Keresés

Részletes keresés

petami Creative Commons License 2005.09.19 0 0 600
Akkor láttam... Memória jelenleg hiányos... Pedig nem volt osztálykirándulás... Itt mindig történik valami. :):(
Előzmény: Ibigoo (599)
Ibigoo Creative Commons License 2005.09.19 0 0 599
Lásd 518-as hsz.
Előzmény: petami (596)
k_balint Creative Commons License 2005.09.19 0 0 598
"Szánalmas az érvelésed és nagyon gyenge lábakon áll, mint azt a kortársaid némelyike meg is jegyezte. Egy Fazekasban vagy egy Neumann-ban szerinted ezt elnéznék? Jó buli? Na neee..."

A Fazekasról nem tudok sok mindent, mert oda csak 1 ismerősöm jár, de ott is vannak füvesek, ezt jobb, ha tőlem tudod. A Neumannba viszont sok ismerősöm jár és háát, nem pont arról híres, h nincs drog. Ott nem csak ártalmatlan füvet hasznalnak a diákok, hanem dobálják magukba az ekiket és spuriznak, a többiről már nem is beszélve.

Szóval előszőr járj utánna a dolgoknak, mielőtt egy nyilvános fórumba írsz, mert lehet, hogy nevetség tárgyává vállsz.
Előzmény: Elizabeth (593)
Pyromaster Creative Commons License 2005.09.19 0 0 597
jaj mennyi hozzászólás.... :)

csak annyit fűznék hozzá hogy 8. ban mindekinek dicsekedtem hogy felvettek ebbe a suliba, most meg inkább szégyenlem.
ha valami sz@r csak annyit mondok hogy: "olyan Petrikes..."

petami Creative Commons License 2005.09.19 0 0 596
Hol került a Petrikkel kapcsolatba a drog? erről a hozzászólásról lemaradtam...
Elizabeth Creative Commons License 2005.09.19 0 0 595

Esotherica, ezzel pedig mélységesen egyetértek.

 

Számomra a legszörnyűbb nem is norbee, hanem a tanár ÚR (?), aki ... seggrészeg.

És az osztályfőnök is látta, amikor beleesett a bokorba.

(Megjegyzem, egy olyan,  meglehetősen speciális célokra használt bokorról van szó, amelynek a környezete a használat következtében kissé...hmmmm...nedves volt.)

 

Erre mondaná az öreg császár a Sissi filmből, hogy "na bravó"!

Előzmény: esotherica (556)
Elizabeth Creative Commons License 2005.09.19 0 0 594

Gyere le a hegyről inkább.

Ez az út nem visz sehova.

Előzmény: b_norbee (574)
Elizabeth Creative Commons License 2005.09.19 0 0 593

Így, mint a diákok képviselője, úgy érzem kötelességem elutasítani ezeket a vádakat. Joggal mondhatja bárki, hogy bezzeg ilyenkor már nagy a szám, ilyenkor én vagyok a diákok képviselője; mert ezesetben ez így is van. Nos, ha valaki úgy érzi, hogy vádaskodni szeretne (alappal, vagy alaptalanul) az legyen szíves befáradni az iskolába és felkeresni az iskola vezetőségét és diákönkománygatát. Ezek a témák/vádak úgy gondolom túl súlyosak ahhoz, hogy az internet nyilvánossága előtt kéne kitárgyalni. Úgyhogy szeretettel megkérek mindenkit, hogy ezeket a dolgokat a közeljövőben mellőzze itt a topikban. Köszönöm.

 

Na, kedves Norbee, nem szaladt el az a ló veled túl messzire? Ez a felnőttek fóruma, ahol mindenki leírhatja a véleményét, amely egyes esetekben , ugye, különbözhet a tiedtől, vagy nem?

Nos, megnyugtatlak, leszek szíves befáradni az iskolába, de nem azért, hogy felkeresselek tédeg, a diákönkormányzat képviselőjét, mert úgy gondolom, hogy amit tettél, az méltatlanná tett e cím viselésére és ha valóban olyan magas az a bizonyos mérce, akkor legyen benned tartás és mondj le!

Ami pedig a vádak visszautasítását illeti...

1. nem voltak vádak.

2. ha az iskolavezetés nem lép, magam megyek a rendőrségre.

 

Továbbá:

 

Szánalmas az érvelésed és nagyon gyenge lábakon áll, mint azt a kortársaid némelyike meg is jegyezte. Egy Fazekasban vagy egy Neumann-ban szerinted ezt elnéznék? Jó buli? Na neee...

 

Ha ez kiderül, valóban botrány lesz.

Viszlát hétfőn és ezek után...sajnállak, tényleg.

