Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016.10.15 0 0 67

Nem tudom, hogy a Stickman Warfare nem tudom pontosan mikori, de mindenesetre alacsony gépigényű játék. A játék letölthető a http://stickman.hu/ weboldalon (ingyenesen).

Előzmény: csd (66)
csd Creative Commons License 2007.04.03 0 1 66

Sziasztok!

Segítségeteket kérném!

Most vettem meg haveromtól használtan a gépét (P4 3,5Ghz, 1 gigram, geforce fx6600)

 

tudtok olyan FPS-eket ajánlani 2004 és 2006 között, amik szerintetek tök jók és futnak is ezen a gépen?

 

köszi

 

xlr8r Creative Commons License 2007.02.24 0 0 65
Próbáld meg hozzá letölteni a legújabb firissítést (frissítéseket). Valószínűleg ott már javítva van a probléma...
Előzmény: Dr Jekyll (64)
Dr Jekyll Creative Commons License 2007.02.15 0 0 64
Üdv.
Személyes toplistám:
1. COD 1-2
2. Medal
3. First to Fight

Már nagyon várom a Medal Airborne-t. A YouTube-on láttam az előzetesét, attól padlót fogtam.

Végül egy kérdés. Tán tudtok segíteni. Játszanék megint a CLOSE COMBAT - FIRST TO FIGHT c. FPS-sel. Egyszer már végigjátszottam, akkor még 1. szervízcsomag volt a gépemen, most már 2. számú van. Sajnos van egy kis gond vele. Egyetlenegy. A fegyver nem látszik a képen. Képzelj el egy FPS-t, ahol nem látod a fegyveredet a képernyőn. Megnéztem az OPTIONS menüben, ki lehetne kapcsolni - ezt meg is tettem, ide-oda váltogatva, de nem oldotta meg a problémát. (Amúgy lőni, tárat cserélni, stb. lehet.) Újrainstalláltam, kb. négyszer, más meghajtóra, ki- és bekapcsolt vírsvédelem mellett, de mindig ugyanez van.
Ja, és eredeti játék, nem másolt.
Erre varrjatok gombot...
Ha van ötletetek a probléma megoldására, kérlek, segítsetek.
Köszönöm.
w-razor Creative Commons License 2002.01.29 0 0 63
Mindenki el van ájulva az "új" Wolf-tól. Szerintem egy rakás szar. Tényleg szép, jó mozgás, visszonylag intelligens ellenfelek, DE a történet elcséplet és rövid. Minden a szokásos. Mennyé ide mennyé oda, húzd meg a kart...A végén a fôellenség nagy és sokat kell belelôni. Ott volt a HL, ott ésszel kellett megoldani a dolgokat, nem minnél nagyobb csúzlival. Kb. 6(!!!) óra alatt végigtoltam csítezés nélkül.

Most a MOHAA-val nyomulok. Na ez már játék, nem az a sci-fi faszság, mint az RTCW.

Carlos2001 Creative Commons License 2002.01.29 0 0 62
És a Half-Life user modok: Hour-Glass? Timeline I-II? USS Darkstar? Stb?
Előzmény: KaTy (61)
KaTy Creative Commons License 2002.01.28 0 0 61
1.MOHAA
2.AVP2
3.WOLF
NA MEG A HALF-LIFE:)
bayzee Creative Commons License 2002.01.27 0 0 60
AvP-2 (főleg marine) irtó jó hangulat miatt.
RtCW egyszerűen tökéletes :))
Serious Sam na ez viszont tényleg shooter
toronto-dallas Creative Commons License 2002.01.27 0 0 59
Most töltöttem le egy avit a partraszállásról.félelmetes.aki valaha ott járt annak nem ez lesz a kedvenc játéka de mi azért kaphatunk egy kis izelitot az akkori "hangulatbol"
RedRiot Creative Commons License 2002.01.27 0 0 58
Nekem most egyértelműen a MOHAA a No1. De van egy nagy kedvencem, az Undying. Szép grafika, jó pályák, minden idők legjobb hangeffektjei, cool szörnyek, jó sztori. És olyan félelmetes volt, hogy majd néha alig mertem miatta elaludni. :) Ritka igényes program, kár hogy viszonylag kevesen ismerik.
ATi Creative Commons License 2002.01.26 0 0 57
unreal 1
meg ma is eszmeletlen szep, es elvezetes
toronto-dallas Creative Commons License 2002.01.26 0 0 56
Half-Life
Sin
No One Lives Forever
MOH
Kingpin
Hidden and Dangerous
(nem sorrend)
Tomicsucsu Creative Commons License 2002.01.26 0 0 55
Szerintem most a topp:

