Keresés

Részletes keresés

Alfika Creative Commons License 2012.12.09 0 0 77

Nem tudom hogy mi alapján elemzik a forgalmad, de hogy nem tudod őket átvágni, arra mérget vehetsz :)

Előzmény: Törölt nick (76)
Törölt nick Creative Commons License 2012.12.06 0 0 76

Nem nagyon talaltam aktiv Telenor topikot igy ide irom:

 

Amikor azt mondja a tarifa hogy "korlátlan Facebook, email, böngészés", akkor azt tudja valaki hogy mi alapjan nezik ezeket?

 

A facebook gondolom domain alapjan, de az email es bongeszest hogy?

Nem hiszem hogy a portokat nezik, hiszen szinte barmire lehet barmit tenni.

betty88 Creative Commons License 2012.11.26 0 0 75

Sziasztok!


Szeretném a segítségeteket kérni kérdőív kitöltés ügyében. A szakdolgozatomat a virtuális mobilszolgáltatók marketingstratégiájáról írom a Tesco Mobile példáján keresztül és örülnék ha válaszolnátok pár kérdésre! A kitöltés teljesen anonim és max. 5 percet vesz igénybe!

Kérdőív linkje: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHVieEZPTjlwNU9KZVpGVERmUkYyMFE6MQ#gid=0

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!!

Betty

Doky586 Creative Commons License 2012.07.10 0 0 74

Az autók esetén is egy 30-50 éves működőképes, használható veterán old timer mobil többet ér mint egy vadonat új autó.

Lehet hogy mobiltelefonoknál is így lesz? mobil-mobil...  :-)

Előzmény: Törölt nick (73)
Alfika Creative Commons License 2012.07.07 0 0 72

Persze kiszámítható a válasz, csak nem jó helyen tetted fel a kérdést... Az ügyfélszolgálatot kérdezted már?

Egyébként itt szerintem azért nem kaptál érdemleges választ, mert rajtad kívül nincs senki, akinek egysávos 900-as telefonja van, ezért nem tudja megmondani senki :) Lassan csak beérik nálad is telefoncsere :)

 

Mondjuk nem is értem miért kell ilyen őskövületet használni, de ez nem is az én gondom :)))

Előzmény: Törölt nick (71)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.07 0 0 71

Azt hinné az ember,hogy egzakt tudományról van szó és kiszámitható a válasz.A holdraszállást is kiszámitották előre,nem véletlenszerűen lőtték fel őket,hogy majd meglátják,mi fog történni.

Ez egy bonyolult helyzet,hiszen az is előfordulhat,hogy x kerületben 900-as,y kerületben pedig 1800-as tornyokat szerelt a Vodafone,ami azt jelenti,körzetenként változhat a helyzet.Hol felmegy,hol meg elveszti a hálózatot.Sőt,még olyan is lehet,hogy 900-on elindul a beszélgetés,majd egyszer csak megszakad,mert túl sokan beszélnek egyszerre a cellában.Mondjuk futballmeccs.

Az biztos,a Westel-kártya az működik -de akkor meg minek csinálták az 1800-at.:)

Előzmény: Alfika (70)
Alfika Creative Commons License 2012.07.06 0 0 70

Nem valóban nem tudtál meg semmit :))) Szerintem nem valószínű hogy működni fog, Hobart_a_zseni szerint meg fog működni. De szerintem rögtön kiderül, amikor berakod a 900-as telódba a vodás kártyát, és bekapcsolod...

 

Sajnos nincs már csak 900-as telóm, ezért kipróbálni nem tudom neked :)

Előzmény: Törölt nick (69)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.06 0 0 69

Okay,a jószándék megvolt,de semmit nem tudtam meg abból,hogy a 900 Mhz-es S-10 Active telefonom Vodafone kártyával működne-e,Budapesten?

Alfika Creative Commons License 2012.07.05 0 0 68

"... 2001. január 6-ától kizárólag saját hálózatát használva nyújtja szolgáltatásait a Vodafone."

 

http://hu.wikipedia.org/wiki/Magyar_mobilszolgáltatók 

Előzmény: Törölt nick (66)
Alfika Creative Commons License 2012.07.05 0 0 67

Akkor is szentül meg vagyok győződve róla, hogy kb 2002-től nem használja/használhatja a voda a másik két szolgáltató hálózatát. Ha szerinted mégis, akkor légyszives linkelj erről valami információt...

