Keresés

Részletes keresés

_tyúkanyó Creative Commons License 2005.01.26 0 0 17885
Sajnos ilyen emberek mindig voltak, lehet, hogy ők vannak többségben, de ez nem azt jelenti, hogy az értékítéletük helyes... sőt! Remélem, a gyerekeket még nem "fertőzték meg".
Nekem az egyik fiam több éven keresztül volt kalóz, szinte 0 jelmezben, a másik egyszer gördeszkás fiú volt (legextrább dolog a bicajos sisak volt rajta), de senki nem szólta le őket, pedig voltak kölcsönzős jelmezek is jócskán...
Előzmény: Cincoka (17883)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.26 0 0 17884

A szulok fognak lesajnalni, de inkabb irigyelni fognak. A gyerekek szvsz nem erre mennek ra.

 

Bar lehet h igy elment a vilag :(((

 

En azert buszke vagyok rad, elszabott sapival egyutt, szvsz fantasztikus dolog ez es biztos tobb marad belole, mint a vett/berelt cuccbol, mert ezt TI kozosen csinaltatok. Csak a gyerek eszre ne vegye hulye anyukak ostobasagat...

 

Milyen repcsiszammal???

Előzmény: Cincoka (17883)
Cincoka Creative Commons License 2005.01.26 0 0 17883
és még tartozol a repcsiszámmal...

holnap farsang és hülye anyja miatt gyerekem hátrányos helyzetü lesz, lévén az egyetlen, aki nem gyári profi jelmezt ölt, na ugye, az én tákolmányom azokkal nem veheti fel a versenyt:-( mindegy, ebben az ő munkája is benne van (kivált abban, hogy elszabtam a sapekját:-)),
az egész elszontyolodásom annak tudható be, hogy az egyik nagycsoportos anyuka volt ma nálunk és pont a bizbaszokat varrtam fek a cuccra na és megjegyezte, hogy le fogják sajnálni a gyerekem, hogy nem telik venni-kölcsönözni, azért csinálták házilag. Öööö,létezik, hogy igy elsuhant mellettem a világ és "lemaradtam" értékitéletileg???
Előzmény: Törölt nick (17882)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17882

Ram mindig szamithatsz a nehez pillanatokban, ugye tudod ;)

 

Ja, zold hajraf es az a kifelefesult haj!!! Tegnap egyutt neztuk a kolokkel, szembol meg csakcsak, de oldalrol valami egeszen formatlan szegeny Mis Hoolie :). Amugy az a Viz-olvaso aki Miss Hooliet ismeri, valami egeszen elvetemult alak lehet :))) (mint a pasim pl....)

Előzmény: illdii (17881)
illdii Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17881
Ecsém, én aszittem ma szar napom van, de ez a hír ez nagyon feldobott:))) Majd győzzön a pasid pislogni, amikor Miss Hoolie fog lenni a márciusi Playmate, egyszál zöld hajráfban:)))
Előzmény: Törölt nick (17880)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17880

Bejott a pasi egy tabla Lindt porkoltmogyorossal (az o hibaja MINDEN!!! en artatlan vagyok ;) ) es kozolte a nagy hirt, h a Viz magazin* Borderline Boiler** Top 100 2. helyere jelolte Miss Hoolie-t*** :)))

 

*Viz Magazine: kepregenyujsag pasiknak, fingos bofogos, politikailag a leginkorrektebb viccekkel

** Borderline Boiler: Nonemu leny, aki a "Legszexibb" "Legkivanatosabb" listakra nem fert fel, de akit a szavazok azert nem rugdalnanak ki az agyukbol...

***Miss Hoolie: A BBC Balamory c. gyerekmusoranak egyik fo szereploje.

 

Ez az info leginkabb illdii erdeklodesere tarthat szamot, de mas BBC fanok is orommel nyugtazhatjak :)))

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17879
Boroka, azert ez megsem egy bonyolult ugy vegeredmenyben, en 5 perc alatt talaltam a gugliban a valaszokat minden kerdesedre. A kozoktatasi torveny megfelelo paragrafusara kell hivatkozni es meg sem varni a valaszat, mosolyogva elkoszonni. Ha tenyleg szivozik, irni az Onkormanyzatnak. Mas kerdes h egy ilyen szemet vezeto ovono milyen ovodat vezethet... Merugye nem az a cel, h minel tobb gyerek jarjon hozzajuk, annyira nem rajonghatnak ertuk...
Előzmény: erdeiboroka (17872)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17878
vicceltem
Előzmény: Törölt nick (17877)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17877

"Utálok bunkó lenni.

