Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2021.09.18 0 2 108

Törölt nick Creative Commons License 2020.01.16 0 5 105

Frankycsek Creative Commons License 2019.09.18 0 1 104

Izgalmas lehet!

Nekem is volt egy partnerem akinél puncinyalás közben odatévedt a nyelvem,de ő kicsit másképp reagált.

Hátulról nyaltam a punciját,mikor csak úgy bepróbálkoztam pár nyelvcsapással,és jött a meglepi...a második nyelvmozdulatnál egy heves sóhaj kíséretében vadul a hosszan kiöltött nyelvemre tolta a popsilyukát!

Ahhh..Imádtam!

Hihetetlen élmény volt!

innentől egy hosszadalmas popsi és puncikényeztetés következett felváltva,és ugyanilyen váltásokkal folyamatosan egyre több ujjammal izgattam mindkét lyukát.

Aztán hanyatt fekve jól felhúzott lábakkal tárta elém a gyönyör két kapuját.

Ebben a pillanatban mohón cuppantam rá újra,és végül a nyelvemmel a csiklóján ficánkolva és 4 ujjammal a popsijában megfeszült a teste,és remegve vonaglódva hatalmasat élvezet,közben a puncijából az édes nedű spriccelve elöntötte a számat.

Irigyellek hogy hasonló élményben lehet részed!

Formás a feleséged hátsója,én is örömmel kényeztetném! ;)

 

 

Előzmény: szexárdiférj (103)


szexárdiférj Creative Commons License 2019.09.03 0 17 103

A feleségemet régebben nem izgatta, hogy nyaljam a fenekét, sőt kifejezetten felháborodott amikor pinanyalás közben néha a feneke lyukára is tévedt a nyelvem. Aztán pár éve már kevésbé ellenkezett mígnem egyszer hason feküdt, ujjaztam a punciját és közben a fenekét harapdáltam. Mondtam közben, hogy de ki tudnám nyalni a seggét és bár nem először hallotta ezt tőlem most fordult először hátra és mondta, hogy nyalhatom. Ráhajoltam a seggére és nyalni kezdem a lukát, miközben tovább ujjaztam. Így is élvezett el, a nyelvemmel éreztem az orgazmustól rángatózó segglyukát. Ő nem viszonozza nekem, viszont az, hogy én nyaljam a segglukát is az bekerült a szexuális életünkbe. Pinanyalás közben gyakran kap kicsit a segge is, viszont azt mindig ő mondja meg, hogy ha a nyelvemmel a segglyukán akar élvezni.  Idősebb korára előjött benne némi domina hajlam és egyszerűen imádom, amikor kedvesen a szemembe néz és azt mondja, hogy "Segget is!" Természetesen tudja, hogy ezzel engem is felizgat, tehát az én kedvemért is nyalatja, de jó látni, hogy neki is nagy orgazmusai vannak közben. 

 

 

Ha valakinek van hasonló élménye és szívesen csetelne róla emailon elér. 

Peter_xx Creative Commons License 2019.09.02 0 0 102

Igen, szerintem sem szokványos, de ha élvezni lehet, akkor miért perverz?
Nekem is meglepő volt az első alkalommal, de nem zavart.
Úgy gondolom, a hölgyeket jobban zavarja, mint a nyaló pasikat.

Előzmény: Törölt nick (100)
Törölt nick Creative Commons License 2019.09.02 0 0 101

Csak akkor szokott "pukizni" a popsim, ha feltelik levegővel. Ez elő szokott fordulni kutya pózban 😄

Előzmény: Peter_xx (99)
Törölt nick Creative Commons License 2019.09.02 0 0 100

Ez nagyon perverz, de ha élvezi akkor részemről mehet 🙂

Előzmény: Peter_xx (99)
Peter_xx Creative Commons License 2019.09.02 -1 1 99

Mi a véleményed arról a pasiról, aki élvezettel nyalja a kívánatos popsit, pukizás közben is?
Neked volt már olyan helyzeted?

Előzmény: Törölt nick (95)
pontkis Creative Commons License 2019.08.28 0 0 98

ebben sem árt a kölcsönösség :)  .... adni és kapni is élmény

Előzmény: Törölt nick (95)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.25 0 0 97

Ebben biztosan egyetértünk :)

Előzmény: Törölt nick (95)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.24 0 0 96

Nekem jópár éve majdnem ráment a házasságom arra, hogy egy alkalmi, pár hónapig tartó ismeretség során megtapasztaltam a fenéknyalás gyönyöreit mindkét oldalról. Szerencsére (?) aztán kitartottam a családom mellett, de azóta is elő-előjön az élmény emléke, és olyankor kiállhatatlan vagyok itthon :-/

Törölt nick Creative Commons License 2019.08.23 -1 1 95

Na de Lali! :) Ez a pasi dolga ;)

Előzmény: perverzlali (94)
perverzlali Creative Commons License 2019.08.12 0 0 94

Egy nő nekem is kinyalhatná a popsim,volt már benne részem párszor de nagyon imádom.

Akitlosz Creative Commons License 2002.04.26 0 0 89
Persze van káros következménye.
Hozzászoksz.
S ha meg nem jutsz hozzá jelentkeznek az elvonási tünetek.
Előzmény: Meggoo (84)
Akitlosz Creative Commons License 2002.04.26 0 0 88
A 79-edik hozzászólástól az 59-edik nincs olyan messze. Nem ekll mindenkinek visszalapozni, csak akit érint. Én szeretem tudni, hogy miről is társalgok. 1 percem meg szokott akadni, ha már idejövök.