Medal of Honor

Persze szóba jön:
Project IGI,
Soldier of Fortune
Operation Flashpoint,
Wolfenstein,
Ghost Recon
egy kicsit a jövőbe tekintve:
Project IGI2,
Soldier of Fortune 2
Kihagytam valamit ???????

Egészítsétek ki, s rangsorolásotokra is kíváncsi lennék indokokkal !!
Ki áll most a TOP 1 FPS helyén ??

Sedyl Creative Commons License 2001.08.29 0 0 54
Számomra minden idők legjobb FPS-e a Half-life.Az egyetlen játék amire akkor azt mondtam, hogyha nem lenne tört verzióban eredetiben biztos hogy megvenném. Játék még soha nem nyújtotta azt az élményt mint AKKOR a HL.Hihetetlen jó volt a fegyverek, a mesterséges intelligencia, a kalandelemek, a történet stb.A sok agyatlan lövödözés után teljesen újszerű volt, hogy váratlan történések vannak a játékban(hirtelen leszakadó plafon, felrobbanó gépek, a földönkívüliek a szemünk láttára kapják el a tudósokat stb.)mindez játék közben, fantasztikus hangulatot árasztott.
Érdekes, hogy a HL sikere ellenére a legtöbb FPS mégis megmaradt a lövöldözés-kapcsolónyomogatás szintjén.Pedig,a jövőben mondjuk az Unreal 2, a Doom3 vagy valamelyik nagy név hasonszőrű lenne (már ami a játékmenetet is illeti), hát az maga lenne a... nem is tudom... :)
lordofthechicagoblues Creative Commons License 2001.08.28 0 0 53
Egyértelműen a jó öreg maksz most éppen.
Én ugan 3rd personban nyomom, így néha belóg a burája a tűzharcba, de ilyenkor azért kb. mindig megérzem, hova kell kaszálni...
Előzmény: SteVie (52)
SteVie Creative Commons License 2001.08.16 0 0 52
Hozzáláttam a SiNt nyüstölni...háát..nem tartott sokáig...vhoy régen jobb volt!:-DDDDD
Ott kezdődött hogy SB Live-ot nem támogatja...ahha...tudom, van vmi peccs, de annyira nem érdekel:-DDDD

Szal nem az igazi, viszont pl. SoF még mindig az egyik legjobb...

Hja, mégvmi, ami elég új és "gecijó":
-Max Payne First Person Moddal és így már nem is Offolok!:-)))
KIBBASZIOTT jó, eccerűen látni kell és kész!:-D

ripper Creative Commons License 2001.08.16 0 0 51
Ahh, bagatell!!
Méghogy a Wolf3D volt az első!

Ott volt még a jó öreg Commodore-on a Total Eclipse nevű eposz!
First Person az stimmel, meg végül is a Shooter is, mert néha szellemeket meg egereket meg falon lévő szemeket kellett lőni.
Aztán Driller, Dark Side, Castle Master1, Castle Master2, meg ezek. Ezem mind az akkor nagyszámnak számítő Freescape "Engine"-nel készültek.

Amúgy PC-n tetszett még anno a Strife is, tele volt kaland elemekkel. Bár mostanában kedvet kaptam hozzá, de amikor viszont láttam, elment a kedvem (bár ha lenne legalább egy svga felbontás!)
Plusz a szokásos Doom - Duke - Quake - Unreal(T) SOF, NOLF bagázs is bejött. Meg az összes (hehe...)

count_zero Creative Commons License 2001.08.16 0 0 50
Közben jelezném, hogy befejeztem a Requiemet...

Nem volt rossz, meg kell hagyni, de...