Utálok hazudni bárhol bárkinek.

Utálok hazudni a gyerekem óvodájában.

 

Ellentmondásos véleményeket kapok jogi ügyekben,

Utálom a jogi ügyeket."

- írta szegény boróka...

 

most akkor menjen oda és ontsa vérit az ovónőnek?

 

én is harcias fajta vagyok, de hát nem mindenki az. menjünk veled? :-)))

Törölt nick Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17876

Ez egyszeruen nem igaz, az ovoda JAR!!!! 3 eves koratol a rakovetkezo szeptemberben a szobatiszta gyereket fel kell vegyek, akkor is ha az anyja otthon van es kormot reszel egesz nap. Mi koze hozza??? Ellenorizheti? 5 eves kortol kotelezo az ovoda (mondjuk ez is erdekes eppen)

http://bolcsode.dunaujvaros.com/mitkell.htm Itt van neked egy oldal, kopizd ki es torold fel vele az ovono orra veret, miutan kiontottad azt! :))) Mutassa mar meg hol szabhatja o meg mit es mit nem csinalhat egy szulo...

 

Na megtalaltam az OM honlapjat, idezem: "Az óvodai nevelésben részvétel három éves kortól az iskolába járáshoz szükséges fejlettség elérésig minden gyermeket megillet."

http://www.om.hu/main.php?folderID=319

Ja es ha meg egyetlen szava van a BK-nak azon kivul, hogy elnezesedet keri a kellemetlenkedesert, emlitsd meg h az Onkormanyzat Oktatasi Osztalyanak is ismered a cimet...

Előzmény: erdeiboroka (17868)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17875
Na akkor fognak potyogni rolad a kilok! :)))
Előzmény: Angiszeged (17867)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17874

"vékony, fiatal és szép voltam."

Aha. Mert most vastag, OREG es ronda vagy. Jo tudni... Tukor nincs? Mintha emlitettel volna egyet... ;)

Előzmény: Angiszeged (17864)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17873
Ugyes vagy, gratula :)
Előzmény: Angiszeged (17862)
erdeiboroka Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17872

Utálok bunkó lenni.

Utálok hazudni bárhol bárkinek.

Utálok hazudni a gyerekem óvodájában.

 

Ellentmondásos véleményeket kapok jogi ügyekben,

Utálom a jogi ügyeket.

Előzmény: Törölt nick (17871)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17871

Sziasztok!

 

Boroka, tudtommal az ovi jár, Te pedig nyugodtan legyél bunkó és mondd meg holnap az ovónéninek, hogy "jaaa, GYET-et mondtam volna? Á, az csak nyelvbotlás volt, muszáj visszamennem dolgozni!" Nem tud csinálni semmit, max nem leszel a szíve csücske.

 

Akit érdekel a mai munkanapom, az jöjjön a csetre ;-))

 

Ana

Törölt nick Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17870
szerintem is :-)
Előzmény: Angiszeged (17864)
Szipolyka. Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17869

Bakker ezen megint csak hapogok. Milyen emberek vannak. Nem csodalom, hogy kiakadtal.

 

Angidraga, arra ertettem, hogy azt irtad, eloszor olvassam el. S mivel ezt mar megtettem, arra gondoltam, valamit biztos figyelmen kivul hagytam vagy mittomen...

Előzmény: erdeiboroka (17868)
erdeiboroka Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17868

Sziasztok!

Kicsit megint kiakadtam...

 

Nagyon szerencsésen alakult tegnap a munkahelyemen a főnökömmel a megbeszélés, mert beleegyezett, hogy csak novembertől dolgozzak (a negyedik gyerekem áprilisban lesz három éves) félállásban, és addig majd kapok fizetés nélküli szabadságot, és elmegyek GYET-re. A mellett dolgozhatok is majd heti 20 órát. Az ellen sem tiltakozott, hogy ne heti 5x4, hanem heti 3x hat óra negyven percet dolgozzak, azaz heti három szűk napot.

Úgy gondoltam, a kisfiam szeptembertől lesz kiscsoportos, és majd amikor beszokott az oviba, csak akkor kell majd elkezdenem dolgozni. Heti három napot dolgozom, a maradék két napban meg rendezem a háztartast és a négy gyerekkel járó ügyes-bajos dolgokat. Minden gömbölyű ...

