Keresés

Részletes keresés

nferro Creative Commons License 2019.11.28 0 0 1241

Sziasztok! Vácra tervezünk költözni a családommal. Munka Pesten, gimi Vácon. Ez a terv. Tudnátok tanácsot adni, melyik gimnáziumot válasszuk illetve merre érdemes vagy nem érdemes házat venni, este egyedül mászkálni? Köszönöm.

siófoki35 Creative Commons License 2019.07.25 0 0 1240

Evangélikus iskola --> gyógypedagógiai iskola --> evangélikus közösségi ház.

 

Széchenyi u. és Csányi László körút sarok.

Előzmény: Ády (Lemezárugyár) (1238)
Judit Fehérvári Creative Commons License 2019.01.14 0 0 1239

Széchenyi utca.

Ády (Lemezárugyár) Creative Commons License 2018.09.14 0 0 1238

Kedves Váciak!

Ennek a váci épületnettnek a címét szeretnem megtudni. Ha valaki tudja, kérem segítsen. Köszönöm!

 

kutyusfan Creative Commons License 2017.05.26 0 0 1237

Sziasztok! Nagy görögdinnye rajongó vagyok, már alig várom, hogy ehessek végre! Nem tudjátok, hogy Vácon hol lehet esetleg a legolcsóbban kapni dinnyét mostanában? Láttam néhány árust az út szélén, de azok nagyon drágák. Most kaptam egy Lidl újságot amiben van akció, de még az is elég drága (249/kg). Tud valaki olcsóbb helyet? Köszi, Andi

Vagdalthús Creative Commons License 2011.04.06 0 0 1235

Sziasztok!

 

Szeretettel várunk minden gyalogolni vagy (akár és-vagy) kerekezni vágyót a dicsőséges tavaszi hadjárat előtt tisztelgő, immár hagyományos Váci csata-emléktúrán vasárnap!

A rendezvényt, amely teljesítménytúra, a Honvéd-emlékműnél, mint ellenőrzőponton a Váci Huszár és Nemzetőr Bandérium tagjai színesítik.

Választható távok, gyalogos: 30, 20, 6 km, kerékpáros: 50, 15 km. Rajt: Zenepavilon (az 50-es kerékpáros a zebegényi vasútállomásról indul!), cél minden esetben a Zenepavilon, a Duna-parton.

Részletek:

http://www.teljesitmenyturazoktarsasaga.hu/tura?id=3185

http://www.felanaszalyra.atw.hu

 

Váci Lakóterületi SE Túraszakosztály

 

 

KEEP Creative Commons License 2011.04.05 0 0 1234

Tudtommal igen

Van Vácon a Realsys üzlet a piac mellett (www.realsys.hu) ők azt hiszem több infót tudnak mondani, mintha ők viszonteladók lennének.

Előzmény: ottar (1233)
ottar Creative Commons License 2011.04.04 0 0 1233

Ezek szerint ez a digitalvac vagy mi tényleg egy másik cég? Mi is most akarunk lépni a dunawebtől. Drága, lassú.

Kicsit felcsesztem az agyam, mikor az üzleti előfizetésünk nem működött, és hívtam az ügyfélszolgálatot, akkor annyit daráltak, csak a "mikor teccik megjavítani" kérdésre, hogy az esetek 84%-ban 48 órán belül megoldják a problémát... Nyommeg, a megrendelő meg most várja a kész anyagot...

 

Előzmény: KEEP (1232)
KEEP Creative Commons License 2011.03.30 0 0 1232

Szia!

 

DunaWeb-ről sok rosszat mondanak.

Amióta levélt a kábeltévé a dunawebről, arról meg egyre jobbakat.

Van Invitel és egyéb hordozásos ADSL.

Van acenet, nekünk az elég jól megy szimmetrikus sávszéllel.

 

Így hirtelen ennyi, remélem segít. Sajnos Invitel területen mindig drágábbak a dolgok :(

Előzmény: E(x)clipseboy_ (1230)
nyikkk Creative Commons License 2011.03.24 0 0 1231

Sziasztok,

 

Általános Iskola vonatkozásában mit tudnátok mondani Vácról?

