Keresés

Részletes keresés

MuERTe Creative Commons License 2001.08.10 0 0 31
Mielőtt föladnád: szerintem igaza van,végülis erre ment ki a játék nem?Torgyánt mindenképp le kell csukni,hisz kettejük közül (O.V. vs T.J.) valakinek felelősséget kell vállalnia Szabadiért.Na most ki az aki szerint Orbán önként elviszi a balhét,és leüli a leülnivalót?
Előzmény: Szeppent (28)
pindiy Creative Commons License 2001.08.10 0 0 30
Ne add fel, én hiszek a Józsinak!
Előzmény: Szeppent (27)
zebrapinty Creative Commons License 2001.08.10 0 0 29
nem
zebrapinty
Szeppent Creative Commons License 2001.08.10 0 0 28
Azt hiszem, hogy itt nincs érdeklődés...
Beszüntetem.
Adieu
Sz
Szeppent Creative Commons License 2001.08.07 0 0 27
Szeretve tisztelt Feleim!
Minekutána néhány napra letíltottak ( ennek körülményeit a Megkérdeztuk a moderát c., szado-mazo topicban leírtam ), illetve rövid ideig nyaraltam, most ismét elérkezett az ideje annak, hogy a meg nem nevezhető, siralmas színvonalú kereskedelmi televízió, vasárnapi politikai magazinjának "közvélemény-kutató" kérdését megismételjem.
Kérek mindenkit, hogy a kérdésre valóban érdemben, a véleményét őszintén kinyílvánitva válaszoljon. Bevallom, hogy elégedetlen vagyok a topic múlt heti eredményességével...
Az e heti kérdéssel magam is gondban vagyok, hiszen szoros környezetemben egyetlen teremtményt sem találtam - beleértve Szeppentet is -, aki hiteles közéleti szereplőnek tartaná Torgyán József elnök urat. A kimondhatatlan nevű kereskedelmi tévé pollingjának 17 / 83 %-os végeredménye sokatmondó. Kommentálhatnám...

SZEPPENT BECSÜLETES POLITIKAI POLLINGJÁNAK E HETI KÉRDÉSE :
HISZ-E ÖN TORGYÁN JÓZSEFNEK?

Várom szíves közreműködéseteket!

Törölt nick Creative Commons License 2001.07.31 0 0 26
Hát, szerintem jobb kezekben van, mint ToJóékban, ámbár a tulaj/társadalmi elnök, satöbbi személye nem nagyon számít. Ebből a szempontból sem jobb, sem rosszabb, tényleg mindegy, csak az edző személye a fontos. Ami számít itt, az a 2,4 milliárdos tőkeinjekció. Ez szerintem mindenképpen jó. Nagy pénz, nagy foci...
Antisystem Creative Commons License 2001.07.31 0 0 25
Sziasztok!

Hát SzvSz:

elöször is legyenek focisták, akiket a labda jobban érdekel, mint a forint
azután ezek álljanak csapatokba, dolgozzanak, és érjenek el eredményeket
azután elvitatkozhatunk, hogy jó-e ha két jó csapatnak azonos a fő-tulajdonosa
Lehet, hogy az érdekes, hogy a "zöld sasok"-kal mi van, de hogy a "lesántult zöld háziverebek"-kel, az a macskát se (vagy esetleg)

Különben is rém unalmas, hogy a magyar foci immáron 80%-ban a botrányokról és sz.rkeverésekről szól, a foci helyett. Ha a magyar fociéletnek akkora lenne a azorgalma mint a pofája, már lazán VB döntőt játszanánk. Ehelyett most van botrány minden mennyiségben, és a foci szinvonala alulról veri a József Attila Lakótelep sörmeccseiét.

ÜdV

Szeppent Creative Commons License 2001.07.31 0 0 24
Kétségbe vonod a becsületességét Szeppennek?
Mi a Szeppent "platformja", mellyel nem óhajtasz közösködni?
Mi a hozzászóló_ platformja, mely nem egyezik a Szeppent még ezután felderítendő platformjával?
Sz
Előzmény: hozzászóló_ (23)
hozzászóló_ Creative Commons License 2001.07.31 0 0 23
Szeppent azt mondta becsületes, én meg nem akartam egy platformra kerülni vele.
Előzmény: Szeppent (22)
Szeppent Creative Commons License 2001.07.31 0 0 22
Ez nagyon sajnálatos, hiszen egy HOZZÁSZÓLÓ csak becsületesen igazi. Ám lehet, hogy az a "_" jelzi a turpisságot.
Sz
Előzmény: hozzászóló_ (20)
molar Creative Commons License 2001.07.31 0 0 21
Új megközelítés:

Fotex ne vegyen Fradit,
Danone ne vegyen Győri kekszet.