Előzmény: b_norbee (540)
k_balint Creative Commons License 2005.09.19 0 0 592
igazságtevő: Szerinted a tövények mind jók, semmi hiba nincs bennük? Ha tényleg ezt hiszed, akkor nagyon naiv vagy. Amúgy olvasd végig a pár utolsó hozzászólást. Akkor talán észreveszed, hogy nem volt fű az osztálykirándulásukon.
gabor15 Creative Commons License 2005.09.18 0 0 586

ÜDW! 11. E powaaaaaaaaaaaaaa hát igen.. Összefogás az van.. Főleg ha a vádak teljesen alaptalanok! És ezért különleges ez az osztály... ez az osztály azt csinálja amit a magyarok nem. Összefognak!!!!

 

Ennyit erről csáall

H3rba Creative Commons License 2005.09.18 0 0 584

"Ember" yó lenne ha nem próbálkoznál ilyen szánalmas lejáratásokkal mert ezzel csak magadnak csinálsz rosszat. És nem véletlen hogy felsorakozik a 11.E, tudod ezt a dolgot hívják összetartásnak meletted ki van itt??

Szánalmas gyökér vagy "ember"   

Előzmény: Ibigoo (581)
Ibigoo Creative Commons License 2005.09.18 0 0 581
Na, látom h azért szép lassan felsorakozik itt az egész 11E. Gyertek csak gyertek :D
Előzmény: H3rba (577)
H3rba Creative Commons License 2005.09.18 0 0 577

Már nem bírtam ki hogy ne szóljak bele :))

Szerintem nem tört össze senkinek a lelki világa Norbi bűne miatt, emiatt senkiből nem lessz alkoholista :) nah yó lehet hogy 1es "emberek" szemében nem 1 pozitív példa amit Norbi ott csinált de nem ezen fog múni egy 10.-es Petrikes alkoholhoz való hozzáállása. Sokkal több múlik azon a példán amit otthon lát szal szerintem nem kéne a Norbit baszogatni emiatt.  

 

Ibigoo  yó lenne ha csak olvasgatnád a fórumot és nem írnál mert hányingert kapok a szövegeidtől kössz: Joe

b_norbee Creative Commons License 2005.09.18 0 0 574
Na, jól van fiúk ennek így nincs értelme. Én amúgy sem szoktam válaszolni az engem írt kritikákra, lehet, hogy ma sem kelltt volna. Sőt biztos. Csak az a baj, hogy az ember gyomra egy bizonyos határ urán már nem veszi be az ilyen dolgokat, amik ma itt egész nap mentek. További jó fórumozást mindenkinek. De, egy valamit nyomatékosan kérnék. Ha valami problémája van a DÖK-kel, vagy velem, nyugodtan jöjjön oda hozzám a suliba és mondja el. Lehetőségeimhez mérten válaszolok is majd neki. De az itt felröppent dolgokra nem fogok reagálni, ahogy eddig sem tettem. Üdv.
b_norbee Creative Commons License 2005.09.18 0 0 569
No, igazán köszönöm, hogy vki a védelmemre kelt, de nem az a lényege egy fórumnak, hogy kertesztbe menjen a savazás. Ha valakit érdekel a dolog, akkor az nyugodtan írjon, de ebben a témában úgysem lesz soha egyetértés. És anno nekem Ibigoo még "kollegám" is volt. Elvégre együtt voltunk alelnökök... :) De attól még szívesen elvitatkozom vele bármikor :)
esotherica Creative Commons License 2005.09.18 0 0 567
Kedves Tőled. :) Hasonló jókat! :)

(A középiskolai történelemtanárom szokása volt mindig, hogy mikor a folyosón köszönt neki egy diák, így válaszolt: "Neked is ugyanazt, csak duplán!" Persze ez mindig a köszönés után következő belső monológra vonatkozott. :))
Előzmény: b_norbee (566)
b_norbee Creative Commons License 2005.09.18 0 0 566
Neked is :) Lehet, h. ez a gond, hogy te nem érezted jól magad a Petrikben. Én nagyon jól érzem magam. Nah, minden jót nem tartom valószínűnek, hogy mi még beszélünk. De annyira nem is bánom. Sok szerencsét a további életedhez. Üdv.
esotherica Creative Commons License 2005.09.18 0 0 565
Olyan jól szórakozunk, hogy egymás hasát fogjuk a nevetéstől.
Előzmény: ALIen777 (563)
esotherica Creative Commons License 2005.09.18 0 0 564
Volt közöm a Petrikhez. :) Nem tartom életem legkiegyensúlyozottabb szakaszának.

És én addig alszom nyugodtan, míg mi ketten különbözünk.