 

Óvodás gyerekkel költöznénk, és érdekelne, melyik milyen - de sajnos nem sok infót találtam róluk.

Nem annyira a zseniképzés a cél, mint inkább a nyugodt légkör, türelmes tanárok, kulturált gyerekek/szülők

 

Kösz!

E(x)clipseboy_ Creative Commons License 2011.03.20 0 0 1230

Sziasztok!

Váci szüleimnek keresek új internet szolgáltatót. Létezik, hogy egy normális sem létezik (ár/érték szempontból)?

 

Kösz!

KEEP Creative Commons License 2011.03.08 0 0 1229

Elkelt :)

Előzmény: KEEP (1228)
KEEP Creative Commons License 2011.02.24 0 0 1228

Ismerősöm kérésére teszem közzé:

Vác belvárosában kiadó két szobás, alacsony rezsijű, felújított lakás.
Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet:
06703810896
06209628870

Joocsika Creative Commons License 2011.02.18 0 0 1227

Sziasztok. Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy melyik nyelviskolát ajánlanátok? A Dartmoort és a Deutsch-Hausról hallottam eddig. Mi a véleményetek? Angol középfok a célom. Előre is köszi

KEEP Creative Commons License 2011.02.08 0 0 1226

Szerintetek Vácon (illetve a 2-es úton észak felé) hol lehetne lerakni olyan jellegű szemetet, ami például

a) papír, de nem fér bele a szelektíves kukába. Pl karton doboz

b) műanyag, szintén. Pl nagyobb palackok

Törölt nick Creative Commons License 2010.12.23 0 0 1225

Ha azt szeretnétek, hogy egy váci fiú legyen a hivatásos magyar világutazó, szavazzatok rám!

http://www.alegjobballas.hu/palyazati_videok?profilSelection=profilDetail&profilId=201

 

Köszönöm!

 

Tóth Bálint

vactlap Creative Commons License 2010.11.15 0 0 1224

Mindenki figyelmébe ajánlom a váci tutilapok oldalt: Váci vállalkozások gyűjtőhelye ez a tuti oldal. Megtalálod itt többek között a fontosabb, akár közérdekű weboldalakat is, de az élet más területét érintő, Vác várossal  kapcsolatosakat is. Helyt adok a közeli települések fontosabb oldalainak is, hiszen ezért vagy azért érdemes felkeresni a szomszéd településeket.

 

http://vac.tlap.hu/

 

kuff Creative Commons License 2010.10.24 0 0 1223
A Laguna-rol van szo, itt olvashatsz rola :)

http://vacigastro.blog.hu/2010/06/28/volt_egyszer_egy_laguna_etterem

Egy biztos, mielott kibereled, nezd meg, a tisztasag nem a hely erossege:)
Előzmény: Törölt nick (1222)
KEEP Creative Commons License 2010.10.07 0 0 1221
Ja igen mégegy kérdés.
Baráti társaságnak keresek beülős helyet, ami a következő kritériumoknak megfelel:
- minimum este 11-ig nyitva van, de ha éjfélig, az nem baj. Leginkább pénteken, illetve vasárnap.
- lehet kapni sört :)
- teljes mértékben nem dohányzó társaság és nem is szeretnének büdösek lenni, tehát kocsma jellegű dolgok kizárva
- ha lehet valamit enni viszonylag olcsón, az egy erős pozitívum. Az lehet egy hamburger is vagy zsíros kenyér.
- létszám 2 főtől 10-20 főig is terjedhet éppen hangulattól függően