Előzmény: Törölt nick (66)
Alfika Creative Commons License 2012.07.04 0 0 65

"hogy a távk. tv. szerint a 3 szolgáltató köteles egymás rendelkezésére bocsájtani a hálózatát"

 

Ebben te biztos vagy? Mert ez nagy marhaságnak tűnik...

Ha én használhatnák már képített hálózatokat, akkor miért ölnék milliárdokat a saját hálózat építésébe?

Előzmény: Törölt nick (64)
Alfika Creative Commons License 2012.07.03 0 0 63

Már régen nem jelentkezik fel vodás sim kártya telenor/t-mobil toronyra... Csak nagyon az eleján, a voda indulásakor volt egy ideig hogy használhatta a másik két szolgáltató hálózatát a voda...

 

Egyébként nagy variáció nincs, mert vagy talál hálózatot a vodás sim a 900-as telóban, vagy nem :)

Előzmény: Törölt nick (62)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.02 0 0 61

Tehát ha jól értem,ha Westel-kártyával Bp.-en kifogástalanul működik a 900 Mhz-es telefon,ugyanez a készülék Vodafone kártyával nem megmondható,hogy működik-e,csak ha kipróbálom és vagy működik,vagy nem.

Viszont kisebb településeken,országúton egyértelmű,hogy működnie kell!

Előzmény: Törölt nick (60)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.11 0 0 59

Köszi,hogy válaszoltál,hátha ide téved valaki,aki a megválaszolatlan kérdésekben jártasabb és leirja,hogy is van ez az egész dolog.:)

Előzmény: Alfika (58)
Alfika Creative Commons License 2012.05.10 0 0 58

Majd kijavít valaki aki jobban tudja, de én úgy tudom, hogy mivel a telenor és a t-mobile is 900-on indult annó, ezért még működőképes a 900-as hálózat is.

A vodafone tudomáson szerint viszont 1800-on indult, és nem tartom valószínűnek hogy 900-as irányba fejlesztettek volna...

 

Egyébként a másik két szolgáltató a 900 mellett az 1800-on is megy. Szerintem...

Előzmény: Törölt nick (57)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.10 0 0 57

Köszi,ezek szerint a 30-as Bp.-en 900-on ad,de akkor minek az 1800 Mhz?Annyi biztos,ha vidékre utazunk,menetközben 900-on beszélünk,hogy ne kelljen sűrűn cellasugárzókat épiteni.Logikusan válasodból arra célozhatsz,hogy a Vodafone Bp-en 1800-on ad,akkor nem működne.Persze egyszerű lenne betenni egy Vodafone-os kártyát beletenni,hogy kiderüljön,de az nincs.Szóval az nem világos,hogy mi célt szolgál akkor az 1800 Mhz frekvencia,ha 900 Mhz-en is működik a készülék.

Előzmény: Alfika (56)
Alfika Creative Commons License 2012.05.09 0 0 56

Telenor karival múködik jól... Vodafone háááát nem vennék rá mérget...

Előzmény: Törölt nick (55)
Törölt nick Creative Commons License 2012.05.09 0 0 55

Sziasztok,van egy Siemens S10 Activom,ami 900Mhz-es és kiválóan működik a 30-as hálózatban.

Ha Vodafone,vagy Pannon SIM -kártyát tennék bele,azokkal is működne?

Tehát nem 1800 Mhz-en folyik az átvitel?Köszi,aki válaszol!

jó hír Creative Commons License 2012.04.01 0 0 54

MELYIK A LEGJOBB MOBILHÁLÓZAT????"

 

tényleg, melyik?      főleg, hogy új versenyzők a láthatáron...(szerintem kamu az egész)

NTHAM Creative Commons License 2003.07.30 0 0 53
Hello mobilosok!

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy ti
-Westelesek
-Pannonosok
-Vodások
akik a Szigeten tartózkodtok, vagy a Sziget közelébe éltek mennyire vagytok megelégedve a hálózattal? Gondolok itt hálózat minősége, térerő, hívássikeresség, GRPS, MMS, SMS megbízhatósága, stb.

Azért kérdezem, mert nemigazán olvastam róla, hogy a bármely cég bővített volna a Sziget okán.

