Keresés

Részletes keresés

szasza_hungary Creative Commons License 2001.08.13 0 0 5
Azt mondták, hogy tökéletesen müködik!!

Hát már a weboldaluk is olyan pocsék mint a müsoruk.

Sajnos a Slágernek meg nincs oldala!

Ligart Creative Commons License 2001.08.12 0 0 4
És akkor mi van? Szerintem keress más elfoglaltságot, te jársz jobban, ha nem jön be az öreg Danubius!
Előzmény: szasza_hungary (-)
sz Creative Commons License 2001.08.12 0 0 3
Nem, nem nálad van a hiba...

Tele van a forrás ilyen sorokkal:
img src=file:///C%7C/wdanub/images/heads/top.jpg, tehát valaki frissíteni akarta az oldalt, csak nem jött össze neki. A saját gépén persze szépen működik a dolog...

Írhatnál gyorsan egy mailt nekik (info@danubius.hu).

Előzmény: szasza_hungary (2)
szasza_hungary Creative Commons License 2001.08.12 0 0 2
http://www.danubius.hu/index.htm - nem jönnek be a képek és a hivatkozások sem

Úgy gondolod, hogy nálam van a hiba??

Előzmény: sneci_ (1)
sneci_ Creative Commons License 2001.08.12 0 0 1
Előzmény: szasza_hungary (-)
sneci_ Creative Commons License 2001.08.12 0 0 0
j0bb mint a 0:)
szasza_hungary Creative Commons License 2001.08.12 0 0 topiknyitó
Már napok óta meg akkarom nézni és nem müködik!
MI van vele??

Eddig legalább a weblapjuk jóü volt, most már az sem..

Irány a Sláger??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!