Eddig a Piccadilly pizzériába ugrottunk be néha, de hosszú távon azért olyanoknak, akik nem rendelkeznek önálló keresettel, kicsit problémás anyagilag.
Giroszos sokáig nyitva van a vörösházban, de kicsi.
Étterem drága :)
Van esetleg javaslat, vagy még mindig a pizzéria a legolcsóbb megoldás?
KEEP Creative Commons License 2010.10.07 0 0 1220
Apámnak vannak ilyen kávéi, de a sört én szoktam vinni :)
Előzmény: firmitudo (1219)
firmitudo Creative Commons License 2010.10.06 0 0 1219
Igen, nálam :).Elhozod, iszunk egy sört, közben megdaráljuk :)
Előzmény: KEEP (1218)
KEEP Creative Commons License 2010.10.05 0 0 1218
Első hallásra talán furcsa kérdés:
Van némi ajándékba kapott szemes kávénk. Ezt régen meg lehetett darálni boltokban kihelyezett kávédarálóval.
Vajon ilyen még fellelhető valamerre Vácon?
Vagdalthús Creative Commons License 2010.06.11 0 0 1215

Szívesen, örülök, hogy jól érezted magad! :-)

Igen, lesz, szintén április 10-én, ami ezúttal vasárnapra esik majd, a tervek szerint az ellátás is ugyanilyen lesz :-)

Előzmény: ronaldinhogaucho (1214)
ronaldinhogaucho Creative Commons License 2010.06.08 0 0 1214
Bocs, de csak most jutott eszembe, hogy megköszönjem. Nagyon jó volt a szervezés (külön köszönet a pálinkáért és a zsíros kenyérért!)! Jövőre is megyünk (remélem, lesz)!
Előzmény: Vagdalthús (1205)
Vagdalthús Creative Commons License 2010.06.04 0 0 1213

Még nincs vész, de azért a Duna és a környékbeli patakok is jönnek masszívan. A Sződi-patak már karcolja a hidat és a 2-es főutat, a Gombás is nyomul.

 

Láttam az Ipoly szélét, Honttól Tesmagig (Tesmák, SK) összefüggő vízterület, a Parassapuszta közelében haladó kerékpárút is víz alatt volt legutóbb.

kuff Creative Commons License 2010.06.04 0 0 1212
A foteri kinait ajanlani tudom, nagyon jo arakon dolgoznak es finom a kaja, par napja megkostoltuk. szom-vas is vannak.

hamarosan nyilik elvileg egy gorog etterem is,szinten a foteren.
Egyebkent ismerosok a Hattyu-t javasoltak mar, mint kiszallitos, allitolag nagyon jo a konyha. http://www.hattyuetterem.hu/main.asp

viszont az etterem epp atepites alatt all
Előzmény: KEEP (1211)
KEEP Creative Commons License 2010.06.01 0 0 1211
Pedig nem mai csirke: http://www.revoczietterem.hu/
Vörösház mellett, Báthori utca

Pizzériák okés, használjuk is őket, de amikor az embernek van 15-20 perce enni, akkor nem az igazi.
Meg akkor sem, ha nem akar otthagyni sok pénzt :)
Előzmény: kuff (1210)
kuff Creative Commons License 2010.06.01 0 0 1210
Jogos a felvetes, megprobalok utannajarni ennek is. Őszintén, soha nem hallottam még Vácon a Revóczi étteremről, de ahogy körbekérdeztem, a baráti köröm,családom sem, pedig váciak mind :)

Ha nem a belvárosra koncentrálunk,akkor azért gyrosos is van jópár, pl a vörösház sarkán, deákváron a régi "fagyisgabi" helyén a butiksoron (radnóti suli mellett).
Maradnak még a pizzák, pizzeriak, a Giuseppe-ben is relativ nagy a kínálat.

Fozelekes, egytaleteles helyet nem nagyon fogsz talalni hetvegen. Szerintem :(
Előzmény: KEEP (1209)
KEEP Creative Commons License 2010.06.01 0 0 1209
Hajrá-hajrá. Egészen jó lesz.
A 1197-es kérdésem valamilyen szinten még mindig aktuális :)
Előzmény: kuff (1208)
kuff Creative Commons License 2010.06.01 0 0 1208
nemreg inditottam egy vaci blogot, vacigastro.hu neven, kommentek, otletek johetnek, olvassatok :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!