Keresés

Részletes keresés

vacsman Creative Commons License 2002.01.31 0 0 8
Hi! Segítsetek, miért nem működik a C30-ason folyamatosan a hívószámküldés? Azt be tudom állítani, hogy a következő hívásnál elküldje, de az utána következő hívásoknál már nem ismeri fel a hívott készülék. Pedig a 1777-en a 3/5-ös almenü azt mondja, hogy "az ön készüléke elküldi a hívószámát". Hogy tudom beállítani, hogy mindig lássk a hívószámomat?
jimmyisdead Creative Commons License 2001.10.30 0 0 7
jó telefon ez, nincs vele semmi probléma, legalább senki nem irigyli!
paulinamartinez Creative Commons License 2001.10.28 0 0 6
nem is béna!
nekem is ilyen telcsim van, és jól megvagyunk, legalább nem mindenki ilyet vesz elő.
én pont azt szeretem benne, hogy olyan kis nyomika :)
amúgy szerintem tökéletesen csörög, mármint én mindig meghallom, sms-t is tudok vele írni, és nem villog a boríték, ha kitörli az ember az üzeneteit. :)

és ami a lényeg: 10k-ért valóban baromira megéri szvsz, mert mindent tud, ami a legfontosabb...és azok a fantasztikus játékok!

üdv,
pau

Ordas Creative Commons License 2001.10.28 0 0 5
Torolni kene par SMS-t.
Előzmény: Degec007 (2)
Vaszilij Creative Commons License 2001.08.31 0 0 4
Nekem olyan van, tényleg nem egy nagy szám, de szerintem 10-ért kurvára megérte, ráadásul 3600 Ft-os kártyával. Kis helyen elfér és ami fontos azt tudja. Ennyi
Előzmény: Törölt nick (-)
BLASIUS Creative Commons License 2001.08.31 0 0 3
Volt ismerősöm, akinek már néhány hét után besz@rt ez a telefonja. A Siemensekkel tapasztalataim szerint mindig baj van, kivéve C25. Mai viszonylatban a C30 egy kifejezetten buta telefon, ami még csúnya is, kezelni pedig nehéz. Ilyen áron adnak most 5110-est, ami még idősebb létére is többet tud, nem sokkal nagyobb, szebb, kezelhetőbb és 1-3 éves létükre semmi bajuk (ha nem dobálták vízbe, savba, betonra)! Én biztos az utóbbit választanám.
Degec007 Creative Commons License 2001.08.31 0 0 2
Basz nekem is ez a szar van s kapok egys sms-t elolvasom s utána ugyanugy villog az új sms-re figyelmeztető levélke
Help!
Ambrosini Creative Commons License 2001.08.29 0 0 1
Nekem olyanom van,de rettentően nagyon utálom.Alig lehet meghallani amikor csörög,meg smsezni sem lehet vele nagyon jól.Idegesítő egy valami...
Csokis Creative Commons License 2001.08.09 0 0 0
0 telefon, 0 problema.
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.09 0 0 topiknyitó
Úgy tűnik, a 3210esemmel szívás van , gondoltam, veszek egy ilyen kis gagyi C30ast amit diákra odadnak tíz rongyért praktikummal, kinőttem már abból a korból, amikor az ember gizdulni akar a legújabb típusú mobillal, szóljon, azt jó'van... de nem ismerem ezt modellt. Ismeri valaki ? Tényleg olyan gagyi, mint az ára alapján gondolnánk, vagy azért használható ? Pl. mennyire kényelmes vele SMSezni, főleg ez érdekelne.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!