 

Ma bementem az oviba, hogy előzetesen megbeszéljem az óvodavezetőnővel, hogy a fiamat majd hozom szeptembertől. Amikor mondtam, hogy Gyetre megyek, FELCSILLANÓ SZEMMEL, KAJÁN VIGYORRAL közölte, hogy óóóóó, "kedves anyuka", ebben az esetben mivel csak négy órát dolgozhatok, az óvoda is csak napi négy órára jár, csak délelőttre. Mert ha nekem ilyen ""kiváltság"" jár, mint a GYET, akkor az óvoda is csak négy órára jár. Megkérdeztem, törvény van-e erre, megígérte, hogy holnapra utánanéz, de még azt is mondta, ha én GYET-re megyek, lehet, hogy az óvoda csak ötéves kortól jár.

 

Köpni-nyelni nem tudok...

 

Több ismerősöm van, aki nem is dolgozott, és kiscsoporttól óvodás volt a gyereke egész nap.

Angiszeged Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17867
Még 1 mákostészta, és elkezdek pilótakexezni! jóvigyázzá!
Előzmény: Törölt nick (17865)
Angiszeged Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17866

Mit miért mondtam? :)

énse értem:D

Előzmény: Szipolyka. (17863)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17865

a mákostésztás módszerrel?????

bakker, írj könyvet:)))

 

(khm, én vagy két hete nem álltam mérlegre, asszem nem véletlenül. kicsit összekapom magam, pár napig figyelek és akkor megnézem mia  helyzet:)))

Előzmény: Angiszeged (17862)
Angiszeged Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17864

Anorexiás nem voltam, de volt olyan, h a testem, súlyom, méreteim, küllemem ált mindenekfelett. SOHA_OLYAN_elágedetlen, boldogtalan nem voltam, pedig kétségkívül vékony, fiatal és szép voltam.

 

De_most_jobb:).

Előzmény: Törölt nick (17851)
Szipolyka. Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17863

Megvan, n, el is olvastam.

Ize... Valamit nem jol ertettem, vagy miert mondod ezt?

Előzmény: Angiszeged (17862)
Angiszeged Creative Commons License 2005.01.25 0 0 17862

Én már nem csak kezdek:). Nekem lecsusszant 2hét alatt az a másfél kiló, amivel a nyomorom volt, innentől visszaveszek a tempóból, de az alapelvek maradnak. TÉnyleg jó. Én sem szeretem őket, de h a módszer rendben van, az biztos.

Megvan a könyv? Mert először olvasd el!

Előzmény: Szipolyka. (17825)
Kutyafüli Creative Commons License 2005.01.24 0 0 17861
tudod mit, ha meg a Sophia segge es a tied kozott, akkoris a tied :)
Előzmény: Törölt nick (17860)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.24 0 0 17860

én is imádlak kutyi, de ez nem az én mondatom. Asszem eredetileg valami színész mondta, talán Sophia? De itthon meg Pataki Ági. Én meg beálltam a sorba :)))

(ööö... ha  amellméret csökkenése a sorrend alapja, akkor jó is a sor hihi)

Előzmény: Kutyafüli (17853)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.24 0 0 17859
hihi:)))))
Előzmény: Törölt nick (17854)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.24 0 0 17858
A hugom volt modell par eve, es egy masik modell-lannyal (anorexia tipusuval) elsetaltak egy pekseg elott. A hugom felsohajtott, h 4 honapja nem evett sutit (a 182 centijehez bele kellett volna fernie a 34-es konfekciomeretbe, a 36 tul nagy volt). A csaj visszaszolt, h 5 eve nem evett szenhidratot... Upsz... Ha valaki ismeri a tarallit (pugliai olasz karika formaju fozott-sutott sos keksz), az tudja mennyi abbol 4 szem. Na az volt az ebed...
Előzmény: Törölt nick (17851)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.24 0 0 17857
es CS meg a kifejezetten gusztusos, formas modellek koze sorolhato... van olyan amelyiktol megijedni...
Előzmény: Szipolyka. (17849)
Törölt nick Creative Commons License 2005.01.24 0 0 17856

hú, ez most nagyon félreérthetően hangzik így elolvasva :-))))

 

szal úgy értem: Gyümi akár a senekét is választhatja, neki az kicsi, de nekem jelenleg muszáj az arcomra terelni a tekinteteket... :-)

 

különbenis: ebben az értelemben a szlogen válaszd az arcod lenne!

Előzmény: Törölt nick (17855)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!