons License 2003.02.26 0 0 595
Yoo, talájki valamit. Szerintem megint kedvesemnél lehetséges, nem hiszem hogy kiebrudalna. És ha várol még egy kicsit, akkor lesz nála babázás, és akkor kellemeset a hasznossal:)

Melyik hiúzt árusítják és nem CITES I-II függelékű? Már itthon is néhányat a piacra dobtak legális köntösben...
Nekem olyan cica kell! Punktum! A strucc megeszi a vekkert:)

Előzmény: Rianna (592)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!