Köszi!

adamn Creative Commons License 2003.04.11 0 0 52
Hello Emberek!
Érdeklődnék, hogy így másfél év elteltével kinek mi a véleménye erről a kérdésről?
adamn
myrtlewood Creative Commons License 2001.11.01 0 0 51
1. Nekem volt olyan szerencsem, hogy lattam magat a tendert. Elegge ugy emlekszem (nem eskuszom meg ra), hogy aszerint kezdetben a Voda csak 1800 Mhzen a tobbi meg 900 –on mukodik, de mindharom ceg folyamatosan (x ev alatt) kiepiti a teljes halozatot (900 + 1800)

2. Nem ellentmondas, Ahol nincs voda torony ott. Fizetnek erte
Igen megszunik az, hogy a Voda Pannon rendszeret hasznalja, merthogy a tender szerint meg van hatarozva egy idopont (emlekeim szerint 2002 jan 1 de lehet, hogy az csak a matav fekete napja;-)) ameddig ki kell epitenie a teljes halozatat. Amig ez megtortenik, addig roamingolhat a Voda a Westel (mar nem mert lemondta) es a Pannon halozatan. Persze nem ingyen, lasd kezdeti viszonylag magas Voda percdijjak.

3. De megjelenik a Pannon felirat egy Vodas telcsin. En mar lettam (mondjuk a kezdeti idoszakban) Vodas telefonon Pannonos kijelzest. Bar szerintem erted es csak kotekedsz: Ahol nincs Voda-halozat (torony, lefedettseg, terero) ott a Voda tepefonok a Pannon tornyain keresztul jelentkeznek be a halozatba.. Forditva nem mukodik, mar csak azert sem, mert eleg keves hely van, ahol Voda terero van, Pannon meg nincs.

4. Tenyleg nem erted? Kimesz a varosbol. Vagy van Voda halo vagy nincs. Ha van akkor Voda halora megy fel a telefon, ha nincs a Pannonra. Az “egyre tobb helyen mukodik” meg azt jelenti, hogy sok helyen ahol eddig nem volt mostmar van Voda lefedettseg. Hogy miert? Mert folyamatosan fejlesztik a halozatot (epitik a tornyokat).

5. Ezt komolyan igy mondtak neked a ufsz-en? Kicsit (tenyleg kicsit) ismerem a Westelt, de meg nem hallottam rola (marmint hivatalosan es nem Forumon), hogy tenyleg ezt csinaltak volna ilyen durvat. Marmint, hogy letiltottak egyes emberek telefonjat. De persze en sem hallhatok mindenrol.

Velemenyt meg nem akarok mondani senki hozzaszolasarol

Előzmény: ENGINEER (50)
ENGINEER Creative Commons License 2001.10.31 0 0 50
Kedves Adamn!

Köszönöm az építő hozzászólásodat. Azt hiszem nézzük át együtt mit is írtál:

"1. Mindhárom szolgáltatónak engedélyezett a 900/1800as hálózat kiépítése, ami forgalmasabb helyeken már működik is! És mindegyiknek a saját hálózatán belül! Vidéken azért nincs 1800, mert nem éri meg üzemeltetni!!"

1. Az egyik ismerősöm édesapja annak a bizotságnak a tagja, amelyik elutasította az Vodafone 1800Mh -es toronyerdő építési engedélyét. Az elutasítás után kellett más megoldást keresnie a Vodafonnak. Eredetileg a Vodafone csak 1800Mhz -en szeretett volna szolgáltatni, de lépnie kellett, és így engedélyet kapott a 900Mhz- re is. Azt hogy egyébként megérné-e üzemeltetni a tiszta 1800Mhz -es hálózattot azt nem tudom.

"2.A Vodafonenak is vannak 900as tornyai, főleg vidéken működnek! A Pannonra csak akkor áll át a mobilod, amikor nincs semmilyen Voda arrafele(ez egyébként tavasszal meg fog szűnni), de itt ilyen bérlésekről, amit artál, szó sincs!"

2. Itt egy kis ellentmondást érzek. Te magad írod, hogy a Vodafone telefonja át szokott állni a Pannon hálózatára - ami vidéken köztudottan 900Mhz -en működik. Na most ha nem bérli, akkor szerinted hogyan lehet ez? Csak úgy tiszta jószándékból engedi ezt a Pannon GSM? Vagy a Vodások kalózként betörnek? Szerinted nem ellentmondásos amit írtál?
Egyébként a Vodafone irodájában tájékoztattak néhány hónappal ezelőtt, hogy a Vodás készülékek használják a Pannon 900Mhz -es hálózatát, ahol nincs kiépítve a Voda 1800Mhz -es hálózata. (Szándékosan kérdeztem rá, hogy mi van ha kimegyek a városból, akkor hogyan telefonálnék majd?) Hogy tavasszal megszűnik ez a dolog? Lehet, de most még létezik.

