Keresés

Részletes keresés

Álomvédelmi twist Creative Commons License 2008.12.04 0 0 36

"Betlen,az etalon."

 

Nos, ha ezt a topiccímet túlzásnak is érzem, a ma reggeli Napkeltében emberségben, felelősségérzetben, magyarságban messze felülmúlta a negédes Vizi E. Szilvesztert.

 

A Reformszövetség kapcsán arra kérdezett rá, hogy az Akadémia résztvétele nem csak fügefalevél-e, tekintélyének puszta kihasználása-e az üzleti világ szempontjainak érvényesítése érdekében? Vizi szinte meg se akarta érteni a kérdést.

Majd Betlen elmondta, tudjuk előre, hogy mit fognak mondani, racionalizálás, költségcsökkentés, stb., de vajon tesznek-e ők is gesztusokat ebben a válságban, mert az nagyon jó lenne, hogy hitelesekké váljanak az emberek előtt, illetve foglalkoznak-e olyan kérdésekkel, amelyek morálisan is előre vinnék az országot, mert morális válság is van, (és példát hozott a korrupcióról).

Nos Vizi, talán mert szenilis, vagy annyira nincs moralitása, hogy meg se érti ezt az egész kérdésfelvetést, csak az után volt hajlandó valami általános frázist nyökögni a moralitásról, miután Betlen, már szabadkozva kb. harmadszorra-negyedszerre feltette a kérdést.

Vizi válaszából látszik, hogy tőle (és társaitól, a nagyvállalkozóktól) aztán semmiféle gesztust nem várhatunk, tőlük aztán semmiféle morális megújulást előidéző javaslatcsomagot nem remélhetünk. Marad majd Demján pöffeszkedése a Prima Primissimán, most már Vizivel kidiszítve az oldalán, akit Demján kért fel erre a közös széchenyiskedésre.

 

Mindenesetre köszönjük meg Betlennek, hogy felvillantotta, vannak még a nem jobboldali véleményformálók között is olyanok (függetlenül vitáktól, vagy akár más emberi gyengeségektől), akik éreznek valami felelősséget ezért a kurvaországért, hazánkért.

Talán nem véletlen, hogy Betlent 1990 után MDF-Jancsinak csúfolták körei, csak azért, mert nem állt be az SZDSZ-es uszítók, a 100 nap alatt csodát követelők közé.

 

Rajta kívül talán még Balóban (akit amúgy rohadtul szoktam szidni, és aki Betlennek ellentétben nagyon elkapart a szememben 1990-ben) látszik ez az akarat és érzés.

cin-cin Creative Commons License 2001.08.11 0 0 35
Bizony, bizony! Hogy' örülne fiacskája megdicsérésének az ő édesapja...
Szemtelen Krisztina Creative Commons License 2001.08.11 0 0 34
jóéjszakát !
Előzmény: dödöle (33)
dödöle Creative Commons License 2001.08.11 0 0 33
Jó éjszakát!
Szemtelen Krisztina Creative Commons License 2001.08.11 0 0 31
nem én nulláztam, hanem az, akinek az előbbi hozzászólásodat írtad

ez itt afféle szokás, aminek eredete már végleg az idők homályába veszett

és persze nem baj, ha dícsérsz valakit, az a ritkább és az az őszintébb a sok indexes rosszindulat és ki-ha-én-nem közepette

Előzmény: dödöle (30)
dödöle Creative Commons License 2001.08.11 0 0 30
Elnézést. Miért nulláztál? Baj, ha dicsérek valakit?
hozzászóló_ Creative Commons License 2001.08.11 0 0 14
Az Átlag Jánosok kiszolgálása egy bizonyos ponton túl azért visszaüthet.

Ezek a disznóólba kihelyezett kormányülések is ezt boncolgatják. Az odáig rendben van, hogy a minszterelnök legyen egy szinten a népével, de ezt úgy érje el, hogy a népet emeli föl magához, és ne úgy, hogy ő süllyed le hozzá.

