Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2018.01.19 0 0 27

Nekem gyerekkorom jelentős részét tette ki a Danubius (és a Sláger is), így én nem mondok rájuk rosszat.

 

 

Viszont most itt vagyok, metalhead-ként és rockerként, egyáltalán nem bánva, hogy a danubiust és a (S) lágert hallgattam.

 

;)

TMitalhinrg Creative Commons License 2013.06.08 0 0 26

A Danubius Rádió csak később süllyedt - főleg zenei színvonalban - egyre lejjebb. Valaha nagyon változatos, sokoldalú volt,
rengeteg műsorvezetővel, számos zeneistílussal, népszerű műsorokkal, de mire privatizálták, ezek mind sorban megszűntek,
eltűntek és maradt a szűk, egysíkú "középvonal", mindig ugyanazon zenék.

http://regiujzenek.blogspot.hu/2013/06/danubius-radio-90-es-evek-elejen.html

csimpo76 Creative Commons License 2009.04.07 0 0 25
Hát ez elég jó kérdés... Itt fellelhető Baby Gabitól a Hooligansan át egészen az Emoig minden! szóval a célközönségük elég nagy, és ezzel elérték hogy az adásuk igénytelen legyen.
Előzmény: korva (24)
korva Creative Commons License 2009.04.07 0 0 24
A Danubius sokkal gyengébb, mint a Sláger, jól tették, h átmentek. A danubius egyáoltalán kinek szól? MErt atom lejáratja az országot.
Előzmény: csimpo76 (23)
csimpo76 Creative Commons License 2009.04.07 0 0 23
Nem olyan rossz az a Danubius csak a zenei felhozatal kicsit változatlan! De ott a Király tényleg a Boros és a Bochkor volt
Előzmény: valtsnicket (22)
valtsnicket Creative Commons License 2009.04.07 0 0 22
A Danubius is addig volt jó, ameddig nem volt. Bochkor eljött, és ennyi lett. Azóta a sláger a nyerő, mindenki tudja!
Gáborbakter Creative Commons License 2006.03.13 0 0 21
ez igaz.Akkor volt jó mikor anno a 80as években beindult mint első magyar ker. adó.most meg...irány a süllyesztő!
Előzmény: Törölt nick (20)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.07 0 0 20

Ez az egyik igénytelen gagyi rádió, ami semmit sem változott a topic nyitása óta..az meg már nem most volt 2001.07.28

Gratulálok !

Igénytelen tucat szenny a csürhéknek !

Törőlt_nick Creative Commons License 2005.12.02 0 0 19
hihetetlen ez az adó, még mindig a 'haleluja' meg a 'szerelemről szó sem volt' és társai megy már nem is tudom hanyadik éve. Ezen már röhögni sem lehet annyira szánalmas.
cyber.greg Creative Commons License 2002.03.11 0 0 18
Hófehér Jaguár!
Random_ Creative Commons License 2002.03.11 0 0 17
mit hallgassunk szerinted?
Előzmény: Gucó (15)
cyber.greg Creative Commons License 2002.03.09 0 0 16
Hófehér Jaguár...!
Előzmény: Gucó (15)
Gucó Creative Commons License 2002.03.09 0 0 15
Csá!
Ha nem tetszik, akkor mért hallgatjátok???
Ezt nem tudom megérteni...
Talán mazohisták vagytok???
Egyébként szerintem tök király a Danubius.
Legalább is a Láger-nél biztos jobb.(1000x)
__PT Creative Commons License 2001.08.15 0 0 14
En meg akkor hallgattam a danubijuszt, amikor a reggeli kapuccsinojukban vagy a 2 idiota /boros-bocskor/ vagy a 3 debil /jagubdzseg-gundeltakacs-meg az a zalaegerszegi tix-es buzi/ szerepeltek.

Munka kozben hallgattam volna valami zenet meg annak idejen, de egy ido utan ugy be tudtam tole sokallni, hogy igazabol oda se nagyon figyeltem, merthogy dolgoztam.

A lager radio meg egy hanyinger a hippi/jampec zenejevel.

Azota nem hallgatok semmilyen radiot, ha megis, akkor az a netrol valami kulfoldi ado.

