Keresés

Részletes keresés

hkr Creative Commons License 2001.08.11 0 0 3
Az ADSL és a BDSL között semmi különbség nincs. Ezt a különbségtételt az Axelero/Matávnet találta ki. Az ADSL-t csak az Axelero szaggatja X percenként meg naponta egyszer.

Céges használatra az Enternet és TVNet üzleti csomagjai szerintem jobbak, ott legalább fix IP van, meg nem szaggatnak.

Előzmény: Aquarius_NO1 (1)
hkr Creative Commons License 2001.08.11 0 0 2
Ha megfogalmazod a konkrét kérdéseidet e-mailben, megpróbálok válaszolni rá. Mire van szükségetek?

Nekem Enternet ADSL van, kollegámnak Axelero, és egy darabig teszteltünk TVNetet is. Mindhárom kb. ugyanazt nyújtja, apróbb eltérések vannak. Szerintem ha céges kell, érdemes elgondolkodni az Enternet Üzleti I-én is.

Ajánlom egyébként az "Olcsóbb ADSL a Matávnettől" topikot, elég aktív, és sok ADSL júzer van jelen.

Előzmény: prem (-)
Aquarius_NO1 Creative Commons License 2001.08.10 0 0 1
Szia!

Én úgy tudom az ADSL nem alkalmas üzleti használatra, és főleg Domain szerver üzemeltetésre, mivel 24 óránként legalább egyszer megszakítják. Ezért olcsóbb. A BDSL-t direkt céges használatra találták ki.

A szolgáltatók nálunk mind egyformán gyengék, tehát ez ne motíváljon.

Előzmény: prem (-)
Zsoldos Creative Commons License 2001.08.10 0 0 0
Jó kis cím! H0l élünk?!
Előzmény: prem (-)
prem Creative Commons License 2001.08.10 0 0 topiknyitó
Szia Mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni!
Cégem döntésképtelen helyzetbe került. Két szolgáltató között megy a huzavona. A TV.NET (ADSL) és az Axelero (BDSL) szolgáltatása között. A tvnet olcsóbb, az axelero profibbnak tűnik (s megbízhatóbbnak) mivel domainnévre és saját (céges) e-mail címre is szükségünk van. Ezt az axelero biztosítja is. (csak Ft! :(( )

Kérek mindenkit akinek van tapasztalata ezen a téren, SEGÍTSEN!

Köszönöm: prem

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!