Üdvözlettel: Akitlosz

Előzmény: petru (79)
scatman Creative Commons License 2002.04.26 0 0 87
Meggoo: tejszínhab RULEZ!
Előzmény: Meggoo (84)
scatman Creative Commons License 2002.04.26 0 1 86
OFF:

"And who is Zed, baby?"

"Zed's dead."

:-)))

Előzmény: -Zed- (83)
-Zed- Creative Commons License 2002.04.25 0 0 85
Vannak olyan velemenyek, hogy popsi utan nem illik punciba "betenni" (lasd: ujjad, kukid :), mert a popsiban belul vannak olyan bakteriumok, amik csak oda valok. Felreertes ne essek, ezek "letfontossagu" bakteriumok, az egeszseges elet reszei. De akkor sem valok punciba!

Tehat, erre illik odafigyelni, mindkettotok erdekeben.

Hogy a fentiek mennyire drasztikusak, nem tudom, en ehhez tartom magam!

DrZed :)

Előzmény: Meggoo (84)
Meggoo Creative Commons License 2002.04.25 0 0 84
Hi!
Akkor itt folytatódjon a téma,a most nyitott topicom tünjön el!
De azért van 1-2 kérdés,amit áthozhatnánk ide.Pl tud-e valaki valami káros következményről?főleg úgy,hogy olvastam,hogy van aki hol a popsit,hol a puncit nyalja.Még ha fürdés után is történik,nincs ennek káros hatása?
Egyébként olyan k*rva jó dolog ez!Annyira odavagyok a popsikért!:)És még csak 2* volt benne részem!:(Az a baj,hogy a barátnőm még nincs annyira oda a dologért.De majd én megmutatom neki!!!Náunk is az van,hogy amikor én csináltam neki,akor élvezte,meg tetszett neki,legközelebb mégse engedte,azóta meg nem került képbe a dolog.
Ez a tejszínhabos változat nagyon tetszik,mindenképp ki fugjuk próbálni!
Maggoo

-Zed- Creative Commons License 2002.04.25 0 0 83
Kiraly! :)
Imadok barmelyik oldalan lenni a dolgonak, de b.nomet minden 5. alkalommal erdekli a dolog :(

Na mind1, lesz ez meg maskepp eccer :)

Zed

scatman Creative Commons License 2002.04.25 0 0 82
Bocsika, a zseni ÉN vagyok :-)))))
Előzmény: fallen_angel (81)
fallen_angel Creative Commons License 2002.04.25 0 0 81
Kisperverz, te egy zseni vagy, hogy ilyen kincseket találsz :-)
Szerintem akinek nem tabu az anális téma, annak hatalmas élvezetet nyújt a popsi nyalogatása, érdekes, hogy azok a lányok is hajlamosak megfeledkezni merre is jár a nyelved, akik egyébként nem szeretik, nem hajlandók anális közösülésre. Amikor finoman nyalogatod a punciját és a nyelved "eltéved" először csak a gátig, aztán lejjebb... furamód, nekem akkor még senki nem mondta, hogy ne tovább :-)
Előzmény: Kisperverz (80)
Kisperverz Creative Commons License 2002.04.25 0 0 80
Megvan!
petru Creative Commons License 2001.09.20 0 0 79
Akitlosz, nekem szól a hozzászólásod?
El tudod képzelni, hányan lapoztak vissza, hogy mi a fene volt az az 57-ik hozzászólás? Ha villámgyorsan válaszolsz, akkor rendben, de így...
Felületes ezt lustaságnak minősíteni. Sokaknál az egész dolog olyan lassan működik hogy az ilyen visszalapozást mellőzik, hacsak lehet. Én is.
Na, most akartam kérdezni hogy miért nem a témához szólsz. És látom, hogy már hozzászóltál, méghozzá pont a te szavaid az "Igen. Szerintem igen." És ha én ezt most olvasnám, és érdekelne, mi igen szerinted, akkor át kellene kattintanom a másik oldalra, ami minimum egy percbe kerülne. Tehát tisztán praktikus okokból írtam, és nem mondtam, most se mondom, hogy ez így marhaság.
Tisztelettel, stb.
Előzmény: Akitlosz (77)
Sheme Creative Commons License 2001.09.13 0 1 78
Bocs. Bár hallottam egy érdekes beszélgetést:
- Tudod mi a különbség a barátnő és a kurva között?
- Mi?
- Ugyan mindkettő pénzbe kerül, de kurva nem töri össze a szíved, és nem kell gyerektartást fizetned neki.
Előzmény: scatman (76)
Akitlosz Creative Commons License 2001.09.13 0 0 77
Ajánlom figyelmedbe az előzmények részt a hozzászólásoknál.
Érthető, hogy lusta vagy lapozni.
Más meg arra lusta, hogy leírja mégegyszer annak a hozzászólását, amire reagált valamit.
Előzmény: petru (57)
scatman Creative Commons License 2001.09.13 0 0 76
Mondom, a SZERETŐM, nem kurva!!!
Előzmény: Sheme (73)
Sheme Creative Commons License 2001.09.13 0 0 75
Igen.
Előzmény: Velvetke (74)
Velvetke Creative Commons License 2001.09.12 0 0 74
Ez poénos akart lenni???
Előzmény: Sheme (73)
Sheme Creative Commons License 2001.09.12 0 0 73
... és pofátlanul felmarkolta a kikészített pénzedet, majd angolosan távozott!
Előzmény: scatman (72)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!