Perverz Tata

ARIBOY Creative Commons License 2001.08.15 0 0 13
A juventus rádió Budapesten és 120KM-es körzetben a 89.5-ön fogható.De 8 helyi vidéki rádióval hálozatot alakitottak ki.Igy ez a 8 vidéki rádió

10 órától 14 óráig a Juventus rádió müsorát sugározza.De a Balaton rádió /FM 88.2Mhz/és a pécsi Fordan Zengő rádió /FM101.2MHz/egész nap a Juventus rádió müsorát sugározza.Ezt a Hullámvadászom olvastam.

Előzmény: NB2 (9)
Random_ Creative Commons License 2001.08.14 0 0 12
Komolyan?

Akkor Kecskemét azon belül van biztos.

Előzmény: NB2 (9)
NB2 Creative Commons License 2001.08.13 0 0 11
Kis szemfüles :))))). Gratula.

a kilométert tényleg onnan vettem, de anélkül is 100 km-re tippeltem volna. Valamikor egy programfüzetbe le volt rajzolva a hatósugaruk, és az valahol a balatonig tartott.

Előzmény: cyber.greg (10)
cyber.greg Creative Commons License 2001.08.13 0 0 10
"Úgy tudom", ez tetszik, nem azért, mert egész véletlenül negyedórája mondta a programigazgató az MMM-ben! :-)
Előzmény: NB2 (9)
NB2 Creative Commons License 2001.08.13 0 0 9
Ugy tudom a juventus, csak bp és kb 120 kilométeres körzetben van.
Előzmény: Random_ (4)
micu Creative Commons License 2001.08.12 0 0 8
Engem a zenei kínálatuk kevésbé zavar, szvsz még mindig jobb mint a Juventus az állandó töc-töc-töc zenéivel. Őszintén szólva soha nem tudtam megérteni hogy mi a fene jó a abban hogy másfél óráig megy egy sample végtelen ciklusban, közben pedig eleresztenek még két-hármat. Ilyet egyébként az én gépem hardveresen is elő tud állítani ha egy normális szám lejátszása közben lefagy az mp3 lejátszó. Annál csak a rap sz*rabb amikor egy monoton ürge egy monoton ritmus alatt felolvassa eszkimó nyelven a háború és békét...
Amit viszont nagyon rühellek bennük azok a jópofi műsorvezetők meg az egybites userekre optimalizált játékok.
Előzmény: chromax (-)
RedRiot Creative Commons License 2001.08.12 0 0 7
Hál'Istennek már rég nem hallottam a danubiuszt. De engem néha elgondolkodtatott. Pl. amikor felcsendült Elton Johntól az "ám sztil sztending, jee jee jee", belegondoltam, hogy ki a vér kíváncsi erre a számra. En még nem találkoztam Magyarországon Elton John rajongóval. Ki kíváncsi annak a buzinak a 20 éves számaira? Meg a kívánságműsor, amikor olyan számokat kgrnek a parasztok, amiket aznap már 79-szer leadtak. ááááá!!!
Random_ Creative Commons License 2001.08.12 0 0 6
Szerintem a kettő egy kutya csak a játszott zenék mások.
Előzmény: cyber.greg (5)
cyber.greg Creative Commons License 2001.08.12 0 0 5
A topik címe szerintem is igaz, én csak még annyit teszek hozzá, hogy a Sláger a kiráj!
Random_ Creative Commons License 2001.08.12 0 0 4
Azt hogy érted hogy a Juventus országos legyen?
Mert szerintem országosan fogható. Legalábbis azt hírdetik. meg nálunk is fogható. :)

Azt vettem észre hogy végül is minden rádióadón van egy időszak pl 1-2 hónap amikor 20 bizonyos számot leadnak naponta. Pl.: a Juventus rádión van egy zene amit este 22 és 24 óra között tutira minden este leadnak. És a többi rádión is ezt vettem észre. Majd ha már azt a számot sokáig nyomták pl.: 2 hónap akkor mást nyomnak helyette.