"3. A Pannonos ügyfél nem kommunikálhat a Voda rendszerében,mert nem engedi be! A Vodás a vodán kommunikál, a pannonos a pannonon!"

3. Ez egy az egyben ellentmond az előző mondatodnak. Az írod: ,,A Pannonra csak akkor áll át a mobilod, amikor nincs semmilyen Voda arrafele" majd ezt: ,,A Vodás a vodán kommunikál, a pannonos a pannonon!" akkor most átáll a Vodafone a Pannonra, de nem tud kommunikálni? Vagy mi? Szóval az, hogy a Pannonos készülékkel nem tudok feljelentkezni a Vodafone hálózatára - és viszont - az teljesen természetes. Erről nem is volt szó. Semmi értelme nem lenne két külön cégnek, ha teljesen átjárható lenne a rendszer. Igazából technikailag nem tudom miért jelentene gondot, hogy ugyanazt a hálózatot használják a különféle szolgáltatók? Minden csak azonosítás és az azokhoz tartozó jogok kérdése. Attól hogy a Pannon technikai hátterét használja a Vodafon, a Pannon GSM feliratnak még nem kell megjelennie sehol. Ez ugyan olyan mint hogy azt sem látod, hogy a telefonod éppen 900 vagy 1800 Mhz-en üzemel. A felirat csak egy dolog (Főleg ami a kijezőn van).

"4. A voda jelenlegi országos lefedettsége 80-85%. Ha valóban utaztál volna mostanában vidékre, megláthattad volna, hogy nem hal meg a városon kívül a telefon, hanem egyre több helyen működik!"

4. Utaztam városon kívül, sőt többször is már! Bár ennek nem sok a jelentősége, mert azt hiszem egyételműen leírtam hogy a saját készülékem Pannonos, a céges pedig Westel! Nem? (Olvasd el még egyszer ami írtam!) Ennek ellenére vagy épp ezért (?) én soha nem nem mondtam hogy a Vodás készülék meghal a városon kívül! Nézd vissza, ezt írtam: ,,vagyis ha Vodafonos telefonnal kilépsz az 1800Mhz -el lefedett városból máris a Pannon GSM 900Mhz -es hálózatát használod." és ezt: ,,Lefedettség tekintetében mindenki azt állítja, hogy az ország 100% -osan lefedett". Egyébként pedig te magad állítod ezek ellenkezőjét: ,,megláthattad volna, hogy nem hal meg a városon kívül a telefon, hanem egyre több helyen működik!" vagyis az egyre több helyen az azt jelenti hogy ahol épp nincs egyre több hely, ott nem működik? Nem értem. Most akkor ha kimégy a városból és egy ,,nem egyre több helyen" haladsz, akkor mi történik? Ja, nam hal meg, csak feljelentkezik a Pannonra és ott nem tud kommunikálni - mert ugye a Vada csak Vodán kommunikál! Még mindig nem értem! Na, mindegy. Egyébként ez a 80-85% éppen mennyi az sok mindentől függ. A lényeg, hogy sajnos mindenkinek a hálózatában vannak lefedetlen területek. Hogy mennyi? Ezt igazából soha senki nem fogja bevallani.

"5. Szilveszterkor a Voda működik! Tavaly azon minden gond nélkül ment az SMS és a telefonálás! Senkit sem tiltanak le, csak nincs elég csatorna, ezért akadozik a kommunikáció ilyenkor!"

5. Az hogy a Vodafone ilyen szuper annak örülök. Akkor te lehet hogy kommunikációs félisten vagy? Viszont elárulok neked valamit Az én telefonjaim - amik Pannonos és Westeles, mint már többször mondtam - nem működtek. Sőt a barátaim többségének sem. Egy (1 db) srác volt aki gond nélkül nyomatta a telefonokat, de ő a pozíciója miatt a legkiemeltebb előfizetők közé tartozik. Ezen föl is kaptam a vizet, és személyesen reklamáltam a Pannonnál és a Westelnél is. Ott tájékoztattak a letiltás dologról. Azt mondták sorry, de nem emgedhetik meg, hogy a szilveszteri szűk csatornákon a legfontosabb ügyfelek azért nem telefonálhatnak, mert Mari néni életében egyszer felhívja Jenő bácsit a legocsóbban megvásárolt feltöltős kártyán.

És a vége:
,,Egy dolgot szeretnék mondani: ha nem értesz valamihez, legalább ne mutasd ki, mert így csak magadat égeted le!"