Az eleje tényleg qrva nehéz volt. Aztán amikor megkaptam a Time Warp képességet, onnantól nagyjából vége volt a kihívásnak... Benyom time warp, berohanok, leadok 50 lőszert fejre célozva, kirohanok, benyom megint time warp, goto 10... Erősebb ellenfeleknek To Salt, főellenségeknek brimstone közvetlen közelről. Mást szinte nem is használtam, pedig volt pár poénos, de használhatatlan power... Pályák kissé lineárisak voltak, a sztori meg kicsit zavaros (űrhajóval a mennybe? ééérdekes...:)

De azért tetszett. Kellemes másfél nap volt...
Egyéb javaslat? :)

Galocza Creative Commons License 2001.08.16 0 0 49
nem sorrendben:
nolf, thief1/2, blood, kingpin, halflife csmod

az (időben) első viszont a wolfenstein (amikor azt mondja a kék fickó, hogy hippahó majd beszarni)

A No. 1 viszont a DEUS EX!!!

SteVie Creative Commons License 2001.08.16 0 0 48
Úgy kell neked...
:-P
Szal Descent...miafasz...az a jövőbeli barlangos űrhajósdi faszság?
FPS?

Na mind1, ennyit az építő jellegű hozzászólásokról!:-)

:P

Előzmény: Mr Spock (47)
Mr Spock Creative Commons License 2001.08.16 0 0 47
Erdekes hogy senki nem emlitette a Descent sorozatot. Pedig I, II, III, egyik jobb volt mint a masik. Es ha hiszitek, ha nem, meg mindig itt ott eloveszem az eredetit, a Wolf3d-t egy felorara.

Gabor

count_zero Creative Commons License 2001.08.15 0 0 46
Na, az itt hallottakon felbuzdulva elkezdtem a Requiemet... :)

Jön le a Dx8peccs, aztán bosszút állok mindenkin... :)

DonnieBrasco Creative Commons License 2001.08.15 0 0 45
Ember, tökegyforma az ízlésünk :)) hozzátenném még a Thief-et, ami szintén FPS, csak nem First Person Shooter, hanem First Person Sneaker :)))

DB

Előzmény: Kúper (31)
count_zero Creative Commons License 2001.08.13 0 0 44
SiN
Bankrablás:
Van egy számítógép az első pályán, amivel ki lehet nyitni a nagy széf ajtaját, ott lehet rákeresni az ügyfelek kódjára és egyenlegére, ott megtaláltam a Sinclair nevet, és egy ATMnél le is húztam jól a lét a számláról. Ennyit tudtam megcsinálni a játékon belül.
Aztán, nem tudom miért, elkezdtem nézelődni a fájljai között, ott volt egy halom baki, elb*szott, elröhögött hangok, Miss Sinclair meztelen skinje, egypár érdekes animációja ;), és ott volt a játékban az első pályán használt hangok között, hogy "We're her to _save_ the bank, not to _rob_ it!"... Ebből gondoltam, hogy valahogy talán ki lehet rabolni a bankot...

Jah, amit kifelejtettem tegnap, az a Thief... Naggyon bejött... Igaz, nem kifejezetten Shooter, de First Person... :)

Amerikaiak télleg bénák... Koleszból nyomtam 160as pinggel a keleti partra UT Infiltrationt, és elég sűrűn zártam elsőként a pályákat... /Önistenítés off :)

Előzmény: SteVie (43)
SteVie Creative Commons License 2001.08.13 0 0 43
Hehe Zero, nagyon igazad van, South Park multi rulla:-)))
2x végigdobtam a SiN-t, de ez a bankrablós dolog nem jött össze, mesélj, hogyan lehet?!
Viszont a vége tényleg ellapult egy kicsit, de azért voltak nagy poénok ott is!:-)
E+hh, mindjárt nekiállok harmadszor végigdobni!:-)))

Hja, Delta Force...régen Neóval nyomtuk, el se hittem hogy ezek az amerikaiak tényleg ilyen bénák!:-DDD

Előzmény: count_zero (42)
count_zero Creative Commons License 2001.08.12 0 0 42
Csatlakoznék, a SiN szerintem is qrvajó volt. Csak mintha a végére kifogytak volna az ötletekből... De az eleje... Belopózni a laborba észrevétlenül... Vagy még a legelső pályán átutaltatni Miss Sinclaire bankszámlájáról a lóvét a sajátunkra... Tényleg, találtam egy pár hangot, amit játék közben nem sikerült előhozni. "Here comes my pay" "Here goes your pay" "Hey, we're here to _save_ the bank, not to _rob_ it!" Nektek sikerült kirabolni? :)

Egyébként a Cyberpunk hangulat jön be legjobban (a real cuccokkal kb egy szinten) a játékokban, így az FPSekben is.