Kopasz ember meg ne vegyen fésűt, mert nem fogják elhinni nekije, hogy fésülködéshez kell neki.
Más célra persze felhasználhatja.
Na ez az, a más cél.

hozzászóló_ Creative Commons License 2001.07.30 0 0 20
Én nem vagyok becsületes.
Előzmény: Szeppent (19)
Szeppent Creative Commons License 2001.07.30 0 0 19
Pontosítok : feleségem, aki zsidónak született.
Lányom, akit a holland református egyház kebelében kereszteltek meg. Minden kényszer nélkül.
Ez egyébként a Szeppent becsületes politikai pollingja, a heti kérdés :.......
Sz
Előzmény: hozzászóló_ (17)
Dr.Gordon Shamway Creative Commons License 2001.07.30 0 0 18
Tudjuk hogy van ez a protestáns egyházakkal..:)))
Gordon, aki evangélikus.. :))
Előzmény: hozzászóló_ (17)
hozzászóló_ Creative Commons License 2001.07.30 0 0 17
Ha a lányod anyja a zsidó feleséged, akkor a lányod zsidó, akárki akármit mond, mert akinek az anyja zsidó, az zsidó.

Szóval ne gyere itt reformátussal, mert zajdman olvtárs tanfolyamán nem ezt tanultuk.

Dr.Gordon Shamway Creative Commons License 2001.07.30 0 0 16
Anyám szerint- aki tót :))- tisztán provokáció.
Előzmény: Szeppent (15)
Szeppent Creative Commons License 2001.07.30 0 0 15
Feleségem barátnője szerint - aki történetesen, de nem a tárgyhoz tartózóan öntudatos cionista aktivista -, igenis kifogásolhatatlan, jó döntés volt a Fotex kezébe adni a Fradit. A Fotex ügyesen gazdálkodó szervezet, a tulajdonosi kör származása, vallása teljesen közömbös. Jó, hogy tisztán üzleti kritériumok szerint rázzák majd gatyába az eddig parazitáktól nyüzsgő sportklubot.
Sz
Dr.Gordon Shamway Creative Commons License 2001.07.30 0 0 14
Én csak bátortalanul szólnék hozzá, mivel nem ástam beléje magam a fociba-se, de: valóban a tulajdonostol függ, hogy milyen focit játszik a csapat? Majd az Rt. főmuftija odaáll aztán mondja, hogy most dekázzatok kétszázat, meg fussatok 2000 métert? Nem hiszem. De a hangulatra biztos kihatássl van. Hogy jó vagy rossz hatással-e.. nem tudom.
Vagy nem is a csapat teljesítményéről van itt szó?! Ha meg nem, akkor ez pusztán ideológiai vita. Ha pedig ideológiai vita, akkor részemről jobban örülnék egy magyar tulajdonosnak.
Szeppent Creative Commons License 2001.07.30 0 0 13
Legjobb barátom szerint - aki neves filozófus- , szerint szerencsétlen ügy, politikailag ostoba húzás és felesleges provokáció volt.
Sz
Szeppent Creative Commons License 2001.07.30 0 0 12
A sógorom szerint - aki görög- , nem.
Sz
Szeppent Creative Commons License 2001.07.30 0 0 11
A lányom szerint(aki kilenc éves és református), igen.
Sz
Szeppent Creative Commons License 2001.07.30 0 0 10
A feleségem szerint -aki zsidó-, nem.
Sz
Szeppent Creative Commons License 2001.07.30 0 0 9
Én nem tudom.
Sz
delfyn Creative Commons License 2001.07.30 0 0 8
...mint tudjuk: fejétől büdösödik a hal..."
Ki kell cserélni a fejet.
Előzmény: PuPu (6)
molar Creative Commons License 2001.07.30 0 0 7
Ne úrizáljunk!
A kékvér nem tesz jót a Fradinak.

Az MTK-ból mit tudott csinálni Várszegi? Oda milyen vért frissített?

A Fradiból nem a Fotex fog nagy csapatot csinálni. Eddig nagy volt. Ezt csak elrontani tudja.

Előzmény: PuPu (6)
PuPu Creative Commons License 2001.07.30 0 0 6
No, - ami azt illeti, - napjainkra a Fradi eléggé degenerált képet kezdett mutatni, - egy kis vérfrissítés marha jót fog tenni neki...
:O))))
Előzmény: molar (5)
molar Creative Commons License 2001.07.30 0 0 5
Gratulálok. Finom kis eszközök.
Ezt nevezik nagyban globalizációnak?
Akkor jó néz ki a világ. Ősi értékek mennek tönkre, tudatosan.
A cél: legyen minden más, mint ami lényege.
Ebből a természetellenes génmanipulációból csak torzszülöttek jöhetnek létre.

Aztán lehet gyönyörködni a másságban. Rövid ideig.

Előzmény: PuPu (2)
székkutas Creative Commons License 2001.07.30 0 0 3
Kell-e még ennek az országnak ez a Ferencváros?
Előzmény: Szeppent (-)
PuPu Creative Commons License 2001.07.30 0 0 2
Mongyuk a független politologus - szakértőkről az elmúlt választás óta igen hallgatnék a helyedben, - gondolj a Stumpflira...
Egyébként a Fradi pont a megfelelő kezekben lesz, - éppen ideje volt egy kis alázatot tanítani a szélsőjobbnak...
:O)))))
Előzmény: Szeppent (-)
molar Creative Commons License 2001.07.30 0 0 1
NEM.

De ha véletlenül igent mondtam volna, az eredmény hitelességét az sem támasztja alá jobban.

(A FOTEX által rendezett internetes közvéleménykutatás szerint például jó kezekbe került a Fradi.)

Előzmény: Szeppent (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!