Ezzel egyet értek, viszont sajnálom de a hozzászólásoddal azt hiszem sikerült bebizonyítanod, hogy hogyan lehet akár egy mondatban többször is ellent mondani magadnak. (ha meg összességéban nézzük...) Ezek után hogy ki az aki ég, szerintem nem kérdés. Még akkor sem ha te egy ,,valódi mérnök" vagy.

Engineer

Előzmény: adamn (49)
adamn Creative Commons License 2001.10.30 0 0 49
Kedves Engineer!

Akkora kacsát írtál, hogy a fél város jól lakna vele!

1. Mindhárom szolgáltatónak engedélyezett a 900/1800as hálózat kiépítése, ami forgalmasabb helyeken már működik is! És mindegyiknek a saját hálózatán belül! Vidéken azért nincs 1800,mert nem éri meg üzemeltetni!!
2. A Vodafonenak is vannak 900as tornyai, főleg vidéken működnek! A Pannonra csak akkor áll át a mobilod, amikor nincs semmilyen Voda arrafele(ez egyébként tavasszal meg fog szűnni), de itt ilyen bérlésekről, amit artál, szó sincs!
3. A Pannonos ügyfél nem kommunikálhat a Voda rendszerében,mert nem engedi be! A Vodás a vodán kommunikál, a pannonos a pannonon!
4. A voda jelenlegi országos lefedettsége 80-85%. Ha valóban utaztál volna mostanában vidékre, megláthattad volna, hogy nem hal meg a városon kívül a telefon, hanem egyre több helyen működik!
5. Szilveszterkor a Voda működik! Tavaly azon minden gond nélkül ment az SMS és a telefonálás! Senkit sem tiltanak le, csak nincs elég csatorna, ezért akadozik a kommunikáció ilyenkor!

Egy dolgot szeretnék mondani: ha nem értesz valamihez, legalább ne mutasd ki, mert így csak magadat égeted le!

Üdvözlettel:
adamn
egy valódi mérnök

Előzmény: ENGINEER (48)
ENGINEER Creative Commons License 2001.10.30 0 0 48
Sziasztok hozzászólók!

Elolvastam az összes hozzászólást és egy dolgon csodálkozom. Többen mondjátok magatokat hozzáértőnek, meg szakértőnek, viszont egy nagyon fontos dologról úgy tűnik nem tudtok.

Szóval volt egyszer a Pannon GSM, ami kiépítette a 900Mhz -as hálózatát, lefedte az országot. Aztán jött a lehetőség, hogy magyaroszágon is legyen 1800Mhz -as hálózat, úgyhogy megszületett a Vodafone. A Vodafon beindult és a nagyvárosokban beindította a hálózatát. És ekkor jött a kopp. Ugyanis a hatóság nem engedélyezte a terjeszkedést, mert mint tudjuk az 1800Mhz -es hálózathoz dupla sűrűn kell tornyozni, vagyis környezetvédelmi szempontból undorító lenne, ha pl. a hortobágyon minden szürke marha mellett lenne egy telefontorony. És ekkor született a megoldás. A Vodafone bérli a Pannon GSM 900Mhz -es hálózatát, vagyis ha Vodafonos telefonnal kilépsz az 1800Mhz -el lefedett városból máris a Pannon GSM 900Mhz -es hálózatát használod. És viszont. Ha zsúfult a Pannon GSM 900Mhz -es hálózata, és van elérhető Vodafone 1800MHz -es hálózat, akkor a Pannonos ügyfél a Vodafone 1800Mh -es hálózatán kommunikál! (Az a Vodafonos aki csak a Vodafone 1800Mhz -es (saját) hálózatán belül telefonálhat - van ilyen előfizetés is - azért beszél olcsón mert nem használja a bérbe vett Pannon hálózatot, viszont hi kilép a nagyvárosokból akkor megdöglik a telefonja.) Ezt köztudott tény, pedig én nem vagyok kommunikációs manager, csak egy egyszerű ügyfél aki odafigyel a Pannon GSM havi hírleveleire.

Szóval ha szidjátok a PannonGSM -et, akkor a Vodafone-t is szidjátok. Ha pedig Istenítitek a Voadofone-t akkor a Pannon GSM -et is istenítitek. Ez van, szakemberek!

És most a saját véleményem:

Van egy saját Pannonos telefonom. A véleményem, hogy az előfizetésem évek óta megvan, eddig még nem volt gondom, csak akkor szakadt meg hívás, ha valamelyikünk telefonja lemerült. Az ügyfélszolgálat kézséges, eddig minden kérdésemre tudtak válaszolni. (Ha nem azonnal, akkor pár napon belül visszahívtak a megoldással) Ezen kívül folymatosan fejleszti a szolgáltatásiat, nem igaz hogy nem.