Előzmény: netizen (13)
netizen Creative Commons License 2001.08.11 0 0 13
Szerintem a hazhozmenos musora a legjobb a magyar ujsagiras teren. Az om usoraibol kiderul, hogy milyen is a valodi Magyarorszag es az is hogy valojaban mivel is foglalkoznak es mit is gondolnak az "Atlag Janosok". A Profi sajtonak lila kod dereng eteren a szemeben. Ugy ahogy atlatjak a 386 orszaggyulesit, meg 1-2 eklektikusabb arcot. Ujasgiroink a valodi Magyarorszagot nem, csakis a sajat szakmai koreikben terjengo pletyokat es hoax-okat ismerik...
Előzmény: hozzászóló_ (11)
hozzászóló_ Creative Commons License 2001.08.11 0 0 11
Betlen túl bumfordi. Ez a Jani házhoz megy szinten jópofa, fölötte nem jópofa.
dödöle Creative Commons License 2001.08.11 0 0 10
A Nulla elvtárs, az lenne a nagy cumi?
Előzmény: személyzetis (8)
KOBA Creative Commons License 2001.08.11 0 0 9
"miért ne vennék meg a pénzes TV-k."?

Azért, mert Betlen elég intelligens ahhoz, hogy átlássa neki nem lenne tere egy ilyen televízióban. Hírolvasónak még nagy pénzért se menne el, a kereskedelmik pedig komolyabbat nem tudnának mást kinálni.
Ugyanez vonatkozik Balóra is, plusz ő már meg is szopta a TV3-mal.

Előzmény: dödöle (5)
személyzetis Creative Commons License 2001.08.11 0 0 8
dödöle te tényleg hülye vagy! Ha rájössz, hogy miért, szólj.
Előzmény: dödöle (7)
dödöle Creative Commons License 2001.08.10 0 0 7
Egyelőre magam vagyok, ne hidd hogy beszarva. Mi ez a nagy felhördülés,kidicsérnek valakit a brancsból? Ne félj, ha keményen nyalsz, marad valami neked is.
Előzmény: személyzetis (3)
Korovioff Creative Commons License 2001.08.10 0 0 6
Személyzetis elvtárs számára viszont teljesen használhatatlan. Pálfi úr viszont még lehet elvtárs. Aki szerint a doni hadtest veszett oda, arra lehet építeni.
Előzmény: dödöle (5)
dödöle Creative Commons License 2001.08.10 0 0 5
A mai Aktuálist nézve írtam a véleményemet. Ismétlem, Betlen kiváló TV újságíró, miért ne vennék meg a pénzes TV-k.Ócska Bárdos, Pálfi,stb. mit kaszálnak. Újabban Balót is tisztelem.
Előzmény: KOBA (2)
Korovioff Creative Commons License 2001.08.10 0 0 4
Kedves személyzetis elvtárs. Úgy gondolom, azok a haverok alkalmazhatóak lennének bizonyos pozíciókban.
személyzetis Creative Commons License 2001.08.10 0 0 3
A nép szava a Párt szava!
Nulla elvtárs visszavonva. Várom a haverjaidat. Veled együtt!
Előzmény: dödöle (1)
KOBA Creative Commons License 2001.08.10 0 0 2
"Sajnos ellopja valamelyik vacak TV."

Ezt honnan veszed?
Előzmény: dödöle (-)
dödöle Creative Commons License 2001.08.10 0 0 1
Tisztelt ügyeletes elvtárs! Szólok a haveroknak, ne nulláz te itt bazki!
Előzmény: személyzetis (0)
személyzetis Creative Commons License 2001.08.10 0 0 0
0.
Ez itten a Nulla elvtárs.
Előzmény: dödöle (-)
dödöle Creative Commons License 2001.08.10 0 0 topiknyitó
A magyar újságírás legnagyobb tehetsége. Ha profi lenne az MTV, a legnagyobb gázsit érdemelné. Sajnos ellopja valamelyik vacak TV. Régen nem szerettem, ma tisztelem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!