Na, de tényleg eldugulok. Minden jót.
Előzmény: b_norbee (561)
ALIen777 Creative Commons License 2005.09.18 0 0 563
szinte izzik a levegő!
b_norbee Creative Commons License 2005.09.18 0 0 561
Rendben elhiheted, hogy nem fog megszakadni a kicsi szívem. Egy ajánlat volt, szeretem a konfliktusokat rendezni és nem félbehagyni. De legyen. Ebből is látszik, hogy különbözünk és valószínűleg ezekből a nézetbeli különbségekből adódnak azok a kis viták is, amiről eddig beszéltünk. Még egy kérdés: Petrikes voltál?
esotherica Creative Commons License 2005.09.18 0 0 560
És valaki kedvesen figyelmeztetett, hogy a szabadidőm is egybe írandó. :)
Valóban.
Előzmény: esotherica (559)
esotherica Creative Commons License 2005.09.18 0 0 559
Kedves az ajánlat, de nekem elég volt belőled így virtuálisan is.
A szabad időm drága, nem olyan féjszekkel kívánom tölteni, mint amilyen Jómagad vagy.

Azért ne kenődj el.

(Az akár egy szó, hasonlóképpen a valamiként típusú dolgok is egybe írandók. Bocs, már nem bírtam tovább.)
Előzmény: b_norbee (558)
b_norbee Creative Commons License 2005.09.18 0 0 558
Rendben mindent el lehet poénkodni, gyengébb és kevésbé gyengébb poénokkal. De ettől a probléma még nem oldódik meg... És úgy gondolom, hogy a mi nézetbeli eltéréseink nem feloldhatók. Szívesen elbeszélgetnék veled ezekről a dolgokról a kár élőben is, és nem csak így a topikon keresztül. Én nem tudom, hogy mennyi idős vagy, és, hogy mikor voltál középiskolás. De, én már rég óta mondom: Ha valaki úgy gondolja, hogy jobban tudja vezetni a diákönkormányzatot, akkor mindenki előtt szabad az út. Lehet pályázni. Lehet csinálni, akár jobban is. És utána szívesen elbeszélgetek bárkivel ezekről a dolgokról.
esotherica Creative Commons License 2005.09.18 0 0 557
"Ha másoknak van köze ahhoz, hogy én mit csinálok és hol. Akkor nekem nem lehet?"

Pontosítok. Erre a válasz: de igen. Azt nem tagadjuk meg tőled, hogy tudd, mit és hol csinálsz. :DDD
Előzmény: b_norbee (554)
esotherica Creative Commons License 2005.09.18 0 0 556
Látom, Te csak értetlenül bámultál a TVre, mikor a sok politikusról kiderült, hogy ügynök vó't, mi? Aszt' nem értetted, mire a nagy felhajtás.

Segítek: nem, Te nem teheted ezt, mert Te egy címeres borjú vagy, nem csak egy a sok közül. A címert meg magad választottad, így viseld a következményeit.
Akár tetszik, akár nem, példát kell(ene) mutatnod.

Mielőtt megharagszol: ez nem most, és nem az én fejemből pattant ki. Ez már az ősemberek óta így megyen.
Előzmény: b_norbee (554)
Ibigoo Creative Commons License 2005.09.18 0 0 555
Van egy varázsszó: közszereplő. Azzal, h te vagy a DÖK elnök, közszereplővé váltál.
Ez a titulus megtisztelő, de felelősségteljes is egyben. Éppen emiatt a válasz: NEM.
Előzmény: b_norbee (554)
b_norbee Creative Commons License 2005.09.18 0 0 554
Na pillanat Eso. Én azért kezdtem el ide írni, mert pontosan egy ilyen dologgal hozakodtak elő az emberek a topikban. Azzal, hogy én hogy viselkedtem az osztálykiránduláson... És ebből kígyózott idáig ez a dolog. Hogy ismeretlenül marha jól oltogatsz, amikor én rád egy rossz szót nem szóltam... De mind1, ehhez is hozzá szoktam. De kérdem én: Ha mások csinálhatnak ilyet, akkor én nem??? Ha másoknak van köze ahhoz, hogy én mit csinálok és hol. Akkor nekem nem lehet?
Ibigoo Creative Commons License 2005.09.18 0 0 553
Vitatkozzunk. Szeretek vitatkozni. Miről is kéne?
Előzmény: b_norbee (551)
esotherica Creative Commons License 2005.09.18 0 0 552
Habár olvastam, Te nem érzed kötelességednek, hogy példát mutass, de elárulok egy titkot: mivel Te a diákság nevű nyáj vezetőjuha vagy, illene utat mutatni.
Ha ez meglepetésként ért, akkor rossz fába vágtad a fejszéd, hogy egy ilyen kedves képzavarral éljek.

És amit most csinálsz, a legnagyobb jóindulattal sem példaértékű.
Én a helyedben a sarokba vonulnék, és elkezdenék meditálni, mielőtt végzetes sebet ejtesz a karmádon.
Előzmény: b_norbee (551)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!