És van egy Céges Westel telefonom. Mindenben egyezik a Pannonnal, csak egy a kivétel: a Westeles telfonomról viszonylag gyakran nem lehet hívást kezdeményezni pár percig. Ekkor mindig elutasít. (Bár ez lehet azért is mert akkor éppen a Westelnek zsúfolt a 900Mh -es hálozata és mivel a telefonom nem támogatja, autómatikusan nem ugrik át Westel 1800Mhz -re.)

Konklúzió. Tök mindegy melyik hálózatot használod. Mindegyik kb ugyanazon az áron, kb. ugyanazokat a szolgáltatásokat nyújtja - még az ügyfélszolgálat is ugyanolyan sokat dumál feleslegesen, mire valaki értelmeset is tud mondani. Mindnek van előnye és hátránya. Lefedettség tekintetében mindenki azt állítja, hogy az ország 100% -osan lefedett, viszont minden szolgáltatónál vannak fedetlen területek. Az egyiknél itt, a másiknál ott. Mindengyiknél vannak kedvezőbb és kedvezőtlenebb tarifacsomagok, feltöltős kártyák. Viszont egy biztos: szilveszter éjjel, 0:00 -kor minden szolgáltató letiltja a pór előfizetőket, hogy a kiemelt felhasználók tutira tudjanak telefonálni anyucinak! Vagyis ha nem vagy kommunikációs félisten akkor egyik előfizetéssel sem tudsz dec. 31 -én 0:00 -kor telefonálni.

Vagyis végszó: mindegy melyiket választod, ha bele akarsz kötni sikerülni fog.

Engineer

Ui.: Meg ne kérdezze valaki, hogy ha a Vodás telefonom a Pannont használja akkor miért nem azt írja ki?

Timna Creative Commons License 2001.10.26 0 0 47
No, hát a pannon reklámoknál ótvarabbakat ritkán látok, bár igazán jó mobilreklámot még nem láttam emlékezetem szerint...
A hálózat minősége alapján én is a vodafone-ra szavaznék (személyesen csak a westellel tudom összehasonlítani).
Árakról itt inkább nem vitáznék.
Ha valaki hozzám hasonlóan keveset beszél, és nagyrész városban van, akkor vodafone city a legjobb imho minden szempontból...
buxa Creative Commons License 2001.10.08 0 0 46
főleg a beee c. reklám trilógia... :(
bár gondolom jó előre "kipiackutatták", h kiknek szól.
amúgy az otp-westel párhuzam télleg találó.
Előzmény: Vincent West (45)
Vincent West Creative Commons License 2001.09.27 0 0 45
Sziasztok! Nekem két szolgáltatóról vannak tapasztalataim. Westel 900-as voltam és már 2 éve Pannonos vagyok és teljesen elégedett ügyfele vagyok a Pannonnak.
Nem tapasztaltam azt, hogy szarnak az ügyfeleikre, nem volt gondom a hívásokkal, az SMS-ekkel. Egynagy pozitívuma, hogy azon a tájon, ahol nyaralni (pihenni) szoktunk baráti társasággal, nincs Pannon térerő, így senki nem tud zaklatni bennünket.
A Westelt olyannak tartom, mint a bankok között az OTP-t. A legnagyobb szolgáltató, ennek megfelelően nem figyelnek az ügyfelekre.
És, bár általában nem szeretem a reklámokat, azért amit a Pannon nyomat, azok sokkal szimpatikusabb, ötletesebb reklámok, mint a Westelé. Szerintem.
htlecso Creative Commons License 2001.09.27 0 0 44
Pannon Prakt. Wes. Dom. Voda City kártyáim vannak.

Ár-minöség-megbizhatóság tekinetében a Vodafone City nálam toronymagasan alázza a két másikat.

Lehet fújolni, egyet nem érteni,a tények nálam a döntöek.

Westel árat emel: A POFÁM LEESIK! Mit képzel magáról? Azt hiszi packázhat over 2 milkó ügyféllel?! Na nehogy mán!

Pannon 160HUF csúcsidö praktikummal- szánalmas.....

Vodafone: 48Ft - 24Ft hálón kivül belül, 30 foncsi/sms. Na ez a nyerô nekem!

http://www.htlecso.com

bazsi Creative Commons License 2001.09.27 0 0 43
Minőségre szerintem is a vodkafon a legjobb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!