Szerintem így könnyítik meg a műsorszerkesztést. Nem kell minden nap agyalni a zenéken mert van néhány 20-25 szám ami fix. És a többi valahogy alakul.
Nem értem a Danubiust se. Ott van 21 év zenei termése. De mindig csak egy szűk rétegzenét nyomnak. Persze volt amikor nyomtak a Danubiuson Prodigy -t is de csak mert éppen nagy volt a nyomás a hallgatók részéről.
Nagyon unom már a nyál zenék térhódítását. A fiú meg lányzenekarok favorizálását. Talán csak az nyugtat meg hogy ezek a bénább és igénytelenebb zenék gyorsabban elfelejtődnek.

Előzmény: NB2 (3)
NB2 Creative Commons License 2001.08.10 0 0 3
Teljesen egyetértek az előttem szólókkal. A D. egy nagy nulla lett.

1, az uj számok miért csak a jáksónál találhatók meg napközben meg semmi? pl. britnivel volt, hogy már rég hallható volt az oops mig a kivánságműsorban valami régebbi számát adták ( mielőtt még megszolnátok az ő példája jutott eszembe )

2, régi számok: teljesen eltüntek a jó kis 90-es, 80-as évekbeli számok. Olyan jó volt egy dögunalmas hétfőn hallgatni az induljon a banzait vagy valami hasonló fasza kis számot. Ezek mind átkerültek a lágerre, ezeket már nem is játszhatja a D.

3. zenei stílus: én rám jellemző, hogy tényleg mindenfajta zenei stílus szeretek, épp ezért hiányolom a többi zenei műfajt.

4. és a hármasból kapcsolódik miért fordul elő, hogy egyes együttesek számai mégha vadiujak csakazért sem szolnak a D-n. Vagy azok a bandák a Juventus felségterületébe tartoznak?

Szóval nagyon meg kéne változniuk, hogy ujra visszaszokjar hozzájuk. ( három hónapja közös megegyezés alapján lágert hallgatunk)

Kérdés: Elképzelhető, hogy a Juventus is országos legyen?

Random_ Creative Commons License 2001.07.30 0 0 2
Én 10 órán át hallgatok kereskedelmi rádiót!

A Danubius tényleg nagy sz*r egyszer elkezdtük írni a számokat amit leadnak egy papírra. Akkor amikor az "Egy nap egy zene csak egyszer" akció volt. Volt zene kétszer sőt háromszor egy nap. Pölö Britni Szpírsz néni. :(

Sajnos az irodában 6-an ülünk és nem csak az én akaratom teljesülhet. Bár Jáksó Lacit mindenki utálja. :)) Én mostanság a Juventust hallgatom mert az még mindig változatosabb és egész jó mixeket nyomnak esténként. A Sláger rádió is egy dök unalom u.a. mint a Danubius! A helyi Gong rádió meg nagyon hasonlít a Juventusra csak sokkal több dumával ami néha elég hasznos de általában nem mert nem vagyok helyi lakos.

Random_

Na?

Előzmény: Caidhan (1)
Caidhan Creative Commons License 2001.07.28 0 0 1
Te mazochista vagy, hogy öt órán keresztül kereskedelmi rádiókat hallgatsz?
Előzmény: chromax (-)
L. Szerafin Creative Commons License 2001.07.28 0 0 0
hát, hajnali háromkor meg végképp senki se hallgatja
amióta országosan fogható (1997-től), hatalmasat csökkent a színvonal

egyébként meg, hogy az elvárásnak is megfeleljek (tehát, hogy egy fantáziadús megjegyzésem is legyen), ha már ennyire nem akar senkise hozzászólni:
...ja, nagy 0 az a rádió...

chromax Creative Commons License 2001.07.28 0 0 topiknyitó
Változatos zenék egész nap, és kevesebb beszéd (ehhez képest minden szám mögé benyomnak valami önpromót a 3 közül :) egy rendkívül idegesítő női hanggal, aki az esti Jákshow című baromságban Lauraként is működik. Tegnap pedig Bosson: One in a million című számát változatos zenék felkiáltással 5 óra alatt 3 szor sikerült lejátszani :)

Hallgatja-e valaki még ezt a teljes igénytelenségbe süllyedt médiumot?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!