Cyberpunk:
System Shock ('92ben adták ki, én múlt héten játszottam újra végig)
System Shock 2
Egy Q1 mod, a Malice -erről mi a véleményetek? Nem hallotttam még olyan emberről, akinek nagyon bejött volna... :)
SiN
Deus Ex

Real:
HL mod hegyek (CS, DoD, GW)
UT modok (Inf, TO, SF)
Flashpoint
Delta Force multiban

Zúzda
Quake (az első)
UT Instagib :)
Serious Sam, multiban, Serious nehézségen :)

Meg még ilyen apróságok, hogy Jedi Knight sorozat, South Park multi :) van még egy halom, de így is hosszú már...

Nah, vélemény?

Előzmény: SteVie (38)
vacsad Creative Commons License 2001.08.11 0 0 41
Hááááát.....

Hogy mi a legjobb FPS?
Ugyebár ízlések és pofonok,de szerintem:

Grafika-Quake 3,SoF
Hangulat-AvP,Kingpin
Játszhatóság-UT

Petyus_ Creative Commons License 2001.08.10 0 0 40
Thief, Deus ex is rulla. Én imádom a Deus ex-et, főleg a hackelős, lopakodós dolgokat. :) Bár az szar, hogy kellő képzettség hiányában célzott fejlövés után tovább szaladgálnak a srácok...
SteVie Creative Commons License 2001.08.10 0 0 39
* lőtt sebek kivehetőek = szemmel, azaz jól látszanak az ellenen/ben:-D
SteVie Creative Commons License 2001.08.10 0 0 38
Végre Lord!!!:-D
Végre vki akinek bejött a Sin!
Az első jó FPS volt...(Ehez tudni kell, hogy CSAK a reális játékok jönnek be:-DD)
Szal az, hogy egy lövés a fejbe halál, hogy a lőtt sebek teljesen kivehetőek, hogy a mellényt levehetem az ellenről (és szét is lőhetem), vagy az hogy minden tereptárgyat használni lehet, ezek mind korszakalkotó elemei lettek az FPS-eknek.
Azóta sokkal több a "reális" játék, és tényleg az volt az első.
Hja, arról nem is ebszélve hogy változatos a terep, az ellenek, hogy nagyok a poénok és persze a beszólások...az outróról nem is beszélve, ami szerintem a legjobb valaha!
SOF is nagyon bejött, de csak mert az ellen nagyon jól reaglt a lövésekre!Szerintem CSAK ez vitte sikerre...(Nameg a "-Sorry Mr. Hussein, but I need the General Alive...":-DDD)
R6 sorozat természetesen, megint egy korszakalkotó darab.
HL-ről minek beszélni, elemezgetik eleget, AI az ütős benne:-DDD
Delta Force a "hitelessége" miatt és a multi miatt, bár nekem az AI-ban (ha ezt lehetett annak nevezni:-DD) bejött az, hogy az első lövésed után (főleg 1. pályán érvényes) az ellen elkezdett eszeveszetten lövöldözni (vaktába), ezzel megteremtve a hangulatot!:-)))DF 2,3, nem nyújt semmiplusszt, 3 pl. a nagggyon gyenge, kritikán aluli fegyver (avagy kéz) modellek miatt meg persze a jó öreg DF "AI" :-D miatt lett ilyen gyenge...
Operation Flash a másik nagy király, az is tele újdonsággal...pl. a járművek, a célzás, hogy parancsot lehet (ténylegesen) teljesíteni és csapat része vagy és persze hogy igazi háborús feelingje van...:-D
Na ennyit erről, sorry a teredelemért, de az FPS-ek bejönnek:-DDD
Előzmény: lordofthechicagoblues (35)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!